Искам да кажа...(212) през Ноември 2023

  • 43 523
  • 897
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 6 595
Лин, имали са доставка преди, вече не. Като ми изкара торбичка на тейкъуей и леееко се почувствах прецакана, че съм била път дотам, но после изяснихме всичко. Днес обаче нищо от взетото не беше ок, дали защото се поразходихме малко и храната изстина.

Ех, Ети, съчувствам искрено за това глаболие! Дано размине бързо!

# 61
  • София
  • Мнения: 7 117
рир, да е жива, здрава и много щастлива Елена!

# 62
  • Мнения: 39 587
Ети, искрено ти пожелавам утре да си по- добре.
Имам два шкафа в кухнята предвидени за миялна, но за сега не искам и да чувам за нея. Единственото задължение, което децата чинно си спазват е миенето на чинии. Няма как и това да им се размине.

# 63
  • Germany
  • Мнения: 7 991
Ети, да не е от хапчето за сън, което пиеш? Виж дали няма такъв страничен ефект.

# 64
  • София
  • Мнения: 7 117
tuty, пуснах си предаването, защото коментарът ти ме изуми. За първи път виждам Билалов да се държи толкова ужасно. Участничката също беше с влудяващо поведение, но все пак от него се очаква професионализъм Confused

# 65
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 230
Привет!!!
Рир, да е здрава и с късмет ражденичката!
Беше напрегнато днес на работа....
Сега сме вкъщи, вечеряме, Митето "пресъздрама" финал на световното с един балон.... добре, че комшиите са с дете и са търпеливи.

# 66
  • Мнения: 39 587
Бъни, дай линк.

# 67
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 080
Мони, не го пия Confused

# 68
# 69
  • Мнения: 15 076
Ети, съчувствам.  Дано ти мине.
Ох, на детето пак не му е стигнало времето за учене. Вярно имаше само 2 часа, но можеше да пропусне тренировката. Сега дреме над българския.
Днес си поръчах книги и поразгледах за билети за някъде.

# 70
  • Germany
  • Мнения: 7 991

Аз при смяна на времето съм обикновенно по 2-3 дни с главоболие, та може и от това да е при теб. Пожелавам утре да се събудиш без!

# 71
  • Мнения: 11 715
Колкото пъти съм засичала Билалов все нещо му е криво. Хич не го харесвам.

Как може да има толкова телевизии и нищо за гледане. Отивам да търся някакво филмче.

# 72
  • Мнения: 14 822
Билалов си купи вила в наше село. Една приятелка има железария, ходил да пазарува и се дегизирал, не давал автографи, правил се на интересен... Глупак!

# 73
  • Мнения: 5 425
Колкото пъти съм засичала Билалов все нещо му е криво. Хич не го харесвам.
от днес и аз не съм му фен.
Няма да участвам в предаването, докато не сменят водещия:)

# 74
  • София
  • Мнения: 2 119
Рир, честита и здрава да ти е щерката!
Ети, утре да си като нова!
Ние хапнахме вкусен лаврак за вечеря. И свекърите го харесаха.
Съдомиялната за нищо не я разменям аз. Верен помощник ми е. Heart Eyes
Днес малкия е имал явно разрушителен ден. Прекрасна тениска на Марвел е скъсал. Новите маратонки също одрал в магазина и са повредени. Едва заспа милия с мисли дали ще купим нови. Дано утре му е по-сполучлив деня. Relieved

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт