Отговори
# 60
  • Мнения: 848
И сега кво, ФероШ заплашва Кая, че има бебе еркек, демек той ще е начело на фамилията...

# 61
  • Мнения: 441
Сега като се замислих, според мен дедето прекалено много държеше на Ферит, прощаваше му прекалено много, даваше му повече свобода и т. н., а и го гледаше винаги с голямо умиление, не знам каква е работата, ама е нечиста😱🙄😁по принцип това трябваше да се прави за първородния.... Мистерия🧐🧐🧐

# 62
  • Мнения: 9 370
В момента снимат в кафе имало снимки с Хамси и Мерт
Има спойлери пак ама по добре да не ги казвам,че ще ползвате одеколон..

Мерт ме кефи как реже всеки...


Понки , хареса ми как ме описа...Ама съм много риали просто обичам да чувам и чужди мнения Simple Smile

# 63
  • Мнения: 708
Ми , не е така. Винаги най- малкото е най глезено. Към първото дете има твърде много изискваня и забрани, а малкото си вее капата- пък каквото стане.
Няма как да е син на Халис , ако намеквате нещо такова. Гюлгюн си го е носила детето, а не изглежда да са близкибс деде. Евентуална размяна...🤔 ама и майка да не си познае детето- ще е пак в сферата на научната фантастика.

Благодаря за новатя тема 🍀

Фрага е пълна каша- дано не всички интересни моменти са в него. Sad
Кая наистина искам да обикне Суна- нямам сили, мечтая поне за миг спокойствие и капка надежда в тоя филм 😭

Сега като се замислих, според мен дедето прекалено много държеше на Ферит, прощаваше му прекалено много, даваше му повече свобода и т. н., а и го гледаше винаги с голямо умиление, не знам каква е работата, ама е нечиста😱🙄😁по принцип това трябваше да се прави за първородния.... Мистерия🧐🧐🧐

# 64
  • София
  • Мнения: 1 948
Офф с тази ли е снимал в крайна сметка. Ще гони Сейран и ще ходи при Пелин. Май следващата серия ще е хептен зле. То такива спойлери прочетох тези дни, че не знам...
Иначе Орхан някак си не показва обич към Ферит. С Фуат не се държеше така. Затова има някаква мистерия там, но Ферит е Корхан 100%.

# 65
  • Мнения: 788
То да се чуди човек на тази продукция
Пускат от най-различни акаунти всякакви спойлери После се чака реакция уж Де достоверни , къде не Пише се сценарий от серия на серия  Днес един хареактер на героя , утре друг Все ревизии правят , все нови герои влизат и излизат ей така
Снимат Буче рейтинга се вдига , пък все я крият и на сета и в зад кадровите клипчета и в трейлърите
В края на сезон 1 разчитаха на  максимата , че  гнева създава многократно по-голямо въздействие от това на щастието Сега отново се завърнаха към това Да видим колко ще успеят този път  То и търпението има край

Скрит текст:
2. Те обмислят два варианта.
Първо, раздялата Сейран-Ферит
Брак Пелин-Ферит.
Второто е, че Ферит научава номерата, които се играят зад гърба му.
Първият е ,  който се хареса на Yapım.

 1. Историята на Пелин никога няма да свърши, приятели.
Ще отнеме твърде много време.
Разбира се, ако остане сериал.  

# 66
  • Мнения: 9 370
Мисля,че идеята на Гюнгер беше да е на Нюкхет ,но това няма как да стане ето защо я има тази анкета както се казва при Диди винаги всичко е с доказателства:
1 еп - Последно идвах в Антеп като бях бременна с Ферит / Физиономията на Орхан - Ами май не беше бременна с Ферит/
Ферит:Ще се научиш да си баща ,но ще е късно.
Ифакат към Гюлгюн:Понякога се чудя дали това дете наистина е твое
Ферит към Ифакат :Ти не си ми майка!
Ферит към Орхан:Те са прави дядо ли ми баща или ти?
Дефне : Въпреки Гюлгюн виждам едно пренебрегнато дете.

А сега да дойдем на въпроса и други моменти ще има ,но...това се сещам сега

Колко Орхан обича Ферит? Обича го или го ревнува? Не говоря за Фуат.
Говоря за уж един баща който се пробужда някакъв интерес на моменти, но не точно каквото трябва да е.
Орхан и да обича Ферит не го обича като Фуат
Каквото и да си говорим
Защото той не е...
Мале бедния Ферит ако се окажа права...
Ще откачи.И без това не е много наред горкия.
Ифа защо толкова беше уважавана от Агата?
И Гюлгюн тъпкана от Агата? Какво беше ,че мисли само за себе си и синовете си...
Защо Халис толкова го е яд че Ферит е бил в чужбина? Бил е далеч от родината и порядките и тн..Ок!
Ферит е най-малкия наследник на Халис
Негов роден син от Ифакат
Но детето го мислят за умряло
Затова Емин е умрял.Човека не е понесъл позора на баща му и после и г-жа Фазилет е научила.
Знае го и Орхан го знае
Гледа брат си като син
Гюлгюн не знае обаче затова обича детето на любовницата на мъжа си...
Ифа мисли че детето е умряло защото са разменени бебетата
Ифа не знае че Ферит и е дете но я тегли винаги нещо към него
Дори като му обесняваше как му е навредила 90 пъти повтори колко го обичали държали на него.
Халис нарочно го прави
Защото не иска Сейран
Никой не я иска
Тя е полу убийцата на Ферит в очите им.Даже и убийцата на Фуат заедно
 с Ферит и ще плащат цена по тази тема.
Лятиф и Шефика също знаят даже може те да са замесени в това.
Кой е Аби? Мисля,че е забранен плод на покойния Емин Корхан от някоя слугиня и Ифакат знае затова нещо.Дедито също.Ферит беше го ударил със семейството му.Абидин не да забремени Пелин но да обърка Сейран може.И този сценарий пак е от ОГМ Simple Smile
Бебето ако е на Ферит - Хамси и бебето ще умрат.Ако не е негово е на Кая.Въпреки,че пишат,че е негов приятел.Ако е Абидин наистина няма да има никаква логика - но пак идваме на думата ми : каква логика Диди в ТР сериал?

Така нищо няма да ме шашне ако излезна права защото пак казвам много паралелно се копира от различни дизита и се опитват да ги вкарат.Опита ми на зрител толкова години ме научи на едно.
Да чуя другите после да кажа какво мисля аз. Хайде сега да видя...

Не забравяйте манифест много е важен Simple Smile като 18 епизод например
Внимавай какво си пожелаваш та те така ...

Тоест напълно възможно е лошия човек който става добър да е Ифакат тя Гюлчин и в предния си сериал издирваше син въобще няма да се шашна ако се окаже същото накрая. Но Ифакат има своя история и на мен ми е интересно никой не става лош без причина.
Ако съм права това ще е пълна гнусотия ,но пак казвам ОГМ имаха подобен проект който умело се опитваха да вкарат в сценария докато не дойде Хамси.Но всичко е възможно. Там беше достатъчно гнусно тук ще е по нейно желание като гледам как се разтриваха и миха крака първи сезон.
Друго да е на Орхан и Ифакат и Орхан от срам,че е забранен плод да измисли тази игра с помощта на персонала и Лятиф който пак казвам беше влюбен в Ифакат.Е какво ни чака? Тоест тези две версии са ми най-близки...Ако Феро е дете на Орхан и Гюлгюн обаче - добре.Поне тази драма ще му я спестят,но ме съмнява това го има във всички сериали които гледам и тук ще се случи.

Та на Апталин бебе от Пелин не с това не може да го нарани ,но може чрез Сейран.
Ето Ферит пак излезна прав и за Суна....Факт ли? - Неоспорим! И понеже Диди говори,говори! Ето какво виждам аз сега да не ме биете за закуска изчезвам.

Само да кажа,че снощи разгледах на много места има и ПелФери - Снежи която само ни чете вече -  не си сама и знаеш,че за теб винаги.

Последна редакция: вт, 31 окт 2023, 02:16 от x BlackRose x

# 67
  • Мнения: 2 320
Охх не мога... 😂😂 то вече на смях и забава избиват нещата...
https://vm.tiktok.com/ZGJERLotu/

Диди кажи ни спойлера с хамси и без това ни казаха целия сериал със спойлерии

# 68
  • Мнения: 9 370
Скрит текст:
Снимали в кафене.Буче и Мерт тази вечер в Джихангир
Ферит щял да доведе Хамси във вилата и щял да каже на Сейран,че е длъжна да приеме Хамси защото е майка на детето му
Ифа щяла да бутне Хамси и да отвинят Сейран

Това е което събрах за одеколон действия..

# 69
  • Мнения: 2 320
Скрит текст:
Снимали в кафене.Буче и Мерт тази вечер в Джихангир
Ферит щял да доведе Хамси във вилата и щял да каже на Сейран,че е длъжна да приеме Хамси защото е майка на детето му
Ифа щяла да бутне Хамси и да отвинят Сейран

Това е което събрах за одеколон действия..

Охххх аз го четохх това.. мислех, че нещо ново са измислилии 😂
Хамси с това бебе прекалява...
Вече нищо не ме очудва.. ще им гледам сеира до кое дъно могат да стигнат

# 70
# 71
  • Мнения: 9 370
В Туитър пак е имало панаир голям и се кефят,че фандома наредили Слухчо.Той не е лош човек познаваме се бая време с него.Ама ако прави реклама на вкиснат кашкавал е нормално да не го харесват в момента.
Но скандалите които ги имаше по време на Чуй ме и хауса от Жестокия Истанбул и Фазилет с пари да ги платят няма да ги видят Буче е бял кахър за всички пред това.
В сериал който в момента гледам написан от нея нападнаха главната героиня и домът в който живее с камъни тояги и пребиха бащата на жената която живее там.Изкараха и име така ,че нищо чудно Сейран да избяга и да си наеме някоя бърлога по натам.


# 72
  • София
  • Мнения: 1 948
Май сценаристите на турски сериали са някакви психопати. Това ми е първото и последно дизи, дето гледам на живо.
Този шум около Буче тези дни е прекален.
Нали и миналия сезон е имало слухове, че искат да гонят Афра, а май се оказаха измислица. Защо ще искаш да гониш главната си актриса, нещо не го разбирам.
Дано след този сериал и двамата избягат от ОГМ.

# 73
  • Мнения: 230
Добро утро! Запис в новата тема  благодаря за нея! Гласувах Корхан. Не можа да ви догоня, много сте писали, какво се случва?

# 74
  • Мнения: 22 189
Този сладур е последвал в инстаграм страницата на сериала, Афра и Мерт

Общи условия

Активация на акаунт