Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 245
Mu6morok, много съжалявам... толкова се надявах за вас с Голди този месец. Мъчно ми е, че пак сте разочаровани, но сигурно понеже сте от тези, които поддържат духа на този форум и не смеем да ви пуснем  Simple Smile Явно ще трябва все пак да пробвате от чорапите на сладка мама. Хайде мила, дръж се, ние сме с теб и ще чакаме заедно  Hug  Hug  Hug
Честито на новите бремелинки, хубаво е, че се умножавате бързо  Simple Smile Желая ви много лека бременност и прекрасни бебоци накрая!
Каталина, славундер, стискам палци  Peace
Останалите... дано през романтичният месец да успеете да сътворите мечтания плод на вашата любов  Simple Smile
Аз напоследък не мога да пиша, защото ме нападна гадния грип, всъщност всички вкъщи сме болни  Sad
Успех и весела седмица!

# 61
  • Мнения: 1 792
неиздържам вече момичета,наистина нямам сили.всичко почва отново а така ми се искаше да е дошъл края.толкова бях убедена че съм бременна.та то гърдите ми са твърди и големи,то и предърпвания имам то кво ли нямам ама е на.сумати време не правехме секс да се пазим та даа не стане беля(защото бях сигурна че съм бременна)а то всичко е било напразно.офффф сигурно съм луда ама има там един ден (доста след възможната оволация)дето сме правели секс дано там да е станало .ДАНО НЕ ИДВА И ДА ИМА БЕБЧЕ.защото вече неиздържам наистина.

# 62
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Хайде Мушмороче, недей така тъжно! Не се предавай! Не се разстройвай, че това също влияе! Стискам ти всичките си палци и искрено се моля да е станало бебчето този месец, но ако не е така не се давай! ЩЕ ИМА БРЕМЕННОСТ!!!! Трябва да вярваме! Целувки и силни прегръдки! Hug Praynig Hug

# 63
  • Мнения: 367
Аз сега пак си правих тест за овулация,но пак две бледи черти.Знам,че чертите трябва да са дебели,червени,но искам да питам това началото на овулацията ли е моето?Защото с изключение на вчера и днес,тестовете ми бяха с една черта newsm78
Извинете ме,но много искам да оцелим момента  Heart EyesБлагодаря ви предварително. Hug
Мушмуроче,а на теб стискам много палци  bouquet

# 64
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен! Ех, такава скука ми беше без вас днес, момичета  smile3525. На работа цял ден нямахме нет и дано утре вече да са го оправили, защото  badcomp. Виждам, че имаме нови мамчета, на които им пожелавам едно приказно бременеене и най-прекрасните бебета везнички накрая!  smile3504.
Мu6morok, миличка недей така! Всичко ще се нареди, нали знаеш че и след най-дългата и тъмна нощ изгрява слънце!  newsm51 Знам че и отстрани е много лесно да се говори, но позитивизма винаги е по-добрият съветник!
Тitinka, честита годишнина!   bouquet Дано скоро ни почерпиш и по друг повод!  thumbsup
Vania_84, по това, което пишеш, мисля че ти предстои овулацията. Но продължавай да се тестваш докато чертичките не станат еднакви или тестовата да е по-тъмна от контролната.
И да ви се оплача - няма ли най-накрая да приключи този наш ремонт.  smile3515 Пак пробиване, пак мръсотия! Вече имам чувството, че живея в палатка, ужас! А на този майстор с кухнята така съм му вдигнала мерника, че само да сгафи и вече ще го  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire.

# 65
  • Мнения: 367
 mamma mia благодаря ти!!! CrazyНе ми говори за ремонт,че направо главата ме боли вече.И ние сме на тази тема,но не точно ремонт,а обзавеждане.Един път да свърши,че да си почина.То все има какво да се взима,нещо да се избира и т.н.
Тitinka,честита ви годишнина.Още много години да я празнувате!

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мушморок, съжалявам, мила Hug Горе главата, в месеца на любовта ще успеете Peace
Палечка, благодаря от сърце за хубавите думи Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 989
Vania_84, не се притеснявай, няма да изтървете момента. Обикновено овулацията настъпва ден след положителният тест. Правилото е следното: щом тестът стане положителен се прави секс същият ден и следващите два. Ако имаш два положителни теста в два поредни дни сексът е до деня с отрицателен тест включително.  Peace 
thumbеlina, оправяйте се по-скоро  Hug
titinka, сърдечни поздрави за празника   bouquet
mamma mia, Vania_84, на мен пък ми се ще да правя ремонт, ама на собственото си жилище, каквото обаче за момента нямам - живуркаме си при тати, което не е толкова лошо, предвид другата перспектива /разбирай свеки/ ама все си е дружко да си си господар в собствената си къща. Най-лошото е, че не се очертават положителни промени в тази насока в обозримо бъдеще Sad

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 21:42 от Scarlet_

# 68
  • Мнения: 367
Scarlet,миличка благодаря ти  bouquet

# 69
  • Мнения: 851
mu6moro4e: миличка, недей с толкова болка и тъга - горе главата  Hug Само положителните мисли могат да помогнат  newsm10 Сълзите ще влияят лошо на бебеправенето. Затова усмихни се и погледни напред, като не е станало този месец значи следващия ще стане.
Ще ти разкажа за себе си  - почти същия случай. През ноември бях също толкова разочарована: ходих на лекар малко след като ми свърши и преди овуто и тя ми каза "Ах каква хубава яйцеклетка - ако сте решили да правите бебе сега е момента, утре, вдругиден или по-вдругиден ще е съвсем узряла." И ние бебеправихме 6 дни подред, след това никакъв секс, гърдите ми наедряха, боляха ме, имах придърпвания долу, абе въобще бях сигурна, че съм бременна и накрая какво? Нищо? Много плаках и моята половинка ме успокяваше  spoko  Не можех да си обясня защо не става, след като всичко ни е наред, след като съм имала ову и сме потрудили. но ето, че не ни било писано. Накрая разбрах, че няма никакъв смисъл от сълзи.
Сега вече знам: трябва да сме СПОКОЙНИ, да сме нежни, добри и обичливи и всичко ще стане, когато сме най-готови за това.
Затова миличка, успокой се, усмихни се и ще видиш, че всичко ще се нареди. Ще стане когато сме най-готови и най-подготвени, а това означа много да се обичаме и да сме СПОКОЙНИ!
Уфффф стига съм философства Много прегръдки  Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 242
Честито на новите мами, видели двете чертички  newsm51. Дано все така продължавате и скоро всички се преметите в отчетни, а вашите места да се запълнт от нови кандидат мами  newsm10.
titinka честита годишнина   bouquet   bouquet   bouquet. По-добро пожелание от подаръка, който сте си направили, не може да има. След осем месеца ще гушкате и двамата най-големия подарък от вашата връзка  smile3504.

# 71
  • Мнения: 1 792
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА.НАИСТИНА БЛАГОДАРЯ.
Благодаря на всяка една от вас,че отдели време първо да се вълнува заедно с мен.
Благодаря на всяка една от вас,че отдели време да ме успокои.
Благодаря на всяка една от вас че ви има,и сте до мен сега.
DesiT  благодаря ти че сподели историята си,наистина си права-спокойствие му е майката.
Искам специално да благодаря на titini,писа ми на лични и ми каза толкова мили думи.
дадохте ми нещо което хората около мен немогат да ми дадат,защото не са в нашето положение.само ние знаем колко е голяма болката когато видиш отрицателния тест,само ние знаем колко са омразни думите на доктора-няма бременност,и само ние знаем кои са думите които помагат след това-ЗАЩОТО ЗНАЕМ ПРЕЗ КАКВО МИНАВАМЕ.И   момичета - ТОВА ЩЕ Е НАШАТА ГОДИНА.сега го вярвам повече от всякога. Hug
щастлива съм че някои от нас вече успяха.Вие момичета сте нашата вяра че ще дойде и нашият ред.  bouquet
а на нас останалите-остава само да слагаме розавите гащи и очила,да пием готини кафенца и здравословни сокчета и да се молим че следващия месец ще е НАШИЯ МЕСЕЦ.
ОБИЧАМ ВИ И ГОСПОД ДА ВИ БЛАГОСЛОВИ ЧЕ ВИ ИМА.
А аз?аз сега ще хвана моето мъжле и ще се реванширам за 2-те седмици принудително въздържание,което трябваше да търпи заради мен Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 436
мушморок  Hug

А аз?аз сега ще хвана моето мъжле и ще се реванширам за 2-те седмици принудително въздържание,което трябваше да търпи заради мен Mr. Green

Е, това е начинът  Mr. Green

сладка мама, честито bouquet . Дай инфо за чорапите дееее  Mr. Green. Моят мъж се дърпа като щипана госпожица цял уикенд, така че ще се налага да взимам крути мерки  Embarassed Crazy

# 73
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утро, момичета!
Успешен ден ви пожелавам и много усмивки! Много топлина в душите, въпреки студа навън! И РОЗОВИТЕ ОЧИЛА!!!
Седмичката започна страхотно, дано да продължи по същия начин! На тестващите се днес - успех и да се похвалите! На дебнещите ову - да я изловите. На чакащите(като мен) - много търпение и по-бързо да минава времето!

# 74
  • Мнения: 270
добро утро мацки,
хайде събуждайте се вече за да стоплите деня!
незнам дали тук му е мястото но искам да споделя едно вълнение и ако можете да ми дадете съвет като по-вещи в бебеправенето. На мъжлето му изписаха антибиотик (аугментин) заради една гад в еякулата (бактерия klebsiella pneunomiae), и по закона за всеобщата гадост точно тази седмица ще ловим яйцето, а аз се притеснявам дали тази антибиотик а и бактерията няма да създадат проблеми. Докито е казал че няма проблем, ама аз нали трябва да се уверя на 100% реших да се допитам....
Понеже нямам време много да се ровя да търся по темата, моля ви да ме насочите ако ви е попадало нещо подобно.
Благодаря ви предварително  bouquet
пожелавам ви прекрасен ден и много усмивки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт