Добрич в радостни игри, чака сняг да завали (20)

  • 17 450
  • 270
  •   1
Отговори
# 225
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро на всички.Черпя по кафе.
Вчера защо ми е такъв червен поста,незнам newsm78
До после..

# 226
  • Мнения: 163
Добро ви утро и от мен!!!
И аз да почерпя по едно едно кафенце  Coffee kaffeetrmker_2 Coffee
Аз тъкмо да се похваля че ми е спала момата и айдееее....снощи пак в 4 Simple Smile....явно ни трябва време да си направиме режим! newsm78.....луда работа;)....айде за сега
Пожелавам ви лек и слънче ден!!!











# 227
  • Мнения: 2 821
Добро утро и от нас...
HEBMEHTE , Радена почна да пропуска нещното хранене едва към 4тия месец, дори се притеснявах, че е рано да пропуска...Така, че имате време Mr. Green. Наистина досадно е това спане на пресекулки, но пък е период и бързо минава...
Днес пак става за разходки Laughing....
Използвам всеки удобен момент, че скоро ще се застопоря у дома Confused
Чао засега  bouquet

# 228
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Тази сутрин и аз рано-рано станах и сега гледам Звездев.
Ще си взема едно кафенце от почерпката. Снощи спах в другата стая за да се понаспя, а татито е гледал бебчо. Абе не успях мого да се наспя, събуждах се постояно и сънувах едни простотии. Малкия пък се залъгвал с вода и биба и не е ял млако. Сега чакам да отвори уста и пак започват игри. Grinning
Ка са денс болничките - Диди, Теа, Алекса?
Кеми отдавна не е писала.
Сисе явно си натиснала нещо, защото и редовете ти са объркани в началото.
Лек ден на всички.

# 229
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте и от мен

Към болните ми дечица се присъедени и татко им. Станала съм  мед.сестра. На единия давам Нурофен, на другия слагам оцетени кърпи, абе тая температура не спада. Вече колкото лекарства станаха, барплода ми се е превърнал в една малка аптека.Каката вече пети ден не е слагала нищо в устата си,освен вода. Много повръща. Снощи се обаждах отново на доктора и като разбра вика взимайте глюкоза.       
  Абе хайде да не ви занимавам с нашите болести.
Днес аз ще ходя до кухнята да взема храната, хем да подишам малко чист въздух.
Някой ако види някоя блуждаеща майка това съм аз.

# 230
  • Мнения: 3 810
Честито на gabriel2 на патерици!

SISOLITA, поста нали знаеш че е поправим Wink

Ние вчера ударихме една разходка до центъра към 3 чАса. Милата ми бонбонка без да се напиша в памперса. Вече сме изцяло без това чудо. При това не съм полагала кой знае какви усилия.
Много съм щастлива от този факт Crazy
Днес пак ще се разходим. Лек ден!

# 231
  • Мнения: 101
Добро утро и от нас! Ние цяла нощ не сме спали какво му стана на Миши незнам, плака цяла нощ, дали е от зъбките newsm78

# 232
  • Мнения: 167
Айде и аз с кафенцето... morningТолкова ми е смарангясано...Вчера изобщо не си вдигнах д-то да изляза,днес пак не мисля...а времето става поне за малка разходка Crossing Arms

Майче на Ивет - всички сме с вас и ви съчувстваме,ще помогнем с каквото можем,но наистина задействай оператор - така става по-лесно.Като дойде някой в къщи ,му казвам за Дари и настоявам да пусне смс веднага - всеки може да си позволи поне един!

На фона на такива нещастия - сметките за парно и всички ежедневни проблеми,ми се струват като бял кахър.Ще работим и ще плащаме - само да сме живи и здрави! Praynig

Някой пак питаше за овлажнителя за въздух - 80 лв беше на Чико.Пак в същия магазин съм виждала комплекти ,в които има ножичка,нокторезачка,пилички,четка ,гребен и тези накрайници за миене на зъбките.Само не знам не е ли страшничко да му бръкнеш в устата - като знам племенника как хапе #Crazy

За нощното спане - малкия между 2 и 3 месец започна да не се събужда.Вечер му давам по-голяма доза мляко и не мърда цяла нощ.Аз също бях притеснена,че много спи - не само през нощта,но докито не се впечатли изобщо - предполагам не е проблем Thinking

Ами хайде чао за сега - надявам се всички днес сте по-добре,болестите вече да си ходят Hug

# 233
 Zdraveite, mami ot Dobri4.Az vse o6te sam v kluba na o4akva6tite svoeto slan4ice. Bih iskala da vi popitam - ima li sred vas takiva, koito sa rajdali sas sectio v Dobri4kata, molq da spodeli. Pri men se nalaga sectio po medicinski pokazaniq i tarsq pove4e informaciq ot mami, na koito e praveno.Az sam se naso4ila kam dr.Yordanov? Blagodarq predvaritelno.

# 234
  • Мнения: 2 821
Ние вчера ударихме една разходка до центъра към 3 чАса. Милата ми бонбонка без да се напиша в памперса. Вече сме изцяло без това чудо. При това не съм полагала кой знае какви усилия.
Много съм щастлива от този факт Crazy
Брееей newsm78....все си положила някакви усилия..я сподели Wink

Zdraveite, mami ot Dobri4.Az vse o6te sam v kluba na o4akva6tite svoeto slan4ice. Bih iskala da vi popitam - ima li sred vas takiva, koito sa rajdali sas sectio v Dobri4kata, molq da spodeli. Pri men se nalaga sectio po medicinski pokazaniq i tarsq pove4e informaciq ot mami, na koito e praveno.Az sam se naso4ila kam dr.Yordanov? Blagodarq predvaritelno.
Здравей и добре дошла сред нас...аз не съм раждала със секцио, но реших да вметна, че Йорданов е привърженик на нормалното раждане...но ти сигурно си се консултирала вече с него.. Лека бременност! А кога се очаква бебчето? Hug

# 235
  • Мнения: 55
Здравейте всички ,аз често ви посещавам но рядко пиша защото си прекъснох майчинството и се върнах на работа!
Точке наистина тези силиконови четки вършат страхотна работа,но са и доста плътни така че не боли особено при хапене.............
А иначе ние сме на 1г и 6 месеца и от два месеца се мием с четка и паста и е голяма забава -при ги от първият път!

# 236
  • Мнения: 55
мами я кажете -знаете ли за накоя марка без Чиполино която да прави сполучливи колелета с дръжка.
Защото отзивите за чиполино са ужасни пък аз имам такава количка ,писна ми да я  мъкна по ремонти и малката вече не иска да стои в количка-та идва ред на колелото .................
споделете ако знаете друга марка-дори Чико нямат такива колелета???

# 237
  • Мнения: 3 810
Добре дошли на новите мами!

и малката вече не иска да стои в количка-та идва ред на колелото .................

мен ако питаш- не е от количката Laughing, а от възрастта

Брееей newsm78....все си положила някакви усилия..я сподели Wink


Да започна с това че бях забелязала, че Дима се изпишва в легена докато я мия.
После попаднах на една статия тук във форума за приучване на новородените към хигиена. Последваха още редица статии на тази тема. Мисля че тя се превръща в поредния въпрос по който мамите са на 2 мнения(както кърмене или не, ранно или късно захранване)
Ето последната:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163152.0;topicseen
с линкове отдолу към предните теми

Както и да е- реших да пробвам- 2 дни трих локвички, уж пишках в гърнето, слагах я при мен на клекалото, водих я в банята....пълен провал за през деня. Но едната вечер заспа без памперс и на сутринта си беше сухичка! Така започна нощното ни спане на сухо- случайно.
Бях решила да се отказвам с опитите за през деня за по- добри времена, но реших като последен опит да пробвам в легена с топла вода. Стана!
И така вече към седмица. Без пропуск. Днес пак бяхме на разходка към 3 чАса и пампа беше сух.
Само веднъж се заиграха лудо с каката и пусна малко. Каза пис-пис и си допиша в легена. Mr. Green
Стиска се и това е.
Мамината сладуранка, мама и угажда и й  дава каквото иска(натурални витаминчета от пазвата си) и детенцето ми се отблагодарява Heart Eyes

Ееееех, благодаря че ме изтърпяхте Crazy

# 238
  • Мнения: 4 392
mimi_kir , хареса ми това за витаминчетата на мама! Grinning
На Симона и се е случвало да се събуди суха, но все пак е с памперс...Ще ги пробвам аз тез чалъми! Laughing

Какво направихме ние днес, бе? Голям сън. Бяхме на пикник с Младен и фемили. Симона яде сред природата, уж да покаже и на Младенчо как се яде.. hahaha, но тя всичко излапа. Whistling, а после легна да спи в 14, 30, та чак до 18 часа.
И майка и с нея..като никой път. Blush
Голям сън "намазах" , но как ще я преспивам тази вечер, не ми се мисли.

Новите мами, не се скатавайте, а пишете по- често тук!  bouquet

# 239
  • Мнения: 98
Здравейте, момичета! Чета ви от известно време и днес вече реших да пиша.
Имам момченце почти на 5 год., казва се Гого, роден е на 05.05.2002г. в 7:05 ч, 3,500,53см.
Сега съм отново бременна, терминът ми е за 13.06.2007г.
Вече 4-ти месец съм в болнични, защото имах малко проблеми, а от края на януари и Гого не е градина, защото ще правим операция на третата сливица/, че може и на другите две/ и не трябва да има много контакти, за да се успокоят.
Той също е злоядо дете и сега се надявам с махането на сливицата да се подобрят нещата, но и аз и баща му сме били такива като деца, така че няма на кого да прилича.

Общи условия

Активация на акаунт