Отговори
# 90
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета,как сте
гледам ново мамче си имаме и днес-еми супер.Каталина честито скъпа.дано всичко е наред  bouquet
sladka_mama  поръчвам един чифт за мен Mr. Greenплети душко плети Hug
Голди кафенцето ми идва много добре.айде мила с тебе да се стягаме че викам другия месец ние да сме новите мами ,кво ще кажеш.
mimeto_iv  незнам мила какво да ти кажа,то на докторите да им нямаш много вяра ама щом са казали че не пречи,давайте.
 Morgy  добре се ориентираш.ти си вземи един чифт,пък да има макар и за другия месец
DesiT ако дойдеш душко да ме видиш ква разплетена кошница съм в главата,хич няма да си и помислиш че съм хубава,ама ей сега влизам в банята да се оправям и ще съм готина Sunglasses Joy
аз днес цял следобед съм по интервюта.от 3 фирми ми се обадиха за работа и ще ходя да ги видя кой какво предлага.
абе Рошко къде е.ей я не се крий.ти ся като не правиш този месец бебе не означава че трябва да изчезваш за по сумати време Naughty

# 91
  • Мнения: 660
Мушмороче, успех на интервютата!! Да кажеш после какво е станало!  newsm10

# 92
  • Мнения: 851
sladka_mama: мила, искам и аз от твоите късметлийски чорапки, че мисля и аз да се кандидатирам за октомврийските бебчета, пък дано ме приемат  Praynig Резултата го очаквам чак след 10ина дни, но... ТЪРПЕНИЕ м уе майката хихихи  newsm10

mu6morok: охооо, стискам палци да си харесаш някоя от трите длъжности и дано новата работа започне с  preggo хихихи

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 13:41 от DesiT

# 93
  • София
  • Мнения: 3 524
А така, и от мен голямо честито на каталина! Много лека бременност!   bouquet
Гледам чорапки раздавате, плетете, да ви кажа и аз мога да се възползвам  Mr. Green Дето имa една приказка- и аз съм хора  Joy
mu6morok бързо да се правиш красива и да сразиш всички на интервютата!  Peace
Роши от вчера се покрива, сега ще разнузная къде "потънала"  Mr. Green

# 94
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Мушмороче, успех на интервютата и утре да се похвалиш с нова длъжност! fingerscrossed
Elpet, в теб ни е надеждата да намериш роши, че ни липсва много тука!
Деска, стискам палци да не ни трябват тези чорапки, ама ще се разбере след десетина дена! Но нищо не пречи да се запасим за другия месец, ако се наложи, че гледам бързо свършват.

# 95
  • Мнения: 851
STELLA_B: Миличка, аз предлагам да си вземем за късмет  newsm10 Няма какво да се запасяваме, защото няма да има нужда, нали така  smile3501 Ти кога мислиш да се тестваш?!? Мен малко ме е страх и като че ли ще изчакам да ми закъснее 2-3 дни, за да съм сигурна, че ще е  EFP и после да се  newsm44

Момичета, чували ли сте за нещо от рода, че не трябва да се прави кекс след овуто? А една приятелка дори ми подметна да не се прави не само първите три месеца, а през цялата бременност. Във всички статии, които съм изчела пише че няма никакъв проблем да се кекси, стига да е по-леко. Според мен дори е хубаво да се прави, но за всеки случай да се допитам до вас  newsm78

# 96
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
А една приятелка дори ми подметна да не се прави не само първите три месеца, а през цялата бременност.

Айде стига бе! Ей това вече при нас не може да се случи! Айде в началото по-може, ама през цялата бременност чак....

# 97
  • Мнения: 851
STELLA_B: Абе и аз не си го представям  Joy ама да попитам и за вашето мнение  Laughing

# 98
  • София
  • Мнения: 3 524
Ние бяхме три месеца под забрана и беше настанал мини-траур по случая  Joy Доки вдигна забраната след края на първия триместър (13 седмица) и сега при все че сме по-внимателни, не се въздържаме  Heart Eyes Особено с моите буйстващи хормони, ми се струва невъзможно  Blush
За Рошко да кажа- милото то няма интернет и чете по нощите темичката чак. Май докрая на седмицата няма да имат нет, не е сигурно. Това ми е инфото  Peace

# 99
  • Мнения: 851
elpet: а да попитам: тогава кекса след ову може ли навреди на имплантирането?

# 100
  • Мнения: 565
И мене много вълнува тая темичка за кексенето през тези ранни седмички, че нещо едвам се сдържаме вече.   Embarassed

# 101
  • София
  • Мнения: 3 524
DesiT  да ти кажа не съм прочела такова нещо, не казвам че не може да бъде. Но от друга страна, каквото съм прочела пък по въпроса казва основно че на една нормална бременност не би могло секса да й попречи да се развива (респективно според мен и на имплантирането също).
Нашият личен опит в случая- ние бяхме много внимателни преди доки още да каже каквото и да е (за това че е добре да не правим секс до края на първия триместър поне), тъй като миналата година имах спонтанен аборт и Слава Богу всичко си е ок сега.  Praynig
Може би някое друго майче което има тук може също да помогне в дискусията. Аз ще се огледам за статии, но ми се струва че секс след ову не би могъл да навреди на имплантирането.  Peace

# 102
  • Мнения: 851
Благодаря ти elpet . Аз мисля засега да си правим, но просто да сме по-внимателни докато докито не установи бременност ( ах дано да е станало Praynig ). А след това ще послушаме неговите съвети и ако каже първите три месеца да се въздържаме, ще го послушаме Hug 
Много благодаря и целувки  Hug

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, сексът не пречи по принцип. Има случаи, когато лекар би могъл да наложи забрана за първия триместър при съмнения за заплаха от аборт или като презастраховане ако вече сте имали такъв. Нито веднъж през бременността ми не съм се замисляла, че сексът би могъл да навреди на мен или на бебето, друг е въпросът, че на мен изобщо не ми се правеше секс Embarassed. Доколкото знам, през последния месец от бременността не е препоръчително да се прави секс Thinking Щом нямате никакви оплаквания, правете си секс, само че по-кротко Blush

# 104
  • Мнения: 565
Голди и аз така знам, но мен ме притеснява единствено този първи триместър, защото знам че е най-рисков, но мисля да си потраем малко докато не посетя доки, а после ще му мислим   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт