Мартеничка чудна, нека да краси детските мечти!

  • 15 628
  • 260
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 878
Аз съм приготвила още няколко към тези дето ще прави gudzy и в неделя ще и ги дам и тях - ще стане, сори, наистина малко се разтягаме във времето с организацията  Confused

Аз ползвам кола и съм навита з апрез седмицата до някой град ама ако няма сняг, че още съм един шофьор....... ooooh! и ме е шубе в екстремални условия, че и извън Софийско, ако ли не пък ще се включа към някой от местните домове  Hug

# 61
  • Мнения: 863
И за двата дома в Кюстендил трябва да изпратим мартенички.
ТОчната бройка на децата и персонала ,ако може Ели да провери и да пише Hug А тържество за 1 март дали ще имат, ще ходи ли някой до там? newsm78

# 62
  • Мнения: 129
Точната бройка на децатата и персонала в Кюстендил:
 Дома от 0 до 3 - 36 деца и 39 човека персонал
 Дома от 3 до 7 - директорката не желае да получи мартенички,иска вместо тях памперси smile3515,незнам как да реагирам на подобно искане.За това оведомих вече Роси.

# 63
  • Мнения: 662
Момичета най-накрая го купих това чиле,но не знам на колко сантиметра да нарежа гривничките,защото не знам за колко големи деца са.Някой ако знае да ми каже Grinning

# 64
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Точната бройка на децатата и персонала в Кюстендил:
 Дома от 0 до 3 - 36 деца и 39 човека персонал
 Дома от 3 до 7 - директорката не желае да получи мартенички,иска вместо тях памперси smile3515,незнам как да реагирам на подобно искане.За това оведомих вече Роси.

късно ти про4етох бележката Rolling Eyes,а Илиева ми се и обади Twisted Evil

Обясних й ,4е ние не купуваме мартениците и не бихме могли да ги заменим за памперси.Казах й също,4е колкото имаме възможност юе им осигуряваме памперси.Просто не можем във вси4ки домове да носим нужните коли4ества newsm78
И така......вси4ко е наред Simple Smile

# 65
  • Мнения: 4 195
е иска или не иска мартеници последно тази ...... Госпожа Rolling Eyes
аз забравих да дам на Ивето пари за мартеници от Люлин и вече се чудя какво да правя. Иве ти какво измисли, ще поръваме ли от онзи сай чиле или да поръчаме от тук newsm78

# 66
  • Мнения: 863
Точната бройка на децатата и персонала в Кюстендил:
 Дома от 0 до 3 - 36 деца и 39 човека персонал
 Дома от 3 до 7 - директорката не желае да получи мартенички,иска вместо тях памперси smile3515,незнам как да реагирам на подобно искане.За това оведомих вече Роси.
Ми, то мартеничките да не са консуматив бре. Twisted Evil...В крайна сметка те са за децата,не за нея!!! ooooh!

# 67
  • Мнения: 1 878
Момичета най-накрая го купих това чиле,но не знам на колко сантиметра да нарежа гривничките,защото не знам за колко големи деца са.Някой ако знае да ми каже Grinning

Можеш да мериш по твоята ръка - така ще станат универсални и за малки и за големи - както дойде разпределението, ако стават лесно и хубаво (то сигурно ще е така де) можем до крайната да организираме още един тур  Hug

# 68
  • Мнения: 662
ОК почвам ги пък каквито ги направя такива.А ако не се съберат достатъчно може да направим още,те тази година са ги пуснали на чилета по 50 метра за 3 лева и аз взех две еднакви,че нямаше избор,но казаха,че в петък ще докарат и други модели

# 69
  • Мнения: 3 248
Rumito тази вечер е донесла и предала на мама 46-7 - поне баба ми толкова ги е изброила. Peace

Дядо чака някой да донесе мартенички, а баба ги брои по няколко пъти ... ей това правят по цял ден. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 70
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Rumito тази вечер е донесла и предала на мама 46-7 - поне баба ми толкова ги е изброила. Peace

Дядо чака някой да донесе мартенички, а баба ги брои по няколко пъти ... ей това правят по цял ден. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


много ме кефят,4естно Heart Eyes
Моми4ета,  bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 6 743
Криси, тъй като тези, които исках аз са с по едно мънисто (едно, ама мънисто  Crazy Mr. Green), има вариант да купим и прежда такава готова и да я нарежем, но няма да са опаковани  newsm78
Казвайте  Thinking
Инак тези са супер!утре ще разгледам пак.Може да са пуснали и само връвчици (без мъниста  Twisted Evil) и да купим от тях , ако са опаковани по 10 ст. бройката  Hug

# 72
  • Мнения: 3 248
Половината мартенички вкъщи са без опаковка, само връвка. Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 4 195
Половината мартенички вкъщи са без опаковка, само връвка. Rolling Eyes
ами това е, аз реших - днес ще поръчам от сайта, да мти доставят Весе у вас направо - Чиле и опаковки, нали не е проблем само да ги нарежеш и сложиш в целуфан Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 6 743
Половината мартенички вкъщи са без опаковка, само връвка. Rolling Eyes
E, как така ще ги дадем  Rolling Eyes .
Весе, колко мартеници си събрала до сега и колко общо ти трябват  newsm78 Казвай от време на време  Praynig (ако си казала някъде вече - сори  Hug)

Общи условия

Активация на акаунт