"Горещо" с Мира Добрева

  • 10 791
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз я харесха много!С Венетка бяха пълна противоположност.Мира интелигентна и мила, а Венета в стремеж да е интересна се излагаше с въпросите.

# 61
  • Мнения: 899
Тази тема е към  етиката и естетиката май...

 Laughing

Не бих си позволила принципно да коментирам някой, в негово отсъствие.
Хареса ми, като визия, но имаше някакъв контраст между хладнокръвното излъчване и разказите. Или се е притеснявала много или всичко е имало някаква цел.  Някак си нямаше чувство, емоциите липсваха, прекалено премерено.
Но в крайна сметка ние не я познаваме, така че не е особено правилно да се правят генерални изводи от 30 мин. разговор, който сме гледали. И добре изглежда жената, и добре говори.
Дано да е щастлива.

И какво лошо има, че приятелят й се грижи за нея финансово? В този форум малко жени ли разчитат на прите на мъжете си?  Rolling Eyes Голяма работа...

# 62
  • Мнения: 7 186
Много добре изглежда Мира и аз не мога да го отрека, винаги съм я харесвала.
Иначе беше прекалено сериозна и се връзваше на всяка дума. А предаването все пак е шоу и можеше да си позволи по- свободно държание, да се побъзика, не беше длъжна и да се оправдава на всички неудобни въпроси на Венета.
Мен честно казано повече ме ядоса Венета снощи, с всяко предаване ми става все по- антипатична със селските си мурафети. Абе какво и става на тая жена напоследък?!

# 63
  • Мнения: 765
 Мира е класи над Венета . Всеки си има кусури , нейните не са повече от моите например . Познавам я , не мисля , че е лош човек ,  липсата на въображение не е порок .

# 64
  • Мнения: 7 186

Така е, точно това си мислих и аз снощи, докато ги гледах. Като ги сравниш само- визия, начин на изразяване, жестове, стойка, физиономия ако щеш...
Мира може да е от най- забитото село около Златоград, но Венета не може да и стъпи на малкия пръст, пък ако ще и на пъпа на СФ да е израстнала.

# 65
  • Мнения: 3 447
Мира е класи над Венета . Всеки си има кусури , нейните не са повече от моите например . Познавам я , не мисля , че е лош човек ,  липсата на въображение не е порок .
Поврага, барабалекс  Laughing Тя е известна, красива и руса, просто няма начин да не е тъпа, абсурд  Naughty

# 66
  • Мнения: 668
И как така се възмущавате, че приятелят й се грижи финансово за нея, след като почти всички разчитаме на парите на мъжете си?
А Венета наистина става все по-антипатична (а преди й бях фенка)[/color]

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 02:03 от Дивиана

# 67
  • Мнения: 1 424
На мен Мира ми се стори свестна...дори беше малко притеснена според мен   Rolling Eyes
Жоро я издържал, ами то е ясно,поне за мен. И все пак тя не е седнала да си пие кафето по цял ден, работи в телевизията поне. Абе със смесени чувства съм от предаването, но като цяло ми допада жената  Peace И мисля,че за годините си (поне снощи) изглеждаше много добре.
А на Венета с тоя ботокс в челото много се смях  Joy тая жена се чуди още какво да си направи и да се разкраси   ooooh!

# 68
  • Мнения: 3 447
А на Венета с тоя ботокс в челото много се смях  Joy тая жена се чуди още какво да си направи и да се разкраси   ooooh!
Ох, чудех се кое й е различното напоследък... а то го няма тоя скептично-ироничен поглед  Tired с вирнатите вежди  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 7 474
На мен Мира ми хареса, има си позиция жената по някои въпроси и си я отстоява.  Peace
Чудя се Венета не се ли усеща, че говори просташки на фона на гостенката си Thinking, поне да се опита да се държи на ниво, когато госта се държи така newsm78

С Венетка бяха пълна противоположност.Мира интелигентна и мила, а Венета в стремеж да е интересна се излагаше с въпросите.

Това мисля и аз.

# 70
  • Мнения: 2 616
На мен пък много ми хареса Мира. Не знам дали беше репетирала добре или беше себе си, но ми хареса колко спокойна беше и поне изглеждаше, че отговаря искрено на въпросите.

А обувките й бяха супер, който й да й ги е купил, да е жив и здрав, че може да си позволи такива гевезелъци.

И аз искам такива, ама няма Cry

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Мира ми прави впечатление на  неуверена жена.
Отдава твърде голямо значение на външния  си вид и се тревожи как изглежда, как я възприемат  и не смее да се отпусне и да се шегува. Прекалено насериозно се взема.
Уж е откровена, но сама си противоречи - хем го ревнува и провервя смс, хем нямала притеснения от изневяра.  Rolling Eyes
После готова била за сватба, но чакала Жоро да и предложи, в следващия момент, тя не била готова, имала страх от обвързване.
Откровенията за репетираното интервю и за обувките бяха... глупави и ненужни. Какъв е смисъла да се появиш с обувки за 1000 и колко лв. и да обясняваш, че не можеш да си ги позволиш в ежедневието, че са спец. за интервюто, все едно е някакъв официален повод, че са от намаление и ги е купил любовника ..  ooooh!   
Надскача възможностите си , за да се представи за някаква, каквато веднага заявява, че не е .  Rolling Eyes Извинете, не злобея, но това е тъпо! Както и че е обмисляла какво да каже, но не е избрала позиция по основни въпроси и си противоречи сама.

# 72
  • Мнения: 5 255
... Имала съм възможност да контактувам с тази жена и съм на мнение, че е много честен и съвестен човек, с когото е удоволствие да се работи.

Потвърждавам на 100 %  Peace - Човек, с главно "Ч" - мога само положителни неща да говоря за нея  Peace

 ooooh! Поредното "чесане" на клавиатурите  ooooh! - в това някои са царици  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 616
Гледах около половината от интервюто и Мира ми хареса. Само не разбирам защо й се връзваше на Венетка и се чувстваше длъжна подробно да отговаря на нетатктичните й въпроси и подмятания. Rolling Eyes А обувките наистина бяха страхотни - изобщо не виждам защо трябва да се коментира факта, че си ги е купила. Могла - купила ги, и аз бих си купила такива... Wink
А Венетоелка все повече и повече изпростява - явно ботоксът е загладил не само бръчките, ами и гънките в мозъка й. Винаги съм я смятала за елементарна и бездарна и уж не би трябвало да се изненадвам, но си мислех, че дългогодишният телевизионен опит би трябвало поне малко да я поошлайфа, да поизрасте професионално. А я виждам да се държи като селска клюкарка, безобразно фамилиарничи и по доста посредствен начин се опитва да провокира гостите си. Няма да забравя в разговора с тризначките как й светеха очите като локомотивни фарове при всяка споделена клюка...

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 443
Венета отдавна ми изпростя,когато в едно от предаванията на Господари на ефира момчето,което имитираше Евгени Минчев (с един голям изкуствен нос) и се майтапеше с известните гости, поканени на някакво парти,се опита да я заговори.Не можах да повярвам на реакцията на тая фльорца,дето си навира носа в личния живот на другите и лепвайки се за някоя такава,я преследва с въпроси от рода на:Вярно ли е,че сте разделени,че си бременна и т.н.При все,че събеседникът й по всякакъв начин й показва (и казва),че не желае да коментира!Самата Венета се държа арогантно,като го изблъска и му каза нещо от рода на:Аз съм Венета Райкова и ще ти дам интервю,само ако аз пожелая  #Crazy Тая направо се взе за миропомазана  Sick Що за поведение,когато половината не могат да я понасят заради наглото й държание и неудобните въпроси,които задава!Значи,когато си правиш предаването на гърба на някой-може,а когато ти изпаднеш в подобна ситуация-не!
И какво беше това предаване с тризначките-още не мога да го разбера  newsm78.
А това,че където седне и където стане повтаря само колко бил хубав и добър нейният мъж  Sick,направо ми прилича на избиване на комплекси.То поне да не го знаехме и да не му бяхме гледали креватните изпълнения на живо!Тя сама ли се опитва да се убеди в това  newsm78 щото нещо тоя Тошо не ми се връзва с представите за "красив мъж"

Общи условия

Активация на акаунт