Внимавайте какво си признавате във форума !!! Стават гафове.

  • 5 002
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Мили съфорумци, така се издъних  hahaha
Бях писала преди време в една тема в "Татковци" на какви места сте го правили и т.н. Изброявайки няколко места, включих и случката, когато бяхме на почивка - децата спяха в нашата стая и ние се вмъкнахме в стаята на приятелите, с които бяхме (а те бяха излезли). Това беше миналото лято. Преди няколко дни въпросното семейство си прекара нет и аверката ми, ровичкайки в бг-мамма (знаейки от мен колко е интересно тук) попада на тази тема  Joy И аз естествено не помня къде какво съм писала, бях и казала, че съм Делта.
Тази сутрин такъв дъжд от съобщения ми изсипа на кю-то...  ooooh! Естествено, не ми се сърди, но ме спука от бъзици; сега ми обеща, че като излизат семейно, ще ми носи ключовете от тях  Mr. Green
            Честно, умрях от срам  Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 640
И на мен ми е минавало през ума да съм предпазлива при изнасянето на подробности,защото мъжът ми тайно се позавъртва около комп-ра,докато аз мия чиниите,примерно.Не изкл.комп-ра и ще ме сгащят-къде съм чела,какво съм писала.

# 2
  • Мнения: 1 063
Внимаваме, внимаваме, някои забравят, че форумът е отворена система.
Ако напиша нещо повече за себе си, което все пак се случва, после чувствам угризение. Наистина.

# 3
  • Мнения: 765
 Няма нещо , което да съм написала тук и да не мога да кажа на който и да е в реалният ми живот  Grinning

# 4
  • Мнения: 239
Няма нещо , което да съм написала тук и да не мога да кажа на който и да е в реалният ми живот  Grinning

Това кара ли те да се чувстваш горда? Или може би точна? А? Барабалекс, и ти и аз знаем, че лъжеш. Не те карам да си признаваш, но е редно да не наглееш все пак.

# 5
  • Мнения: 765
Няма нещо , което да съм написала тук и да не мога да кажа на който и да е в реалният ми живот  Grinning

Това кара ли те да се чувстваш горда? Или може би точна? А? Барабалекс, и ти и аз знаем, че лъжеш. Не те карам да си признаваш, но е редно да не наглееш все пак.
Ааа...това е друго . Ти обеща на никой да не казваш...

# 6
  • Мнения: 3 423
Радвам се, че най-сетне
открихте топлата вода.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз също като Барабалекс не се сещам да съм написала нещо тук,което в реалния си живот да не споделям. newsm78

# 8
  • Мнения: 239
Аз също като Барабалекс не се сещам да съм написала нещо тук,което в реалния си живот да не споделям. newsm78

питай я тогава за Гийом и Тиаго Силва като е толкова отворена...питай я само

# 9
  • Мнения: 7 111
Кво за Заадито? Grinning
Ако беше Варнер, то друг филм вече.
Делта, спокойно. Важното е, че децата не са ви видяли. Иначе сега щеше да пишеш в темата: "тати, тати ..." hahaha

# 10
  • Мнения: 5 370
Аз също като Барабалекс не се сещам да съм написала нещо тук,което в реалния си живот да не споделям. newsm78
И аз също, повечето са общи дрънканици или пък отговори в теми от сорта на "с каква каша да захраня", "коя болница", Колко струва раждането " или"Кога правихте секс след раждането, голямо тинтири, голяма обществена тайна, ще знаете. newsm78
Обаче!
Почти не си спомням да съм участвала в теми с признания от сорта на "Как, къде, с кого и колко го правите", "екзотични случки" и някакви други подобни, които най-често се вихрят в Татковците и Семейство.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Странно. От теми като тази излиза, че почти никой нищо не си признава тук. А като се замисля колко ама адски много неща знам за куп хора, пък и имам чувство, че на половината мога да направя психо портрети с 80% точност....
Може би се надценявам  Grinning

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дафодилия, много си наблюдателна и много мислиш. Не е полезно, вЕрвай ми.

# 13
  • Мнения: 765
Странно. От теми като тази излиза, че почти никой нищо не си признава тук. А като се замисля колко ама адски много неща знам за куп хора, пък и имам чувство, че на половината мога да направя психо портрети с 80% точност....
Може би се надценявам  Grinning
Именно , разликата е в това дали ти пука или не  . При мен е очевидно  Laughing

# 14
  • Мнения: 239
Странно. От теми като тази излиза, че почти никой нищо не си признава тук. А като се замисля колко ама адски много неща знам за куп хора, пък и имам чувство, че на половината мога да направя психо портрети с 80% точност....
Може би се надценявам  Grinning

Моят прихопортрет е ясен и не без това. Не си вервай, че си кой знае какъв експерт. Просто половин София знае за мен.

# 15
  • Мнения: 5 370
Странно. От теми като тази излиза, че почти никой нищо не си признава тук. А като се замисля колко ама адски много неща знам за куп хора, пък и имам чувство, че на половината мога да направя психо портрети с 80% точност....
Може би се надценявам  Grinning
Ако вземаш за база виртуалното и смяташ да правиш портрети в реалното....хмм.....може да почнеш да конкурираш Фройд, да ти кажа ли?
Нямаш си и представа колко от тези хора, които се държат по един начин ТУК, са съвсем различни ТАМ. Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Странно. От теми като тази излиза, че почти никой нищо не си признава тук. А като се замисля колко ама адски много неща знам за куп хора, пък и имам чувство, че на половината мога да направя психо портрети с 80% точност....
Може би се надценявам  Grinning
Предлагам ти да пуснеш нова тема:ПСИХО ПОРТРЕТИ!,ще бъде интересно  Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бе въобще....представа си нямам аз!
Карчева, няма да пускам тема, понеже прекалената откровеност обикновено не носи нищо добро.
И без това форумът е кошмар тия дни.

# 18
  • Мнения: 2 212
Нямаш си и представа колко от тези хора, които се държат по един начин ТУК, са съвсем различни ТАМ. Mr. Green

А всяка себеуважаваща се ССФ твърди обратното  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 1 517
Странно. От теми като тази излиза, че почти никой нищо не си признава тук. А като се замисля колко ама адски много неща знам за куп хора, пък и имам чувство, че на половината мога да направя психо портрети с 80% точност....
Може би се надценявам  Grinning

Глупости на таркалета. Точно тук хората се отпускат и си казват много. Аз не съм се крила и не съм открила топлата вода, както казва Лиска. Винаги си имам едно наум какво пиша тук. Не че ми пука, де. Направих торта "цици" на мъжа ми, намериха се познати да ме разпознаят и се възмущавахааа...  ooooh! Пуснах стихчета в "оная, Донината..." и там ме разконспирираха и пак възмутенииии...  ooooh!
Пуснах темата, защото ми стана смешно...човек не знае от къде какво ще му дойде; и колкото и да си сакрит зад ник и незнам си какво, идва момент, в който най-неочаквано всичко излиза наяве.

# 20
  • Мнения: 7 837
Портрети, психо, а... Кросамаяяяяя, къде сииииии  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 517
Портрети, психо, а... Кросамаяяяяя, къде сииииии  Laughing

Кросамая и Чандра да се явят на борда!!!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Що Кросамая, бе?
Кво не им харесвате на моите евентуални психопортрети?  Mr. Green
Махам се, Реза ако иска да ме изтрие.

# 23
  • Мнения: 6 155
Що Кросамая, бе?
Кво не им харесвате на моите евентуални психопортрети?  Mr. Green
Махам се, Реза ако иска да ме изтрие.

Аз ги харесвам  Wink
Ама това е щото търпя критика Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 447
Кво не им харесвате на моите евентуални психопортрети?  Mr. Green
Айде, чичано, казвай колко вземаш  Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дона, недей спами.
Помисли ли за сървъра?!

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А ти помисли ли, като пусна предложението? Mr. Green

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма нещо , което да съм написала тук и да не мога да кажа на който и да е в реалният ми живот  Grinning
Точно това щях да пиша и аз.
Пишейки в нета нямам за цел да се крия и да си говоря глупости(както постъпват много незрели или тинейджъри). Никът ми е името и всичко, което пиша тук го говоря и реално.

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 15:33 от Lilqna

# 28
  • Мнения: 14 489
Що Кросамая, бе?
Кво не им харесвате на моите евентуални психопортрети?  Mr. Green
Махам се, Реза ако иска да ме изтрие.

Аз ги харесвам  Wink
Ама това е щото търпя критика Mr. Green

аз не търпя. давай - пък после ще има женски бой  Mr. Green

по темата - лиска го е казала точно.
макар че не трябва да ти пука - такава си си, това си правила, айде стига - аман от хора дето само гледат сеир.

# 29
  • Мнения: 5 577
Нямаш си и представа колко от тези хора, които се държат по един начин ТУК, са съвсем различни ТАМ. Mr. Green

А всяка себеуважаваща се ССФ твърди обратното  Sunglasses

За тези, които аз познавам гарантирам, че са същите кифли на живо и във форума.  Laughing

Аз също всичко което съм писала не ме притеснява, но е имало леки издънки. Едно момче например, тъкмо така се запознахме, започнахме да се сприятеляваме доста и той реши да ме следи в интернет. И понеже е много добър, точно за 5 минути беше ми намерил профила тук, и беше отворил оная тема "Срамни тайни"  Blush и си четеше баш каквото трябва. Не че има проблем, но се сприятелихме и той ме опозна по-бързо отколкото очаквах и определено не бях подготвена.

И на мъжа ми приятели да го поздравявали "колко помага на Мъргулия в домакинството и гледа детето".

И свекърва ми е влизала тук, и е гледала снимки на детето от срещи с другите форумски деца.

И един преподавател мой от университета ме пита "Как е в бг-мамма, шарения форум, дето само за мъже се приказва Shocked " (за тоз бях пуснала цяла тема).

Та така де, разписах се доста май.

# 30
  • Мнения: 7 837
Аз пък вече за трети път попадам на познати, които пък познават известни форумки. Мненията и коментарите им, нямат нищо общо с издигането на някои тук на пиедестал  Grinning


п.п. Не е истина, почнах да получавам ЛС със запитвания  Laughing Спрете се, клюкарки  Laughing

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 15:48 от Кейси

# 31
  • Мнения: 677
Е що не ги казвате по-рано тези неща?!
Аз дори си показах патката в една тема..
Ужаст!

# 32
  • Мнения: 3 861
Ето затова много чета и малко пиша в клю-то. И без това мъж ми смята, че форумът ме е развалил, а ако вземе и да засича разни пикантерии или някой да му каже какво съм писала(ако съм писала)...лелеее, война ще стане у нас

# 33
  • Мнения: 80
Мили съфорумци, така се издъних  hahaha
Бях писала преди време в една тема в "Татковци" на какви места сте го правили и т.н. Изброявайки няколко места, включих и случката, когато бяхме на почивка - децата спяха в нашата стая и ние се вмъкнахме в стаята на приятелите, с които бяхме (а те бяха излезли). Това беше миналото лято. Преди няколко дни въпросното семейство си прекара нет и аверката ми, ровичкайки в бг-мамма (знаейки от мен колко е интересно тук) попада на тази тема  Joy И аз естествено не помня къде какво съм писала, бях и казала, че съм Делта.
Тази сутрин такъв дъжд от съобщения ми изсипа на кю-то...  ooooh! Естествено, не ми се сърди, но ме спука от бъзици; сега ми обеща, че като излизат семейно, ще ми носи ключовете от тях  Mr. Green
            Честно, умрях от срам  Embarassed
спокойно бе момиче! Нищо не е станало. Важното е да има романтика! Адренапинът ти да е на ниво! Разбираш ли????? Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 490
Чат чатттттт Whistling

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Пухи, недей си проси психопрофил от кака си  Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 4 371
И аз се нареждам за психопрофила  Laughing

# 37
  • Мнения: 677
И аз,аре Даф,не се стискай!

# 38
  • Мнения: 7 837
За Сопранов в едно изречение - Има хора, които стават за ебаване и такива, които стават за е.ане. Той става и за двете, особено виртуално  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 927
И по вестниците вече изтипосаха сайта, заради писанията на форумки. Разрази се малка медийна интрижка във връзка със забременяването на съпругата на Крум Савов. Журналисти прочели тук,че тя е посещавала гинеколог, който се занимава с инвитро оплождане. Бая раздъвкаха въпроса..
Така че Унимателната!! newsm66

# 40
# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 180
По темата: Имаше тема в Татковци за това дали сме правили секс с непознат от Интернет. Аз бях писала, че е имало само целувка (което си е самата истина) и моят влязъл един ден да чете и хооооп .......... Та после имаше кръстосан разпит.  #Crazy

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Не от стиснатост, Сопранов, етиката и естетиката не ми го позволяват.  Wink

# 43
  • Мнения: 677
Не от стиснатост, Сопранов, етиката и естетиката не ми го позволяват.  Wink
Пренебрегни етиката и естетиката и ме психопрофилирай..Обещавам да го преживея,к'вото и да е!

# 44
  • Мнения: 1 517
Дафодилке, мятай го (профила, де, не Сопраното). Ама и на мен да направиш. Поръчката е от съпруга; щото много обичам да го анализирам и той вика: "Ай сега и тебе, да видиш хубу ли е!"
Почвай. И без туй сама се навря между шамарите  bowuu

И понеже темата си е моя, мога да си спамя по мъничко  Whistling

# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Утре, сега ми се спи и чета книга.

# 46
  • Мнения: 2 716
Нареждам се на опашката за Психопрофил.
daffodil и мойто мъж се кани да чете тук. Откакто чу за шундопръцкането  Joy Joy Joy
рр/ лошото е, че четат само Клю-то, а тук и доста читава работа се върши.

# 47
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Даф, може ли и на мен един Praynig

# 48
  • Мнения: 677
Даф,ето ти реда до сега:
1.Дуци;
2.Тони Сопрано;
3.Делта;
4.мама_знае;
5.jaklins;

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 22:37 от Тони Сопрано

# 49
  • Мнения: 1 517
Даф,ето ти реда до сега:
1.Дуци;
2.Тони Сопрано;
3.мама_знае;
4.jaklins;



Браво бе, ами аз???  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 10 758
Даф,ето ти реда до сега:
1.Дуци;
2.Тони Сопрано;
3.мама_знае;
4.jaklins;

И аз, и аз...ако може, плиииис Flutter

# 51
  • Мнения: 677
Сори,поправих се..
И аз, и аз...ако може, плиииис Flutter
Теб няма да те вписвам,че до утре не се знае как ше се казваш..

# 52
  • Мнения: 6 155
Даф,ето ти реда до сега:
1.Дуци;
2.Тони Сопрано;
3.Делта;
4.мама_знае;
5.jaklins;


Даф, сега ми се обади и каза, че й е изчезнал нета  Close
Поръча да ви предам, че тази вечер ще твори усилено психопрофили, НО само на потребители, които НЕ искат да им се прави Mr. Green На другите не било интересно  Whistling

# 53
  • Мнения: 6 417
А на избягали от визитация може ли?  newsm78 И по-бързо ако може.  Praynig

# 54
  • Мнения: 1 517
Теб няма да те вписвам,че до утре не се знае как ше се казваш..

Тя си мени ника да не я изФащат, да не изпадне в конфузно положение като мене  Grinning

# 55
  • Sf
  • Мнения: 808
Кейс, те на мен вече са свикнали Simple Smile

Ама виж на daffodil са къде-къде по-различни и нови за форумците Simple Smile
След толкова много "портрети" разбрах, че всички обичат да четат за себе си Simple Smile Включително и аз Simple Smile

А на мен Liska ми трябва Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 5 289
Я ги виж ти наще Shocked, аз предложих първа на Дафодил да прави психопортрети,затова опашката зад мен моля Crossing Arms.
Дано да пусне нова тема. Laughing

# 57
  • Мнения: 1 517
спокойно бе момиче! Нищо не е станало. Важното е да има романтика! Адренапинът ти да е на ниво! Разбираш ли????? Joy Joy Joy

Ето, не ми се сърди момичето  Laughing това мнение го прочетох още слетобед и хич биля не се усетих, че е въпросната. Както сама каза тя преди малко в скайпа - голяма съм гъба  ooooh!

# 58
  • Мнения: 3 423

А, ся, де, туй пък що?
Една дума ли искаш?

# 59
  • Sf
  • Мнения: 808

А, ся, де, туй пък що?
Една дума ли искаш?

Не знам, изразих потребност. А ти коя дума ще дадеш Simple Smile

# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Даф,ето ти реда до сега:
1.Дуци;
2.Тони Сопрано;
3.Делта;
4.мама_знае;
5.jaklins;


Даф, сега ми се обади и каза, че й е изчезнал нета  Close
Поръча да ви предам, че тази вечер ще твори усилено психопрофили, НО само на потребители, които НЕ искат да им се прави Mr. Green На другите не било интересно  Whistling

Хаха, подозирам, че любимите ми за профилиране няма да изявят желание.  Laughing

# 61
  • Мнения: 3 447
Приемната на Маг Дафодилия, екстрасекс, контактьор и езотеричен психолог. Записвания при секретаря Сопранов, молим.
 newsm18
Аз не ща да ме профилираш, защото си нехармонизирана и зла, пък  smile3534

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дона ме познава доста добре (зла и нехармонизирана съм, наистина), та предлагам да зарежем профилите.
Ако някой ден иззлобея пределно много и реша да ви кажа сбогом, ще ги пусна, обещавам.  Grinning
След месец ще се регна с нов ник и позитивна нагласа.

# 63
  • Мнения: 3 447
След месец ще се регна с нов ник и позитивна нагласа.
Ис-кам, ис-кам Party

# 64
  • Мнения: 2 616
Аз пък почти никой не познавам лично тук, така че.......... newsm03

# 65
  • Мнения: 3 423
аз познавам само
две мами лично.

# 66
  • Мнения: 6 417
А татковци?  Thinking

# 67
  • Мнения: 4 473
То се е видяло, че Дафодилия бие отбой, ами я по-добре някой да пусне тема "Направи психо-портрет на предишния!" и гле`йте сеир Laughing

# 68
  • Мнения: 7 837
Кои са тези любими за профилиране, а...
Влизам ли, влизам ли (тук ми потичат лигите от плезене на езика  Laughing  ; естествено съм вдигнала и едната лапа...)

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Кейси, шъ тъ оправим.
Кога ти беше рождения ден?

Не съм мяркала Реза тоя уикенд и се отпуснах да спамя, едно ми е лекоооо... Laughing
Ама хем спамя, хем сървъра нищо му няма, а?

# 70
  • Мнения: 677
..и търсачката си работи  Mr. Green
Тия от офисите ги няма и за тва,ха на бас!

# 71
  • Мнения: 14 489
Аз пък почти никой не познавам лично тук, така че.......... newsm03

как пък си сигурна при наличието на 35 562 Потребители?

# 72
  • Мнения: 822
Е що не ги казвате по-рано тези неща?!
Аз дори си показах патката в една тема..
Ужаст!


Добре е да знаем,че във форума не само познати нам хора могат да бъдат заплаха...Има хора с много изострена чувствителност,които прекалено много се вживяват в чуждите проблеми...Дотолкова,че "вместо да изпишат вежди,могат да извадят очи"...

# 73
  • София
  • Мнения: 13 206
Мили съфорумци, така се издъних  hahaha
Бях писала преди време в една тема в "Татковци" на какви места сте го правили и т.н. Изброявайки няколко места, включих и случката, когато бяхме на почивка - децата спяха в нашата стая и ние се вмъкнахме в стаята на приятелите, с които бяхме (а те бяха излезли). Това беше миналото лято. Преди няколко дни въпросното семейство си прекара нет и аверката ми, ровичкайки в бг-мамма (знаейки от мен колко е интересно тук) попада на тази тема  Joy И аз естествено не помня къде какво съм писала, бях и казала, че съм Делта.
Тази сутрин такъв дъжд от съобщения ми изсипа на кю-то...  ooooh! Естествено, не ми се сърди, но ме спука от бъзици; сега ми обеща, че като излизат семейно, ще ми носи ключовете от тях  Mr. Green
            Честно, умрях от срам  Embarassed

Хахахаха.. сега очаквай и хората от "другите" места да си пуснат нет.... Mr. Green

# 74
  • Мнения: 7 474
Хахахаха.. сега очаквай и хората от "другите" места да си пуснат нет.... Mr. Green

 hahaha Още що срам ще бере  hahaha


И аз не съм засичала познати тук Thinking, а мен и да ме е познал някой си трайка Mr. Green А дори и да прочета нещо не бих го коментирала  Stop

# 75
  • Мнения: 1 517
Всъщност няма проблем, защото тя ми е "най-добрата приятелка на света"  Laughing Ама се получи едно такова...конфузно  Embarassed
Цитат
Хахахаха.. сега очаквай и хората от "другите" места да си пуснат нет.... Mr. Green

Ще взема да си преровя писанията аз  newsm78 да си припомня къде, какво и за кого съм писала, че знам ли  Joy

hahaha Още що срам ще бере  hahaha

Що, бе Лео, да не намекваш за нещо конкретно? Готварския, напр.  Wink

# 76
  • Мнения: 7 474
Не , нищо конкретно, ама кой знае какво още си си признала  Whistling

# 77
  • Мнения: 1 379
Аз пък почти никой не познавам лично тук, така че.......... newsm03

А познаваш.Бъди сигурна. Дори и да не пишат, бъди сигурна,че четат като гости. Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 451
Малейй! Добре, че свекърва ми не чете тук Mr. Green Иначе и аз познавам малко хора тук, 3-4 момичета от нашето градче, които и без друго си ми знаят историите. hahaha

# 79
  • Мнения: 2 716
Аз пък си знам, че половината ми приятелки четат тук. И пак не си сдържам пръстите  Embarassed Нищо...веселба да става.

Общи условия

Активация на акаунт