До всички, които имат активна гимнастика на Чиполино...

  • 2 039
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Малко офф - а как ги перете тези чудеса? Аз вчера купих на дъщеря ми и още се чудя на колко градуса, на каква програма . . .

# 16
  • Мнения: 246
Аз вчера получих една много практична играчка за племеничката ми и тя веднага започна да се занимава. Ето я и струва 15.30лв + 2лв. доставката.

http://www.family-bg.com/catalog/product_info.php?cPath=84_105&a … f3f8fb5a296394bee

# 17
  • Мнения: 3 777
Цитат на: mama Fani
Аз вчера получих една много практична играчка за племеничката ми и тя веднага започна да се занимава. Ето я и струва 15.30лв + 2лв. доставката.

http://www.family-bg.com/catalog/product_info.php?cPath=84_105&a … f3f8fb5a296394bee


аз махам дъгите от мечката на Чиполино и го слагам по същия начин на леглото на бебо. Закачам и най различни играчки. Така че хем си имам активна гимнастика , хем играчка за над леглото.

# 18
  • Мнения: 686
И аз правя така - дъгата с пеперудките там и топката, и слънцето я прикрупям по същия начин над креватчето - така си имаме 2 в 1  #Milti
Но искам да ви питам - задължително ли е да го изпера, защото май ще разсипя музиките и дрънчащите неща. Може би само висящите играчки, а? Как мислите?

# 19
  • Мнения: 790
Цитат на: mili
Но искам да ви питам - задължително ли е да го изпера, защото май ще разсипя музиките и дрънчащите неща. Може би само висящите играчки, а? Как мислите?



Имаме мечето на Чиполино. Въпреки че го изпрах на 30 градуса на програма за деликатни тъкани малко му поизсветля звездното небе и посиня меченцето. Лапата свири,но пискюлчето - не. Не съм сигурна дали е свирило и преди прането. Но мечето е с по тъмна подплата, предполагам че Пеперудата нама да се промени.

# 20
  • Мнения: 2 529
На пеперудата и свирят едни зелени точки на едното крило Wink

Аз пера самото килимче и играчките на 30 градуса, с центрофуга и нищо му няма. Пръчките с влажна кърпа първо със сапун, после пак с влажната кърпа за да обере сапуна. Ми не се събират в пералнята Laughing

# 21
  • Мнения: 790
Цитат на: Desem
Извинявайте за въпроса но какво ми е толкова хубавото на тези "Активни гимнастики" струват ми се малко безмислени ..., но аз все пак не съм бебе Simple Smile


За бебо това е най-смисленото нещо от "сферата на забавленията" което сме му купували. Само там се заиграва  за продължително време и мога да го оставя сам дори и на спалнята все още. Научи се да посяга, после да хваща, сега да се надига.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 569
Моите се занимават по час, час и половина - бият ги, слушат как дрънчат, говорят им, а от седмица Цвети се хваща за 2 от играчките с двете ръце и се набира - седи му се та това дете и туй то  Laughing . Също слагам и аз като другите над леглото, ама рядко, щот са 2  Twisted Evil и да няма ощетени.
Ползвам постелката като ги слагам да си лежат в кошарата.
Мисля, че си струва парите, поне за нас, щото едно друго бебе ни дойде на гости и хич не й обърна внимание, ама то беше и 3-4 месеца по-голямшко.

# 23
  • Мнения: 516
Аз също съм доволна от активната гимнастика на 4иполино.
Купихме я за 46 лв.
След 3-4 дни,открих,4е лапи4ката на ме4ето свири Laughing
Пискюлът на ме4о ,оба4е не е музикален.
Пера самото одеалцето,без дъгите разбирасе.Добре е одеалото  да се пуска отделно в пералнята без дрешки на детето,защото може да помътнеят.Не е проблем и висящите игра4ки да се изперат в пералнята.
4есто слагам дъгите над леглото на мъника и той много им се радва Grinning

# 24
  • Мнения: 439
Цитат на: Desem
Извинявайте за въпроса но какво ми е толкова хубавото на тези "Активни гимнастики" струват ми се малко безмислени ..., но аз все пак не съм бебе Simple Smile


Аз взех един по-евтин вариант, около 25 лв. и е само пластмаса. Не може да се сравни с Чиполино, но въпреки това Нелчето много си играе и забавлява с него. Според мен е страхотно изобретение. И аз допреди два месеца не знаех какво е това активна гимнастика, разбрах от форума и веднага се обзаведох Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 255
Цитат на: irenka
А тези дето имат Пеперудата,на нея какво и свири?

Свири една"топка" На самото килимче.

Общи условия

Активация на акаунт