Здравейте! Преди 17 дена ми направиха пункция, събраха 26 бр. Фоликула, аз сега съм в цикъл и имам ужасниии болки нетърпими… преди няколко дена бях в спешното видя ме АГ специалист и каза че имам течност в cavum Duglas, и единия яйчник ми бил много голям… може да се е спукаа фоликул който е останал и това да предизвика самата болка… и почна да ме разпитва за инвитро процедурата къде как кой…  и нищо не ми направиха нито системи нито инжекция нищо!!!!!! 🫣🫣🫣🫣 Аз и мъжа ми бяхме в шок и мъжа ми го попита е нещо няма ли да и направите.. и доктора е да пие там нещо за болки.. споко нищо ти няма. 🧐 Както й да е тръгнахме си то болките от чакане на ред взеха да ми минат.. После след няколко часа пак се появиха ама тозиии пътт болката бешее нетърпима, ревах като детенце.. и пак е в спешното пуснаха ми системи, доктора който беше в спешното беше много млад, внимателен, погледна ме на Ехограф за да види да не изпуснат нещо друго.. нищо нямаше. И пак страх го беше да ме пусне без консултация.. качих се пак при Аг специалист.. беше друг лекар бяха го разбудили малко понеже си легнал да спи(няма нищо лошо) но беше много сърдит на нас! Държеше ни тон какво правим толкова късноо.. какво е станало толкова… При което аз с болки едвам говорих му обясних за какво става въпрос.. и той ме погледна набързо ме натупа.. о това е хуперстимулация.. имаш течност имаш това имаш онова… вика ще търпиш болката съжалявам 😳😳😳… Звънах си на моя лекар понеже не е тук..И му обясних всичко и какво са казали.. и той това са пълни глупостии каква хиперстимулация след почти 20дена та тия нормални ли са… Той си ме видя каза че няма течност, просто единия яйчник ми е по голям и това е причината за моята болка пусна си ми система цял ден бях в болницата на системи. Наблюдаваха ме през 1ч как съм и ме пуснаха и след 2часа след болницата ми дойде и болка изчезна като на магия… Да ама само за Два денаа тази вечерр така пак ме заболя че повърнах по болка. Ревах от болка, гърчих сее от болка… И пак спешното съвсем нов екип.. айде пак на ново да обясна всичко… И Пак Аг да ме види но този път докторката беше топ.. (чаках ме я 40мин) както й да, тя беше толкова мила с мен че забравих колко чаках. Излуша ме без да ме прекъсва.. без да ме претупка.. обясни си ми нещата спокойно направиха ми венозни вливки, даде си ми рецепта като лекар! 🙏🏻 Така посто стана много дълго не знам дали ще я изчетете до край, но въпроса ми е към жените които са минали през товаа… тазии болка кога ще отмине аз не мога да спя от болка… някакви съвети ще ми дадете (докторката каза че нямам течност единствено имам голям яйчник, на който му трябва време да се оправи след стимулациите) моля ви отговорете ми на поста.. просто не знам какво да правя много съм изморена от самата болка!! 🥲🥲🥲🥲