Внимавайте какво си признавате във форума !!! Стават гафове.

  • 5 014
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Даф,ето ти реда до сега:
1.Дуци;
2.Тони Сопрано;
3.Делта;
4.мама_знае;
5.jaklins;


Даф, сега ми се обади и каза, че й е изчезнал нета  Close
Поръча да ви предам, че тази вечер ще твори усилено психопрофили, НО само на потребители, които НЕ искат да им се прави Mr. Green На другите не било интересно  Whistling

Хаха, подозирам, че любимите ми за профилиране няма да изявят желание.  Laughing

# 61
  • Мнения: 3 447
Приемната на Маг Дафодилия, екстрасекс, контактьор и езотеричен психолог. Записвания при секретаря Сопранов, молим.
 newsm18
Аз не ща да ме профилираш, защото си нехармонизирана и зла, пък  smile3534

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дона ме познава доста добре (зла и нехармонизирана съм, наистина), та предлагам да зарежем профилите.
Ако някой ден иззлобея пределно много и реша да ви кажа сбогом, ще ги пусна, обещавам.  Grinning
След месец ще се регна с нов ник и позитивна нагласа.

# 63
  • Мнения: 3 447
След месец ще се регна с нов ник и позитивна нагласа.
Ис-кам, ис-кам Party

# 64
  • Мнения: 2 616
Аз пък почти никой не познавам лично тук, така че.......... newsm03

# 65
  • Мнения: 3 423
аз познавам само
две мами лично.

# 66
  • Мнения: 6 417
А татковци?  Thinking

# 67
  • Мнения: 4 473
То се е видяло, че Дафодилия бие отбой, ами я по-добре някой да пусне тема "Направи психо-портрет на предишния!" и гле`йте сеир Laughing

# 68
  • Мнения: 7 837
Кои са тези любими за профилиране, а...
Влизам ли, влизам ли (тук ми потичат лигите от плезене на езика  Laughing  ; естествено съм вдигнала и едната лапа...)

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Кейси, шъ тъ оправим.
Кога ти беше рождения ден?

Не съм мяркала Реза тоя уикенд и се отпуснах да спамя, едно ми е лекоооо... Laughing
Ама хем спамя, хем сървъра нищо му няма, а?

# 70
  • Мнения: 677
..и търсачката си работи  Mr. Green
Тия от офисите ги няма и за тва,ха на бас!

# 71
  • Мнения: 14 494
Аз пък почти никой не познавам лично тук, така че.......... newsm03

как пък си сигурна при наличието на 35 562 Потребители?

# 72
  • Мнения: 822
Е що не ги казвате по-рано тези неща?!
Аз дори си показах патката в една тема..
Ужаст!


Добре е да знаем,че във форума не само познати нам хора могат да бъдат заплаха...Има хора с много изострена чувствителност,които прекалено много се вживяват в чуждите проблеми...Дотолкова,че "вместо да изпишат вежди,могат да извадят очи"...

# 73
  • София
  • Мнения: 13 206
Мили съфорумци, така се издъних  hahaha
Бях писала преди време в една тема в "Татковци" на какви места сте го правили и т.н. Изброявайки няколко места, включих и случката, когато бяхме на почивка - децата спяха в нашата стая и ние се вмъкнахме в стаята на приятелите, с които бяхме (а те бяха излезли). Това беше миналото лято. Преди няколко дни въпросното семейство си прекара нет и аверката ми, ровичкайки в бг-мамма (знаейки от мен колко е интересно тук) попада на тази тема  Joy И аз естествено не помня къде какво съм писала, бях и казала, че съм Делта.
Тази сутрин такъв дъжд от съобщения ми изсипа на кю-то...  ooooh! Естествено, не ми се сърди, но ме спука от бъзици; сега ми обеща, че като излизат семейно, ще ми носи ключовете от тях  Mr. Green
            Честно, умрях от срам  Embarassed

Хахахаха.. сега очаквай и хората от "другите" места да си пуснат нет.... Mr. Green

# 74
  • Мнения: 7 474
Хахахаха.. сега очаквай и хората от "другите" места да си пуснат нет.... Mr. Green

 hahaha Още що срам ще бере  hahaha


И аз не съм засичала познати тук Thinking, а мен и да ме е познал някой си трайка Mr. Green А дори и да прочета нещо не бих го коментирала  Stop

Общи условия

Активация на акаунт