Мартеничка чудна, нека да краси детските мечти!

  • 15 599
  • 260
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 271
Включвам се. Само за ръчичка или може всякакви (без мъниста и т.н.)?
Знам ти адреса, направо ще ги донеса някоя сутрин към среда на февруари  Heart Eyes Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 248
Благодаря ви момичета.  bouquet
Дали тази тема да не стигне и до Клю-то?! newsm78
Или да си сложим в подписите линк към нея?! Thinking

# 17
  • Мнения: 4 195
Иве моля те кажи как в подписа да си сложа линк към нея ама със заглавието и Praynig Praynig Praynig
кой иска вкупом да поръчаме мартенички от този сайт, или само шнурове и ние да си ги правим newsm78

# 18
  • Мнения: 3 248
Иве моля те кажи как в подписа да си сложа линк към нея ама със заглавието и Praynig Praynig Praynig
кой иска вкупом да поръчаме мартенички от този сайт, или само шнурове и ние да си ги правим newsm78

Аз предлагам сами да си правим. Може и вкъщи да се съберем. Може и поотделно. Ако няма да има събиране, аз лично няма да седна самичка да суча мартенички, не ми прави чест Confused ... та, в този случай ще купувам, но не от сайта. Peace

Дамаянти, кажи моля те наистина ... че трябва много да го мисля, как да си сложа линк в подписа, със заглавието. Blush Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Иве моля те кажи как в подписа да си сложа линк към нея ама със заглавието и Praynig Praynig Praynig
кой иска вкупом да поръчаме мартенички от този сайт, или само шнурове и ние да си ги правим newsm78

Обяснявам веднага  Hug

(url=http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160422.0)(color=red)Мартеничка чудна, нека да краси детските мечти!(/color)(/url)

Копираш горното, пействаш го в подписа си и заменяш тези скоби (  )  с  такива скоби [  ]
Ако нещо не е ясно или не става , свиркаш  Whistling

Искам да кажа, че на пазара в Люлин има адски много щандове с мартенички.Пускат такива връзки за ръка, опаковани с целофанче и карточне по 10 - 20 стотинки.
Ако искате може да купим  Hug

# 20
  • Мнения: 3 248
Иве, мерси за линка. Heart Eyes Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 354
  Трая си, за да знам дали да купувам материали или мартеници. При всички случаи ще участвам, разбира се!

# 22
  • Мнения: 221
Хич ме няма п правенето - но със сигурност ще купя. Весе прати ми адреса си за да ги изпратя.

# 23
  • Мнения: 4 195
МИ дайте да купим, Иве като се видим ще ти дам пари от мен да купиш готови, а аз ще направя и домашни Пижо И Пенда - мама ме е научила Mr. Green

# 24
  • Мнения: 662
Здравейте,бих искала да даря поне 200 мартенички с опаковки,но повечето са с мъниста.Ако имате интерес пишете ми на  vva80@abv.bg

# 25
  • Мнения: 662
Здравейте,бих искала да дам около 200 мартенички с опаковка,но повечето са с мъниста.Ако проявявате интерес пишете ми за предпочитане на имейла Hug Sick

# 26
  • Мнения: 2 196
И аз ще се включа,засега обаче незнам с колко бройки. Peace

# 27
  • Мнения: 3 248
Отговорих на всички ви, кой където поиска. Mr. Green
Криси и Дамаянти, мен лично не ме бройте в общата покупка. Баба ми има далечна позната, дето всяка година прави мартенички (ясно защо Confused) и както и миналата година, така и тази - мисля от нея да купя ... но това сигурно ще е след средата на месеца. Thinking

# 28
  • Мнения: 4 195
Добре де Весе, дай и ние да купим от тази жена да я подпомогнем тамън Hug

# 29
  • Мнения: 3 248
Добре де Весе, дай и ние да купим от тази жена да я подпомогнем тамън Hug

Тя продава (поне през годините до сега) в кв. Хладилника, точно на колелото на трамвайте 9 и 14. Още не е излезнала обаче. Като се появи ще ида да поразгледам ... и ако още сте навити, ще ви пиша да дойдете и вие (ако искате, де). Hug

Общи условия

Активация на акаунт