Парене по бедрата

  • 849
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Здравейте!
Преди около 2 седмици усетих дискомфорт и лека болка в слабинните гънки, жилите към бедрата.  Свързах го с носенето на по-тесни дънки и дългото стоене седнала с тях. Преустанових носенето им, но проблема се задълбочава.
Дали от честото пипане и масажиране ( ръцете ми са постоянно там) - притеснявам се и  все натискам за да намеря причината за дискомфортa, това чудо се влоши.
Сега усещането е не толкова болка, колкото неприятно силно парене, започващо от гънките към бедрата - вътрешна, външна част, под седалището и предната част на бедрата. При лек натиск под седалището, се усеща лека болка.
Дрехите ми причиняват дискомфорт, бельото също, нищо , че са широки.
Усещането е като прежулена или изгорена от слънцето кожа. Видимо няма нищо.
Моля ви дайте мнение, съвет…някой случвало ли му се е такова нещо?
Благодаря предварително! 🫶

# 1
  • Мнения: 3 535
Вижте си нивата на кръвната захар, инсулин, гликиран хемоглобин.

# 2
  • Мнения: 131
Вижте си нивата на кръвната захар, инсулин, гликиран хемоглобин.
Скоро правих изследвания! Не е от тях. Благодаря все пак

# 3
  • Мнения: 3 725
Да си правила тренировки с тежести, или да си вдигала тежко. По кожата ли са тези усещания или навътре я слабините. Провери в интернет за бедрена херния, ингвинална херния, консултирай се с личния лекар.

# 4
  • Мнения: 1 915
Да не е след бръснене случайно ? Или от плата на бикините . Не носи такива бикини с ластик от страни . Вземи си безшевни бикини. Мажи с крем здраве и не масажирай там. Ако нямаш някакво видимо нараняване или зачервяване по кожата се намажи с Фастумгел. Не знам дали няма да ти помогне и цикатридина въпреки, че е за изгаряне го преповъчвам защото самия крем е много лек и прави кожата много мека . Известно време носи и памучни клинове за да не ти дразнят . 

# 5
  • Мнения: 131
Да си правила тренировки с тежести, или да си вдигала тежко. По кожата ли са тези усещания или навътре я слабините. Провери в интернет за бедрена херния, ингвинална херния, консултирай се с личния лекар.
Здравейте! Усещането за парене го усещам повърхностно по кожата, но има и лека болка при натиск навътре към слабините. Благодаря за съвета!

Alisia212, не е след бръснене, сякаш кожата стана хипер чувствитела . Ще опитам да понося широки дрехи и по-свободно бельо.

Общи условия

Активация на акаунт