Естет съм, да! Стремя се да съм обградена с приятни за сетивата вещи, хора, гледки, миризми и усещания. Даже и фризьорския салон, който избирам, трябва да отговаря на естетическите ми потребности Laughing. Така, де! Не опира само до подстригване и боядисване.
Естетика във форума - това за мен означава преди всичко грамотност и лесно смилаемо подреждане на написаното. Повече писане, отколкото емотикони. По-малко крещящи цветове, удебелени и уголемени букви, освен ако не се налага.
Етична съм докато някой не ме настъпи по някой мазол или явно си поставя за цел да види докъде се простират границите на търпението ми. Изслушвам, съобразявам се с хорските мнения, и търся корените на техните убеждения за да си сверя часовника или за да науча нещо ново. Замълчавам, когато не съм права, когато няма какво да кажа, или когато виждам, че събеседникът ми е по-умен от мен.Тук, във форума, рядко пиша, но мисля, че досега съм спазвала етическо благоприличие bowuu

Колкото потребители - толкова определения за етика и естетика. Естествено, че във форума има място за тях, но така, както всеки си ги разбира. Затова са и т. нар. кръгове - не стари с/у нови потребители, а потребители с близки/различни възприятия за етика и естетика.