Спрях да пуша

  • 3 674
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 583
и аз се радвам на всички отървали се от тази гадост! много искам да се похваля поне с един ден не запалена цигара Praynig, искам да ги махна-направо се мразя вече, но ме е страх че емоционално съм свързана с цигарите. не само когато съм нервна или напрегната, а когато съм много щастлива по някакъв повод паля цигара. ненормална работа е това моето ooooh!скоро ще се опитам да се присъединя към вас-обещавам си Praynig

# 46
  • Мнения: 634
Аз преди 5 години, на 15ти февруари, се събудих с мисълта, че повече никога няма да пропуша и оттогава  не съм !! Успех Peace

# 47
  • Мнения: 4 473
Болна тема ми е тази и се лепвам за темата Embarassed
Не качихте ли килограми след отказването, момичета?  ooooh!

# 48
  • Мнения: 634
Аз не качих, тъй като постоянно се движех наляво-надясно, но сега като седя по цял ден на един стол понапълнях-движение му е цаката!!

# 49
  • София
  • Мнения: 7 799
Спрях ги преди 4 години, но напълнях 12 кг.  Close  Успех на всички момичета и се движете повечко, за да не допуснете моята грешка.   bouquet

# 50
  • Мнения: 3 360
Браво!Поздравления!За мен това си  остава едно  от най- големите предизвикателства на волята ми! Stop

Как ви се радвам на всички, отказали се от този порок и как не си вярвам, че мога и аз да се справя с него... Sad
Можеш! PeaceВсичко е в главата-ако искаш-ще успееш! Naughty
Аз не пуша от 1г и месец /а съм била страстна пушачка почти 13 години/Гордея се с постижението си,защото който не е пушил не може да знае колко трудно е отказването от цигарите!А що се отнася до килограмите/и мен ме плашеше вероятното напълняване/-да,качих 5 кг,които свалям и пак качвам и пак ....Но това не е от цигарите ,а от лакомията ми Embarassed
Желая успех и сили на всички отказващи! Peace

Общи условия

Активация на акаунт