Нова седмична темичка - 29/01- 04/02

  • 4 330
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 475
Слънчева и усмихната седмичка на всички по света!  Wink



  bouquet

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 12:51 от Giorgia

# 1
  • Мнения: 1 860
Добро утро и от мен! Весела и успешна!  Hug

Гери, къде е кафенцето?  Flutter

# 2
  • Мнения: 5 475
 Wink Наничка,хей,сега пристига ,заедно със закуската!  Hug





# 3
  • Мнения: 1 860
Ммммм с чашка вода. Точно както си го пия всяка сутрин. Благодаря! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 5 475
И аз съм така...макар,че е в гръцки стил,там сервират кафето директно с вода.  Wink

 Отивам да сложа и истинското кафе и после ще разказвам за Лигурия. Wink
Ще постна и някоя снимка!  Hug

# 5
  • Мнения: 1 610
дрюбдрютро!
детето болно, с хрема и кашлица, никне зъб и отказва всякакви лекарства и храна. свекито ме ядоса,че се меси. наливам си от вашето кафе...
ех, как весело почва седмицата!

# 6
  • Мнения: 316
Ммммм страхотна закуска  Hug
Успешна седмица на всички  bouquet
Риен, скорошно оздравяване на детенце Praynig и не се ядосвай на старата генерация, те уж все гледат да помогнат и съвет да дадат  #2gunfire

  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 7 914
Добро утро и от мен  Hug Hug Hug

Giorgia
пак вкуснотии си наслагала Hug  - чакаме разказа и снимките от почивката Hug

nana_cool

 ех и аз едно време така си пиех кафето Crazy

rien

 ми ти що и се даваш на свеките...една усмивка и "да,да" и си прави каквото си знаеш!
 Айде бързо оздравяване Hug

Morki

как е тумбака днес? Heart Eyes

Калида
ще ти отговоря тук от старата тема:
Ей сега отлитам за втора временна коронка Mr. Green... стискам си палци да ми издарйи този пат до истинската корона Praynig
И да, мама ще идва за  около 2 месеца... та тя ще ми е помощ...друга не знам дали ще получа Rolling Eyes

Весела и успешна седмица от мен!  bouquet


# 8
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Добро утро, дами  Hug
Докато успея да си пусна постинга и то станало по4ти обяд  #Crazy
Писах сутринта ама ми го изтри и после сървъра беШе неЩо много стресиран  Mr. Green

Аз съм по_добре,май Ще се размина с антибиотика  Party За сега карам само на крем4е ама определено има ефект  Blush
Следобяд съм на ехограф та Ще се видим с беборанката. Имам да и се карам,4е страШно много ме рита  Wink

Лека,слън4ева и усмихната седми4ка ви желая  Hug  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 475
 Hug Миленче тъкмо питах за теб из италианската темичка.Радвам се,че се оправя ухото. Peace
 Риен- бързо оздравяване и от мен. Hug
 Звезди ти как си?  Simple Smile

Не можах да повярвам какъв късмет имахме с времето...беше направо супер. Grinning Топло и слънчево.Навсякъде бяха цъфнали мимозите.  Peace Хванахме и процесията за карнавала.А в неделя скокнахме и до Сан Ремо да видим традиционното шествие на цветята...за съжаление си забравих фотоапарата и останахме без снимки оттам. Embarassed
  Иначе Лоано е приятно ,но по това  време на година е пълно с пенсионери...голям майтап падна като търсехме с Масимо къде да си пийнем аператива...както казва свеки- все едно си в старчески дом...
  Едва събота следобед и вечерта по улиците имаше някой по-млади хора...
  Натоварихме се на колата неделя привечер...и както и очаквах двата куфара на свеки се оказаха придружени с около десетина торби...така че бяхме като бабината ръкавичка... Crazy
 
  Толкова от нашия уикенд!  Wink

 
 

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 08:55 от Giorgia

# 10
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Морки,гледам,4е с теб Ще раждаме по4ти по едно и съЩо време.  Grinning Кога ти е термина? Знаете ли какво е бебо4ето?  Party

# 11
  • Мнения: 3 521
Ха добър ден и от мен,
бая отсъствах, но обещавам да наваксвам... Laughing Mr. Green

Джорджи много приятно място иzглежда...точно подходящо zа уикенд_почивчица...ихххх и хубаво време сте имали. Cупер.

Звеzдолинка, как е тумбата? Започна ли да надава яки крошета? Party

Риен, да оzдравява бърzо детенце...на свеки_на нана на нана на...не и се връzвай.
 Twisted Evil
Аz да се похвал малко на патерица и да почерпя и тук

Миналата седмица дИтето_прасето стана на 1 годинка. Party



Лека и полzотворна седмичка на всички...  bouquet

# 12
  • Мнения: 7 914
mcdirock
 чудесна новина.. дано наистина се разминеш само с кремчето  Hug

Giorgia
 страхотни снимки... ама наистина вие с мъжа ти е трябвало да се чувствате като тинейджъри Hug
Иначе палмички, яхти...ммм... мечта Heart Eyes

surfline
 досега си милсех,ч е ме рита...ама от снощи такива ги раздава, че чак подскачам Heart Eyes....представям си след още някоя и друга седмица какво ще става Joy

мммм какви вкусотии си ни приготвилаааааа   eat

Да ти е здрава и много послушна щерката! Само радост да ви носи!

# 13
  • Мнения: 1 860
Деси, остави палмите и яхтите. Видя ли Гери на снимката със сърцето, като момиченце е.  Heart Eyes Ходи ли на зъбар?

 Сърфи, да ти е жива и здрава Симона и много щастлива!  Hug Правихте ли парти?

# 14
  • Мнения: 7 914
nana_cool
 ooooh! голям съм заплес аз именно с тази снимка исках да почна.. и се отплеснах нещо -  наистина изглежда като момиченце! Hug
Ходих и се върнах и вече дори похапвам Crazy Mr. Green

# 15
  • Мнения: 316
 Giorgia, страхотни снимки Hug Как се размечтах - седя си под палмичка с шоколадови бонбони, парче торта и чаша шампанско  Drunk
 surfline, честита рожденичка, да е жива и здрава и много сладко-шоколадова smile3510
 mcdirock, термина ми е на 27.03, а какво е ще го видим тогава Hug красавица или звяр Flutter. А ти кога си? Шава ли много Hug
Звезди, тумбака е супер, върви си пред мен и не му пука Hug тумбак с характер preggo

# 16
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ейййй ooooh!, от сутрината не ме пуска да кажа добро утро то3и мой любим форум Hug Heart Eyes

добро утро ( добьр ден Laughing )на всички малки и големи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Джорджи, така и не видях снимка сьс сьрце  newsm78...иначе другите направо ме ра3мечтаха...И НА МЕН МАЙ МИ Е НУЖНА ПОчИВКА Wink....

surfline, честита ти пораснала рожденичка  bouquet  bouquet  bouquet...нека расте 3драва, щастлива и послушна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

хубава седмица пожелавам на всички малки и големи и отивам да си пои3чистя пощата, че ми се скараха Blush

# 17
  • Мнения: 1 017

Здравейте сладурки  Hug

сутринта сърдечно и протяжно ви пожелавах добро утро, и форумът ме изплю  Rolling Eyes
Та набързо да изредя каквото ми идва на ум: първо, Риен, да се оправяте, и да не и се кахъриШ на свекито...те са за това, акъл да дават и да се месят където не им е работа (и аз живот и здраве свеки Ще ставам, та обеЩавам официално пред майките на няколко потенциални снахи тук: няма да правя така  Mr. Green). Ей така, както Звезди те учи аз опитвах ама не става...атова теоретичен съвет ти давам де..  Crazy

Звезди, временни значи...дано да издържат, да не се тормозите с тумбачÈто от скороЩни визити  Hug

Джорджи, благодаря за романтичния старт на деня, дето ни го сервираШ както в доброто старо време  Hug И пак си сменила аватара  Heart Eyes От романтични по романтични ги намираШ   bouquet Как е адаШката?

Макдирокче, браво на уШето   HugТи сигурно много детскоградински гадинки пипваШ покрай Джули...Направо не ми се мисли ако трябва да бременея с Гого до мен...както му карам инфекциите (3 пъти по зле от него...) ХАйде, дано кортизона да е помогнал... Heart Eyes

Сърфлайн, да ти е живо и здраво детенцето  Hug Heart Eyes Hug

Ние съЩо празнувахме РД на Гого...сутреШния пост дето ми се затри с това го започнах...да преброя плюсовете и минусите от събитието "детско парти" в събота Crazy НАправо не ми се вярва да го повторя. Равносметката е торта по лицето на едно от гостенчЕтата и по пердетата, диван, килим и прочие (следствие от луда игра с балони), активирана пожарна аларма (Щото съм много идейна и запалих бенгалски огньове у дома  Crazy), най малкото напукана костица на ходилото, моето (изпуснах чинии върху него, в стремежа да дам на всеки едновременноо парчЕ торта, а по късно не ми го поЩадиха сладките зверчета и го изпостъпаха  Laughing)...и най важното: най блажения поглед на Гого (тип героите са уморени), Щастлив  Grinning Heart Eyes То май заради последното след някой и друг месец (като позабравя останалото) пак Ще се прежаля за поредно парти Party ОбачЕ си изгубих граматиката...чЕстно. Не вярвах, чЕ 8 деца (само) могат да ме вкарат в лудница...част от родителите като си идваха да ги прибират реШиха, че може и по кафе да изпият (това по принцип тук не е прието, даже не се знаем добре с родителите...ама какво ли са си мислили...тази, южно източно европейката, да я уважим..  Laughing)..та така. знам, обеЩла съм снимки, Ще пусна, само да се свъртя пред компа у дома  Hug

И понеже говоря за парти: имаме си 3 купонджийки тука: ВечЕрнице, как си???? Сбъднаха ли ми се предсказанията? Балалайке мила, колко плажа покорихте този уикенд  Hug? И Дидка, сладката муцунка, какво правят миШоците и всички около теб??? Мирото?  Hug Heart Eyes Hug

Ок, на всичКи  Hug Heart Eyes Hug  bouquet  bouquet  bouquet и пак до по късно...да се опитам за 1/2 ч да се концентрирам  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 11 314
Мархаба!
Нашата седмица почна с болести. Макдирокова, прати от твоя отит насам и сега младежа е с антибиотик Laughing Снощи не съм спала 3 часа с него - реве и се тръшка, докато се успокои, че да ми каже какво му е, че да му сложа свещичка, че да му подейства.....
Сутринта го изчаках да се наспи и бегом при доктора. Нашия за такива случаи веднага ни приема. Че му хареса на вкус и си иска през час  Joy Сякаш е витаминен сироп.
Приключенията от концерта ще ви ги разкажа по-късно, още не съм обработила снимките - поне като има разказ, да има и док. материал  Laughing
Боби, аз пък от мобилизации  взех, че оздравях - гласа ми се избистри точно за концерта.
Обаче се сецнах в рамото и сега така ме боли гърба, че се чувствам като стара баба  hahaha

# 19
  • Мнения: 7 914
Morki
я кажи  ти говориш ли му на тумбака? newsm78


amei
 кой ти се скара ? newsm78 как е Шоколадчо? Hug

mama B
аз бих те взела за роднина... пък ти ако си им мранкай на децата Hug Hug Hug
 хаха партито е било пълен успех..  Party чак на мен мис е приидва в ролята на някое от децата Crazy Mr. Green

Вечерница
 уф, че гадно с гърба...ама по-лошо че си имаш болен в къщи.. бързо да оздравявате всички Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 952
Поздрави на всички!  Hug

Giorgia
Страхотно начало на седмицата си ни предложила.
Чудесно е, че времето е било с вас по време на уикенда. Снимките от Лоано са супер, най-много ми хареса тази на която си нарисувала сърце на плажа - явно тя е фаворита на всички тук.

kalida
Мерси за препоръката. Тази вечер дори реших да потърся в интернет нещо за този автор. Явно в България го превеждат под името Скот Търоу и го определят за баща на съдебния трилър. Ако не греша с името разбира се. Днес е била промоцията на една от книгите му. Ето тук повече инфо - http://helikon.bg/book.php?book_id=641177

rien 
бързо да и минава на малкото съкровище хремата и кашлицата, пък и зъбчето да не ви тормози вече.

Звезди
дано тази временна коронка е по-издръжлива. А иначе в България май зимата наистина пристига. Доста застудя, пък и с този вятър  не е приятно. Обаче е повече из Северна България.

mcdirock  
надявам се, че всичко с бебчето е наред. А ритничетата сигурно са от обич към теб.

surfline  
Честита ти пораснала дъщеричка, да те радва много малката ви принцеса - да е жива, здрава и усмихната. baloni

Morki
значи ще си имате изненадка(красавица или принц). Голяма ще е тръпката при теб все пак толкова време да устоите на изкушението да не разберете пола. Не че не се е случвало някои лекари да видят погрешно момченце или момиченце и после човечето да изненада родителите като се появи на бял свят.

mama B
четох и не вярвах, как си се справила незнам. Това парти е било наистина незабравимо   bigdance2 за Гого, но и ти ще го помниш явно. Как си изчистила след всичко. clean newsm79 newsm28
Бързо да се оправя тази напукана костица на ходилото ти.

Вечерница
дано по бързо оздравява момченцето ти. А и твоето сецнато рамо да минава, че никак не е приятно.

Ау какво става то много болни или пострадали тези дни. Момичета дано минават всички настинки, отити, грипове и травми.
Успешна седмица на всички! 
От мен  целувки и много Hug Hug за всички

# 21
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, мами  Hug
Най-после и аз се появявам след няколко-седми4но отсъствие  Blush
Калидка, благодаря ти 4е се сещаш за мен   bouquet
Изкарахме си една 4удесна ваканция в БГ - Коледа, Нова Година, моя рожден ден... вси4ко това с роднини и приятели  Flutter . Успяхме да се оттървем невредими от една автомобилна катастрофа заради която не успяхме да стигнем до планината и да караме ски. Но важното е ние да сме живи и здрави  Praynig
В Бордо има сняг, нещо, което не се е слу4вало от 10 години(с изклю4ение на прелитащи снежинки веднъж годишно).  И то4но ве4ерта, когато имаше снежна буря се оказахме блокирани на магистралата, бензина ни свърши, акумулатора ни падна и така от 1 4аса през ноща, до 12.30 наобяд  Sick И от толкова много студ сега съм болна  Tired
Нека вси4ки болни4ки да оздравяват бързо  Hug
 Добре дошли на новите мами, а аз ще се опитам да наваксам пропуснатото  Hug

# 22
  • Мнения: 2 959
Сърфлайн, Честит РД на Симонка- бонбонка!

Да Ти е все така чаровна и усмихната малката красавица, а обещанието Ти за по- често навестяване няма да забравим, да знаеш!

Джорджа, благодаря за новата темичка, и за хубавият разказ за Лигурно, подкрепен със снимков материал. А имаше ли подаръци за Вас с Масимо и Борянка, за зълвата и племенницата е имало преполагам?!
Макдирокче, а Джулката как е, Тя е здрава, нали?! Бързо да Ти минава ухото и само с мехлема да се оправиш!
Сонитка, как мина прегледа, чу ли сърчицето на бебочето?
Пиколинка, къде се изгуби? Как е коремчето? Честит Ти нов аватар!
Зайченце, оправи ли се настроението вече?
Звездице, няма да Ви е леко с 1/2, само две седмици ще имаш помощ от БГ, Майчето работи ли нещо та само толкоз малко ще бъде с Теб?
Морки, а имена и за двата варианта измислили сте?
Мимката, Карилиусче, лека и спорна учбна седмичка Ви желая!
Скандинавските слънчица, радвате ли се на снега?!
Тролска Принцеске и Снежната Кралица/ ПетяЛ/, поздрави и за Вас с Марти и Криси!
Мамо Б, бързо да Ти се оправи ходилото Ти пожелавам, а колко често имаш практика в педиатрията?
Ралфиетка, предполагам че за същият автор става въпрос. Дано да Ти хареса. А сестричката какво бебоче чака, знаете ли вече пола?
Синя Птичко, лека и много по- здрава седмичка ти желая, и дано да намериш време да прелетиш към нас!
Дидката, отиде си в БГ и ни забрави вече, така ли?! Нали обеща да се сещаш за нас?!
Дессинка, хайде бе Лельо, откога си вече в БГ и ненамираш време да разкажеш за празничните моменти с Джулката?!
Щтрумпфетка, докага Ти е командировката в БГ, Матео с Теб ли ще се връща във Франция?
...благодаря ти 4е се сещаш за мен ...
Мамо Щтрумпф, защо благодариш, приятелите не се забравят дори и след няколко седмично отсъствие?! Бързо да оздравяваш, а малкото смърфче доволно ли е от БГ, Тони нали не беше с Теб на блокираната снежна магистрала?
Вечернице, да оздравява по- бързо Лени, дано скоро Ти се оправи и рамото, защото чакаме с нетърпение разказа Ти, може и без снимки на първо време, Ти умееш толкова добре да си служиш с перото че понякога от снимки няма нужда!
Пепеляшчице, а на каква тема ще бъде дипломната работа, уточнявала ли си или предстой?
Ивалекс, успешно довършване на започнатият ремонт Ви желая с Мишо!
Коко бенд, как с Емката, радва ли се на снега?
Амейка, Ти добре се включи, но да беше написала нещо как са мъжете вкъщи, оздравяха ли?!
МегиХ, а как е със новата бременост, по рано ли усети бебка в Теб?
Наничка, а Ти с какво ще забавляваш дечицата в петък, цял ден ли ще бъдеш детегледачка?
Етка, кога идва Майчето Ти?
Румянка, как сте с баба? Тя май ще хване и РД на снаха си и на внучката си?!
Балалайчице, хайде разказвай как минаха почивните дни, докъде стигнахте с Томасчо елмазчо?
Риен, бързо оздравяване на Мая желая, а на Теб да се наспиш едно хубаво и да не се връзваш на "добронамерените" съвети на Маминка и скоро пак да се завърнеш сред нас, липсва Твоето уникално чувство за хумор и стила на изразяването.
Чумби, Мистик, френските дами, поздрави и за вас с пожелания за лека и успешна седмица!

Хубав нов ден Ви желая!

# 23
  • Мнения: 5 475
 Hug Закуска и кафенце?  Wink



Радвам се,че са ви харесали снимките...обаче май на никой не му направи впечатление,че косата ми е по-тъмна и доста по-къса. Отказах се от червеното и съм с кестеняво,а и я отрязах до раменете. Peace

Сърфлайн, Честит РД на Симонка и от мен! Hug  bouquet Много радост да ви носи!




Вечерница ,тъкмо снощи си мислех за теб...давай снимчици от концерта!  Hug
между другото и зълва ми  е пипнала отит и е ходила до Бърза помощ...предписали са й антибиотик.. Rolling Eyes
 
След малко пак ще се включа.. Wink

# 24
  • Мнения: 7 914
Добро утро!

Giorgia
 хъм верно за косата Blush..има ли повод за промяната или ей така ти хрумна? newsm78
сега като писа за отита да не би по италионско да е вирусен отит..макдировка, сега зълва ти да се пазиш ей Hug

Kalida

 имах предвид 2 месеца -  аз ли съм го написала грешно? newsm78  -  ааа сега видях... ти не си го прочела правилно Hug


Mama Strumpf
леле какви ужасии сте изживяли ooooh!
Добре поне, че в БГ сте си си изкарали добре Hug

Ralfieta,
североизточна май...вчера четох, че дори пристанището затворено заради вятъра Crazy
Скот Търоу не беше ли писателя, чийто едни и същи персонажи много интересно се преплитат във всичките му романи newsm78

Дидке, къде си? newsm78



# 25
  • Мнения: 5 475
 ThinkingЗвезди,реших малко да се променя...повече от 15 год съм с много дълга коса...била съм и руса,но в последните години е все в нюансите на червеното...реших,че е време да променя нещо...така,че отрязах смело и смених цвета.
  Според свекърва ми трябва малко по-светъл да е цвета  newsm78 ...ама от нея комплимент никога не съм чула,така че не и ловя вяра...само гледа с какво да се заяде... Twisted Evilпомня преди време бях на диета и отслабнах около 5 кг...тя не ме беше виждала отдавна и рече,че съм напълняла.. #Crazy

Калида,че то какви ти подаръци,тук не са приети такива неща  Thinking помня  в началото мъкнех сувенири,купувах прилични подаръци за празници и рожденни дни...оказа се,че никой не прави така  Shocked Crossing Arms
Свеки се повтаря,че не обича сувенири,нямало къде да ги сложи,а трябва и да чисти под тях.. Twisted Evil ...за 8 март - мъжете подаряват по една мимоза....именните дни не се празнуват,а за рожденни дни и коледа се подаряват "пенсиерини",т.е малки символични подаръчета...
  Например за новия дом зълва ми ми донесе едно цвете в саксия!  Shocked

 
 

# 26
  • Мнения: 382
Здравейте мацки! Ама една глава ме цепи от вчера(поне да имаше нещо в нея)да не ме е яд  #Cussing out
Калида,да морска снаха съм пък и съм родена там.А ти от къде си?Благодаря за поздравите от името на Марти,а ти поздрави сладката Дана  love001
Дирокова,много хубаво,че си само с кремче,а не с хапчета.А минава ли ти вече?
Катенце,защо бе мила така сте го закъсали?Дано всички да се оправите бързо newsm10
Giorgia,много е хубубаво да си променя човек външния вид.аз обаче не видях снимките.Защо ги махна newsm78
Пожелавам Ви много хубав и усмихнат ден

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Giorgia, това повсеместни навици ли са или само във фамилията така?
На мен редовно ми се подаряват китки в саксии от свеки и бабата, защото съм заявила, че не обичам букети (жал ми е за откъснатите цветя Cry по-добре да красят градините живи)
та тия китки, дето ми се подаряват рядко оживяват, не знам защо. Тук каквото цъвтящо растение съм купувала, не е оживяло.  Thinking
Единственото което все още вади цвят е мушкато, но него го намерих прекършено след една буря и на майтап засадих и оттогава го размножавам. Иначе нормалните зелени не ги броя, тях пък вече не знам къде да слагам и на кого да подарявам...

# 28
  • Мнения: 7 914
Giorgia
 уф аз от както си правих опити с косата в пуберитета такъв страх ме е хванал, че вече не смея да я пипна и все една и съща си стои.... кога ли и мен ще ме хване музата Thinking


vnr
 нали щеше да ни разправяш за здравното осигуряване? newsm78
Пак ли те подхваща мигрената -  ужас.... много ти съчувствам Hug


pepelyashka
Тук по холандско е практика всяка година да се купуват цъфнали цветя... и като прецъфти айде на буклука Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 5 475
Giorgia, това повсеместни навици ли са или само във фамилията така?
 

Принципно символични подаръци правят всички.Естествено за по-важни събития трябва да са по-големи...мен ме дразни,че зълва ми "поръчва"предварително подаръка за коледа и рождания ден на сина си (който винаги е от порядъка на 50/100 еуро),докато на нашите празници носи глупости...за пример- комплект 6 малки сапунчета и едно тефтерче(за нова година)...или 2 чашки за кафе (за моя рожден ден)  Shocked
 Така че последната година спокойно й заявих,че ние ще избираме подаръците и край с поръчките.. Crossing Arms
 
Ще бягам,лек остатък от деня на всички!  Hug  bouquet

# 30
  • Мнения: 11 314
http://debelanata69.multiply.com/photos/album/29
Пускам ви да гледате, разказа малко по-късно, че организациите ме чакат

# 31
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Giorgia, пропуснах снимките  Rolling Eyes нали не влизам всеки ден. Такава традиция за подаръци и аз съм въвела. Като ходя по други места, предпочитам да разглеждам и релаксирам, от колкото да тичам по магазините и да се чудя на кой какво да купя. Вече и в БГ като се прибирам, не нося нищо за никого, много съм стисната  Whistling

Мамо Б, по едно и също време сме правили парти с теб  Mr. Green Ние бяхме събрали 9 момчета на възраст 9-10 години  Crazy Ти организира ли разни игри или ги остави да вилнеят самички? Ето малко снимки от нашето парти.

В момента готвя на малката, после ще готвя за вечеря и така слюнкоотделям  Confused Пак съм основно на плодове, решила съм да преборя тези пусти килца най-накрая. Надявам се, че диетата съчетана с фитнеса ще дадът трайни резултати.

Докато си пусна писанията и Вечерница ме изпреварила, отивам да разглеждам снимки  Flutter

# 32
  • Мнения: 907
МегиХ, а как е със новата бременост, по рано ли усети бебка в Теб?

Да, по-рано се усеща, тъй като вече знаеш какво е. Ако Сашко го усетих чак в 16-тата (всъщност и по-рано, но не знаех че е бебето), то Мони - в края на 2я месец (ама ми се стори много рано и не регистрирах кога точно), но сега със сигурност 8ма седмица беше. Мнооого леко пърхане наистина и само като лежах мирно и съсредоточено и то не винаги.
Що, ти да не усещаш вече нещо Wink ?

Giorgia - ми цвете за нов дом, какво искаш - хладилник Simple Smile. Значи все пак 8ми март се тачи в Италия - тук само някакви изцепки на феминистки има. Само смей да им подариш мимоза Wink А за сувенири - при нас е обратното свеки носи, а аз им бърша праха - е, имаме затворена витрина все пак, но не се побират. Ми представи си от поне 12г. досега като идва веднъж годишно, а и свекър ми като дойде мъкне нещо ...

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 15:44 от MegiX

# 33
  • Мнения: 7 914
Вечерница
голям купон е било  Party Hug

м_е_р_и
какви слаурковци си имаш (аз майз а първи път ги виждам) Heart Eyes
А това с къдриците ти ли си? Извинявай ама излишни килца не видях.. и каква си сладурано самоооо Heart Eyes

MegiX пък тук 8-ми март си е най-обикновен ден  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 11 314
Сега си седнах накрая на Дто да понапиша туй онуй.
По старо златно правило, ако генералната репетиция е зле, то премиерата ще е супер.
Та така беше и при нас.
В петък вечерта работихме по осветление и звук и едвам сколасахме половината от програмата до 23 ч. Накрая капнали се прибрахме с изтерзани души, как ще се получи на другия ден.
На всичкото отгоре заваля сняг, покри колите и една банда келеши използвала намалението да не видим и надрали половината коли.
На другия ден, т.е. съботата , падна голямо ядосване. Викахме полиция, звъняхме по застраховките, чудо и приказ.
Но... да оставим настрана неприятностите, мобилизацията си каза думата.
Докато на репетицията не можехме да сколасаме кое кога идва на сцената, кой кога ще се преоблича, кога завесата пада и др. подробности, то на самия концерт всичко мина направо като по мед и масло.
Аз по рано споменах, че гласа ми се избистри, кашлицата ми спря и бях едва ли не във вихъра си.
Още като ни видя публиката като пуерториканки и почна да ръкопляска с ритъма.
После на Клетниците ни викаха на бис. И това преди антракта.
След това като се появихме като монахини и залата се разлюля с нас в ритъм.
А на финала като се появихме маскирани като вампири, публиката стана на крака. Викаха ни три пъти на бис, направо не можехме да си тръгнем.
Аз съм все още със зачервени очи заради алергията си към гримове, та го докарвах абсолютно автентично .
Аз бях много ангажирана зад кулисите, особено за финала, тъй като трябваше да гримирам всичките 8 от танцуващата група. Останалите се мацотеха сами.
Дано не се уплашихте от последните снимки  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 7 914
Дано не се уплашихте от последните снимки  Mr. Green
Дано ни  "плашиш" с повече такиви снимки smile3534

# 36
  • Мнения: 2 907
Катьо!! Последните снимки са най-хубавите!!!

# 37
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

...обаче май на никой не му направи впечатление,че косата ми е по-тъмна и доста по-къса...
Джорджа, благодаря за красивата сутрешна закуска. Ей, Романтичке, Ти нямаш спирка, дори и в картинките които ни избираш желанието за пътуване и откриване новото е налице, дори и с пътна карта само намекнато! И не се сърди че никой не е забелязал дължината на косата и нюансите й, всички бяхме запленени от усмивката на погледа Ти, Щастливке! Рядко някой рисува сърце пред обектива на Любимият! На мен ми се стори отслабнала, но изглеждаш много добре! Кажи за Борянка, пише ли още стихове или ученето й поглъща свободното време?
...Kalida... ти не си го прочела правилно...
Звездице, в мен е грешката, прощавай! Но нали преди за малко дойде Майчето Ти и намясто й удължихте престоя, та затова. А сега като сме в ЕС визи трябват ли и кой определя колко да стой?
ВНР, доста морски Момичета вече имаме. А как избрахте от топлият морски град точно Норвегия, толкова северна и не много топла страна?
Мери, Честит Ти Рожденник, макар и със закъснение. Доста весело парти си организирала на младежа- с торта, и много балони. Каква е сега страстта на Гошко, компютърните игри ли? И Гошко ми се вижда доста висок, взел е маминият ген, а?! А пък хубавата Елена дори и опашлета оставя да й правят. А Ти да не си сменила вече плуването с фитнеса?
Макдирокче, как е бебка, как мина прегледа?
Вечернице, страхотен емоционален преразказ на хубавото събитие. И като Поерториканка, и от Клетниците, и монахиня и вампирка, това което Те отличава от другите на сцената е вживяването в ролята, личното Ти присъствие, мога да си представя само завладяващото Ти сценично изпълнение. А 1/2 сигурно е възхитен от възможността да се наслади без децата на дарбата на Жена си?! Мина ли рамото, Лени как е?!
Мистик, добре дошла в седмичната, та било само и да се обърнеш по собствено име към доня Лусеринда без да Ти се скара!
...Що, ти да не усещаш вече нещо ...
МегиХ, не всички са щастливки като Теб, има и други при които желанието и възможността за дете не съвпадат. А колкото до мен, аз съм на светлинни години от това усещане. А кога отделихте Сашко в отделна стая, той ще приеме ли Мони в неговата като се появи сестричката?!
Пепеляшчице, как върви работата в офиса?
Тали Дан, възстанови ли се вече? Помогнаха ли фрешовете от цитруси?
Дундичке, взехте ли я вече новата кола, разказвай?! Баткото сигурно е много щастлив, нали?!

Хубав нов ден ви желая!

# 38
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Калида, не върви, доки ми връчи болничен до петък и сега ще довършвам каквото има от дома. В офиса отсега нататък ще минавам да им казвам по едно здрасти и това е Whistling

# 39
  • Мнения: 2 907
Калидо, шматко такава, тя Лусеринда утре ще ми идва на гости, така че по-скоро очаквайте включване от мистикланд  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 049

Зайченце, оправи ли се настроението вече?

за съжаление не  Sad не знам хванала ме е и не ще да ме пуска кризата Rolling Eyes живота на сингал не ми се отразява добре  Rolling Eyes и като си представя 6 месеца така съвсем изкрейзвам Sad
Вечерница голям купон е паднало  Peace Hug  bouquet
на всички бременни поздрави и да погалите коремчетата  Hug
а на всички останали момичета лек ден   bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 11 314
Преди да се метна на колата към Мистикланд  Laughing да вметна само, че мъника вече е добре, щото антибиотика действа и вчера падна голямо танцуване.
Днес какви ще ги върши с баща си не знам, аз нали ще изневерявам на джърмани, та ще се оправят сами.
Радвам се, че са ви харесали снимките. Бая си поиграх да ги пипам, че бяха много тъмни. Да живее Фотошопа Mr. Green (ама съм много страшна, нали hahaha)
А рамото още ме боли, ко да праиш - старост, нерадост Joy

# 42
  • Мнения: 6 390
Честит рожден ден на Симона!
Здраве , щастие
 и безгрижно детство!

Отивам да гледам снимки и малко да ви почета  Blush

# 43
  • Мнения: 5 475
Буонджорно!  Hug

Кафенце? (Мъжа ми ме пита така на български  Laughing)



Вечерница ,благородно ти завиждам Hug...липсва ми сцената..  Rolling Eyes 

м_е_р_и -много са слдки дечицата  , (и аз май за първи път ги виждам  Rolling Eyes)

MegiX - най-малкото хладилник ми трябва,апартамента ми е обзаведен  Wink...въпроса е принципен,защото зълва ми си "поръчва" за нея от каквото има нужда...а на нас  носи каквото й хрумне. Tired

Калида,за съжаление ученето е доста и няма време за стихове. Rolling EyesДа се похваля ,че беше направила една презентация за насилието на фона на една песента на Каризма- "Ще избягам ли от теб?" ,показваха я после пред всички класове. Peace

# 44
  • Мнения: X
здравейте мацки от близко и далече
бях толкова изкукуригала, че си мислех, че нямаме темичка, не я виждах нещо
сега си имам за домашно да ви чета
сега да ви се оплача - такъв таралеж си наврях с този моя курс по мрежи, че се налага да чета посред нощ, ама стискам зъби, че нали уж е за бодро (за работа уж де)
Калида, аз съм наполовина морско чедо - израстнала съм в Бургас, остана ми сърцето в този град
детето почна курс в училище по плуване, та сега ходим до центъра 2 пъти в седмицата и това ми изяжда още време, ама поне му доставя удоволствие, а и аз ще почна да плувам като ми свърши тука едно гости, та и аз да намажа малко спорт
имаме много сняг, снощи пак валя, изпращам ви малко снежинки

много целувки навсички мами и дечица и коремчета
весела седмичка

# 45
  • Мнения: 7 914
Добро утро и от мен!
 Hug

 Kalida

 на мама престоя и се определя от работодателя за съжаление....ама да е здрава , да с работи, че така човек се чувства добре Hug

pepelyashka

 "почивка" , значи? newsm78

Zai4enze
 що така бе мило зайче?  Rolling Eyes Хайде  изпращам ти много  Hug и   bouquet пък дано скоро да цъфне усмивка на личицето ти  Hug


Вечерница

 значи днес си мома - германка а? Crazy Mr. Green


Коко Бенд
Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Giorgia

 прибавям към кафето ти и ето това


и търча към кухнята, че днес направо си умирам от глад newsm55

# 46
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добро утро и от мен!
 Hug


pepelyashka

 "почивка" , значи? newsm78
Ъхъммммм, от сега нататък ще е така  Whistling


Аз да питам тъпо- случайно има ли тук някоя мама, която прави сайтове с Typo3 ?

# 47
  • Мнения: 5 475
Aaaa,Звезди не така... Wink
Някой хора са на диета.. Rolling Eyes

# 48
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Вечернице, супер са снимките! Страхотно настроение лъха от тях! Тези с гримираните вещици най ме впечатлиха  Mr. Green
Giorgia, твоят е овладял една от важните думи на български  Laughing Един приятел беше научил гаджето си на български фрази, които да използва сутрин, било му трудно да превключва на английски толкова рано. Та момичето казваше, добро утро, закуска, кафенце и тем подобни  Laughing
Звезди, моля те не добавяй нищо, че при мен започва едно слюнкоотделяне  Crazy А на снимката не се вижда добре каква ячка булка съм Wink
Калида, фитнес, плуване, само пари да има, че търпението на скъпия има опасност скоро да приключи, ако продължаваме така  Rolling Eyes Вие как сте, сняг има ли при вас, така ми липсва тук!

# 49
  • Мнения: 382
Как сте мацки?
Калида,да доста сме морските момичета.А ти,защо не казваш от къде си и къде точно си в Канада  Peace
Айде приятна вечер на всички   bouquet

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 18:18 от vnr

# 50
  • Мнения: 907
МегиХ, не всички са щастливки като Теб, има и други при които желанието и възможността за дете не съвпадат. А колкото до мен, аз съм на светлинни години от това усещане. А кога отделихте Сашко в отделна стая, той ще приеме ли Мони в неговата като се появи сестричката?!


Хм, със Сашко бях щастливка, докато дойде Мони обаче беше голяма мъка. Сега нямаше да имам нищо против да дойде месец-2 по-късно бебето заради новата работа. Но така е с т.нар. "семейно планиране" не е точ в точ с това което в действително става.

Засега си мисля Мони да спи с баба си като дойде. Проблемът е, че малкият се е научил да се качва в кревата на Сашко и точно преди лягане се разиграват големи сцени на обич и привързаност, почват и игри и боричкания, не мога да ги разделя, пък за спане да не говорим. Въобще спането на Мони вечер е голям проблем. Гоним се по 2 часа до към полунощ понякога. Ако го сложа в кревата, вече ме е страх че ще тупне отгоре, опитва се да се катери, а е и рев, който ние не можем да търпим по това време :smile3507: . През нощта не спи спокоен, буди се и проплаква докато не го взем при нас.

# 51
  • Мнения: 7 430


Здравейте мили моИ Hug Hug Hug

Надявам се, че не сте не забравили  Wink и да сте добре Praynig
Нещо напоследък не мога да се задържа на РС-то или ако го правя е за малко и не ми остава време никак да чета.

Надявам се всички да сте добре Peace
МояТ Вики кара грип-А и пие АНтибиотик - с малкото ми Мишленце се надпреварват кой повече да кашля и колко по дълго сополЧе да провиси ooooh! Гледаме се всички заедно в къщи и съм  #Crazy Mr. Green ама къщата е пълна.
Сега е 2.38 - следобед - тримцата мъже спят, и аз щях да съм в кюпа, но реших да ви отделя малко внимание.

Много целувки от нас и се извинявам, че не мога да ви обърна повече внимание Tired

Кате
, много хубави снимки...особено последните  bouquet

До скоро

# 52
  • Мнения: 3 521
Мили дами, горещи благодарности zа хубавите пожелания на всички ви.  HugМного ви киссам  bouquet.
За лЮбопитните снимки на Парти_част 1 има тук http://family.webshots.com/album/557224337pvwmuK, Парти 2 беше в детския клуб, където ходим и го нямаме документирано, zащото присъствието ни там беше по_скоро въпрос на отцеляване(16 хлапета под годинка, 8 братя и сестри между 3 и 5 годинки, 30тина въzрастни_малка сватба стана Crazy).

Джорджи, мъжа ти си го научила на най_важните думи Sunglasses Wink.

Кате, готини снимки  bouquet.

zвеzди, аz нещо не успях да вклЮча_девойка ли ще е футболистчето? newsm78

Зайченце, недей да провесваш ушички, усмихни се. Laughing

Някой чувал ли е ivalex? newsm78

Поzдрави на всички бременни тумбаци. Hug

Аz да иzклЮкам, че Щтрумфет се "иzлага" в наше село и се стягаме zа петъчно парти с франконска бира Mr. Green Drunk beer cheers.

Хайде толкова от мен сега, че пак ще вzеме да иzпадне във стрес форума и ще умра от яд, ако ми zатрие и тоzи пост Sick ooooh!

# 53
  • Мнения: 7 914
Giorgia
Aaaa,Звезди не така... Wink
Някой хора са на диета.. Rolling Eyes

шЪ има да ми го връщате след някои и друг месец  Mr. Green

м_е_р_и

хич не ти вярвам за якичката булка, да знаеш  Joy

vnr

всичко за ядене давай eat

MegiX

голям екшън при все преди лягане, а? newsm78

ДИдка БГ БанДИТКа
 ааааааау да оздравявате Hug
иии как да не питаме за теб и да не ни липсваш  Hug Hug Hug

surfline
zвеzди, аz нещо не успях да вклЮча_девойка ли ще е футболистчето? newsm78
хихи ще ти сеееее smile3534

ivalex е с нова къща затова по рядко семярка насам  Rolling Eyes


Румянке, късе изчезна...май по новозеланските плажове май, а>?


# 54
  • Мнения: 2 195
Da kaja na Surfline , 4e princesata i e mnogo sladka!Da ti e jiva i zdrava , da to nosi mnogo radost!   bouquet
Ve4ernica , strahotni snimki!Daje na West side story po4nah da si pripqvam  Laughing A da te pitam koi izbira repertoara n a hora?
Kalida , blagodarq za pojelanieto  Hug Dobre po4na u4ili6teto , da vidim i utre kak 6te e  Simple Smile

Moite muje utre 6te hodqt v ob6tinata da podavat molbi za residence permit da vidim kakvo 6te stane i dali 6te imame dva povoda za praznik utre  Thinking

# 55
  • Мнения: 7 914
surfline
 их че съм заплес в псоледно време....принцеса ти е страхотна... много е сладка.. на мам и тати си прилича Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 316
Kredor  #2gunfire
Surfline, stra6na sladurka, da e jiva i zdrava!!!! Hug
Mimkata, uspeh na majete, stiskam palci!!!
ДИдка БГ БанДИТКа, skoro da ozdraviavate vsi4ki! Hug
vnr, mnogo ste morski, az pyk sym dunavsko - pak vodno Peace

  bouquet

# 57
  • Мнения: 5 183
Привет на вси4ки!
Днес съм на едно събеседване за работа. След малко тръгвам на ба4кане. След работа съм на събеседването. Стискайте палци. Имам малко резерви към въпросната позиция / предмно относно работното време/, но се надявам да натъманим работата, ако се харесаме.
Не съм ви 4ела. Нещо все не ми остава време.
Целувки!
Стискайте палци.

# 58
  • Мнения: 1 526

Стискаме, стискаме... ха дано!

Дидка, да оздравяват юнаците! Разкажи повече, свикнахте ли си вече в къщи?

  Честит рожден ден на сладката Симона!  newsm59  newsm38
surfline, като принцеса е в тази рокля, голяма е черовница. На една снимка с татко си, такава сладка муцунка е направила да я схруска човек! Красиво семейство сте!

Вечернице, браво! Разкошен концерт е било и публиката ве е оценила, щом са ви викали толкова на бис! Чудесно е, че хем се забавляваш, хем ти носи удоволствие, а и радваш околните с таланта и присъствието си. Децата и татко им сигорно много се гордеят с талантливата си мама  Hug?!

# 59
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

Набабатихвърчилото, оздравя ли Джоши?
Ралфиетка, къде се загуби? Как е в БГ, има ли сняг?
Мамо Б, липсваш, да знаеш. Как е Гогата?
Слави, къде изчезна, бяла рицарко? Как е по Вашите екзотични ширини? Как е новопокръстеното християнче, оздравяхте ли?
Мамо Щтрумпф, оздравя ли?
Италианските Бременелки- Макдирок, Сонитка, Пиколинка, вие търпите критика, как може така да ни забравите всичките?!
Ивалекс, напредва ли ремонта, как е коремчето, кога Ти беше следващият ултрасаунд?
...живота на сингал не ми се отразява добре...и като си представя 6 месеца така съвсем изкрейзвам...
Зайченце, това предстой ли или вече се справяте сами с Криската? Къде командирова 1/2? Няма да Ти е леко, съвсем даже, но Ти през доста по- трудни моменти си минала! Горе главата и дано скоро се появи светлинка на хоризонта!
Сърфлайн, страхотна малка принцеска си имаш! Много е пораснала Симонка! Това немските баба и дядо ли са с вас на снимките? И много поздрави да изпратиш на Штрумпфетката и успех на "излагането" й желая!
...такъв таралеж си наврях с този моя курс по мрежи,...
Пете, защо така?! То наистина локалните мрежи са доста сериозна материя, но са интересни. С коя топология започнахте?
Джорджа, кога е матурата на Борянка? Тя избрала ли е вече в кой университет в Холандия ще опитва? А Ти на каква диета си пак, изглеждаш доста добре на снимките?
Звездице, а Твоя доктор ли ще бъде с Теб на раждането или който е на смяна?
Мимката, стискам Ти палци утре на Теб в училището и на Стънчи и Татито за документите и дано наистина имаш два повода за празнуване!
...докато дойде Мони обаче беше голяма мъка...
МегиХ, и на Теб не Ти е било лесно и доста неща са минали през главата ти. А коя баба чакате за помощ за бебка, Руската или Твоето Майче?
Пепеляшчице, а какво Ти е че чак и болничен лист си взела, нещо настинка ли си хванала? А Малчо водиш ли го на ясла или сте двамата сега?
ВНР, аз съм в АБ/ една от провинциите на КА/ и по точно в столицата- Едмонтон/ огромен, космополитен град/. А какъв беше повода за баклавичката, семеен празник ли имахте?
Мери, за сняг имаме, дори и в момента вали. А Ти не се жалвай от фигурата Си, изглеждаш страхотно и Ти го знаеш, на Твоята височина трудно може да се усети кг в повече. Косата Ти е разкошна, не планираш ли скоро ходене до Лондон, беше много впечатлена предишният път?
Дидка, да оздравявате с Викича и Мишето!
Балалайчице, имаш и от мен солидно палцестискане! И дано да се разберете за раб. време!
Тали Дан, а ти как си, оздравя ли напълно?
Вечернице, Мистик, утре да разказвате как сте изкарали, не Ви ли липсвахме, а?! Мислихте ли си за нас?!
Морки, как си Бременелке?! Коремчето расте ли, започва ли да тежи когато ходиш на по- дълги разстояния?

Хубав нов ден Ви желая!

# 60
  • Мнения: 5 475
Скоквам само да ви пожелая приятен ден !!  Hug  bouquet

Калида матурата е средата на юни- изпитите са 3.. #Crazy..както и нещо като защита на дипломна работа. Rolling Eyes Университета е избран,  Winkдори е питала там,но ще видим дали ще се наредят нещата както тя иска. Praynig
Изключих въглехидратите!  Wink Трябва да сваля някое кило...само дето от вчера пак ям,че съм с някакъв грип!  Twisted Evil

Хайде, до после... Hug

 

# 61
  • Мнения: 7 914
Балалайка
 стискаме палци и то с пълна сила  Hug Hug Hug и чакаме да се похвалиш после  Hug


Tali Dan
 а ти как си сладка? Hug

Kalida
която от моите акушерки се падне + още някой непознат от болницата  Crazy Ти пробва ли белия чай? newsm78

Giorgia
 аааауууууу мразя да изкючвам въглехидратите... толкова ги мразя, ама са ми лЮбими Rolling Eyes


Та Добро утро:

специално


специално холандско кафе с млекце




малко витаминчета




и малко мое творение ( снощи малко преди полунощ)



# 62
  • Мнения: 382
Здравейте мацки!
Звездичке,ма какви ги вършиш бе човек посред нощ баници да въртиш  ooooh!направо ме уби  Joy
Морки,Русенка ли си? Wink
Калида,ама пак не ми каза ти от кой град в БГ си Hug(предполагам,че не е тайна) Rolling Eyes
А  баклавата я направих,защото моя мъж я обича много   chefНо снимката и не беше излязла,защото съм смотана  Embarassed
Приятен и усмихнат ден на всички  bouquet

# 63
  • Мнения: 11 314
Мимката, репертоара ни го избира на 50 % диригента и на 50 % ние самите. Пускаме предложения, след това се прави анкета и предложенията с най-много гласове се приемат за разучаване. Така миналата година включихме блока от Танцът на вампирите.
Аз рекох, че ще се изпонатръшкате от страх като ме видите "вампирясала", а вие даже се кефите Laughing.
Мери, забравих да ти драсна вчера, че хвърлих един поглед и на вашите снимки. Малката е станала страхотна красавица. А ти си се разхубавила много, пупу!
Славе!  Peace Ти си борбено момиче, вземи им акъла!
Калида, чакам Мистик да се натутка, обещала съм и разказа за срещата да е неин.
Тоз път тя прави снимките, ядохме ви краката от всякъде, та ако са ви сърбяли вчера дупетата, да знаете, че е било заради нас  Joy

Сърфи, приемаш ли на много голяма патерица честитка за Симона?  Praynig
Аз направо изключих покрай дунанмата с концерта. ooooh!
Да ти е жива и здрава сладурката и  много да я слушаш! Whistling   bouquet

# 64
  • Мнения: 1 610
Влезнах само да разгледам снимките от концерта!
Вечернице. какво да ти кажа..снимките, допълнени от  разказа- и ми се прииска да присъствам и дай боже на следващия концерт може да навия мъжа да дойдем.Естествено това е много пожелателно!
Бебка е с бронхит и хрема и още не се е оправила, Слава богу не плаче при всеки спазъм за кашляне!Благодаря ви за подкрепата. Свекито ми е свясна, но понякога в изклюителни случаи на притеснение ме тормози и още повече се притеснявам.
От мен спокойна вечер!

# 65
  • Мнения: 2 959
Снежни привети, Момичета!

Влезнах само да разгледам снимките от концерта!...
Rien, защо "само", не е необходимо да си търсиш повод, винаги те чакаме! Бързо оздравяване на малката Ти чаровница- Мая Ти желая! И много здрави нерви и дано се наспиш като хората!
Звездице, аз от отдавна пия бял чай, но предпочитам зеления. Белият ми е доста лек, сладникав, няма го острият привкус на зеленият му събрат! А Ти в Холандия си имаш акушерка която следи бремеността или лекар който Те наблюдава? Ако си с акушерка май е доста по- добре че можеш да разпитваш а ако и на свестна улучиш е още по- добре. Ти доволна ли си от своята? Благодаря за чайчето, и поздравления за спаначеното изкушение, страхотно е!
Вечернице, ние се радваме на вживяването Ти, как успяваш да се превъплащаваш в толкоз различни характери и да ги правиш истински, това е цяло изкуство, а при Теб е и дарба. А за Мистик, търпеливо чакаме! Тедсанката май не е присъствала на концерта, нали правеше някакви сметки? Минали рамото?
...снимката и не беше излязла,защото съм смотана ...
ВНР, само не такива изказвания, моля/не Те питах за снимката, питах за повода за баклавата/! Съвсем не си такава, просто една скоба беше на погрешно място. Опитай още веднъж и ще има резултат! Всеки си има първи път, така че горе главата. А защо толкоз настървено се интересуваш от житието ми, Тролска любопитке?!
Джорджа, а нали бяхте заедно с Масимо на НВ хранене преди време, тоз път 1/2 подкрепя ли Те? А Борянка психология ли ще кандидатства? И бързо да го преборваш тоз грип, с какво се лекуваш, цитруси, зеленчуци задължително, нали?!
Мимката, какъв е резултата, и при Теб и при мъжете Ти?
Балалайчице, стискахме палци, имаше смисъл, нали?!

Хубав остатък от деня Ви желая!

# 66
  • Мнения: 7 914
Момичетаааааааа

Момче ееееееееееееееееееееееееееее
 
преди час се връщаме от ехото.. толква сме щастливи.. видя се личицето... всичко е ок... малко сме едрички 1200 г близо ... и отговаряме на 28 седмица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 67
  • Мнения: 2 959
Звездице, честито, миличка! Много се радвам за Твоята еуфория! Така ще можеш да сдържиш обещанието към 1/2-та! Бъди щастлива , бъдеща мъжка мамо!

# 68
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Йеаааааааааааа още една бъдеща свекърва!!!
Ха честито, звездичке  Party Party Party

# 69
  • Мнения: 1 242
Маймунски поздрав и от мен!
Да се метна и аз на това клонче забавно Laughing

Присетих се покрай звездичка каква еуфория е!И аз съм мъжки мамун.
Още едно щастливо бъдещо свеки в кюпа Mr. Green
Честита ти новина, звездичке!

# 70
  • Мнения: 1 049
честито звездичка ей познах колко се радвам за теб   bouquet  bouquet
Kalida мъжа ми 6 месеца ще е в Генуа ще се прибира на 2 седмици за по 2 дена  Sad Sad миналия път като се прибра беше скапан заспиваше само за момент да седнеше някъде, дори в колата  Sad Sad Много ми е криво  Sad Sad дано този път като се прибере да не го събирам по пода да е малко по свеж  Praynig Praynig
Сонита честит рожден ден много здраве и щастие

# 71
  • Мнения: 5 475
Добро утро!  Hug
От мен една здравословна закусчица



и за който иска кафе



Звездичка,много се радвам за теб!Честито!!! Heart Eyes Hug

Сонче и Харичка честит рожден ден и  на двете от тук!  bouquetВесел празник и много щастливи мигове! Hug

Калида,засега съм сама в диетата...само който има нужда...т.е.- аз!   Embarassed
А дъщерята май няма да е психоложка  Rolling Eyes...помня и аз 2 пъти си смених идеите преди да започна университета.. Wink Малко съм по-добре- карам на много плодове и парацетамол!  Peace

  лек ден на всички!  Hug  bouquet

# 72
  • Мнения: 3 521
Ха добрутро и от наше село,  bouquet

Звеzди, честитоооооо Hug
...Хем мъж, хем голям Rolling Eyes...майстори сте какво да прикаzвам. А таzи баничкааа....ммммммммммм. ти нямаш сърцееее.

Джорджи, страхотна zакуска...ммммммммм. Бърzо оzдравяване от гадния грип. Party

Вечерница, приемам и още как. Простено ти е покрай тия емоции. Поzдрави на шматарока. Hug

Тали Дан, мерси мила. Трудно ми е да предценя кой е по_луд таткото или щерката Rolling Eyes, но от сега zапочнах да си купувам боя zа коса zа черни дни щото и двамата сааааа...бе не е zа раzправяне. Ти оzдравя ли Grinning?

Калидка, това са ни немските баба и дядо и прабабата в няколко далечни кадъра се мярка...вуйчото го нямаше иначе това е кланът Wollein. Ще поzдравя Щтрумфетка непременно.  bouquet

Хайде лек ден на всички, че гарджето се пробуди и надава индиански викове. newsm64

# 73
  • Мнения: 5 475
Най-после форума проработи!  Rolling Eyes

 Тъкмо навреме да пожелая весел уикенд на всички!   bouquet

# 74
  • Мнения: 3 388
Момичета, благодаря ви много за хубавите пожелания! Прегръщам ви от сърце! Ето това е за вас, ако желаете да се почерпите Crazy




Ние вчера бяхме на доки, всичко е наред! Видяхме бебо как танцува, мърда ръце крака, всичко, големи танци бяха, голямо чудо!  Heart Eyes
Звездиииии, абе мила ние днес като говорихме аз въобще не разбрах, че е момче и въобще че знаете вече пола  Rolling Eyes Много се радвам, защото знам, че това беше голямо твое желание!  HugПожелавам ти най-здравото и хубаво момченце!  Hug  bouquet

# 75
  • Мнения: 2 907
Влизам набързо да напиша две думи. Отново честитя РД на Сонита и Хара, да сте живи и здрави. Много щастие от мен!

Сърфи, щрумпфи ще се среща с теб? Ох, ако знаеш как ти завиждам....

Калида, нямам какво да разказвам. Ядохме, пихме и веселихме. Ако на нея и се разказва, може да го направи. В началото бях в супер настроение да пусна снимки, даже и клип снехме, но си промених мнението и реших да не го правя.

Хубава вечер.

# 76
  • Мнения: 7 914
Момичета
 мерси   bouquet


 на мен днес цял ден не ми се отваряше форума Rolling Eyes

Giorgia
 каква закуска смао си ни спретнала... ммм потекоха ми лигите  да знаеш! Приятен уикенд! Hug

sonita Blush ами мислех че си прочела
ама и ти как ни черпиш ..ммм Hug Hug Hug
Мерси за пожеланията ти и се надявам да ти ги връщам в розово Hug Hug Hug


surfline

 нали и сме много доволни.. особено баш майстора Heart Eyes

Zai4enze
 Hug
пожелавам ти да си гушкаш скоро свеж мъж Hug Ти как си иначе? Hug


Мамунката

 мерси.. наистина е голямо вълнение Hug Hug

pepelyashka
и то каква свекърва ще съм самоооо  Flutter Crazy

Kalida
казана дума хвърлен камък Mr. Green
Аз нямам своя акушерка-  те са три и която се падне -  тук всички се водят за еднакво добри в това което правят -  холандска им работата Rolling Eyes




# 77
  • Мнения: 2 195
Моите мъже успяха да подадат за документи вчера и празнувахме и Трифон Зарезан - моят мъж беше именик
Да ви почерпя с едно винце  Wine Glass

# 78
  • Мнения: 1 610
Честито "бубе" Звездичке!
Твоите вълнения ми припомнят бремеността.
И ме радва всяко твое въодушевление

Калида, благодаря за милите думи!
Повод не си търся да посетя седмичната, но любимата ми тема е друга  Wink
Лека Вечер

# 79
  • Мнения: 907
Момичетаааааааа

Момче ееееееееееееееееееееееееееее
 

Честито, сватя Simple Smile Да разменяме вече ултразвукови снимки Simple Smile

# 80
  • Мнения: 11 314
Честито на бъдещата мъжка мама!
Аз не познах в залаганията, ама хаирлия да е! И живо и здраво да се роди!

Сонитка! Честит денден!  bouquet

# 81
  • Мнения: 2 254
Честито ти новина,звездичке !
           

# 82
  • Мнения: 907
Честито на бъдещата мъжка мама!
Аз не познах в залаганията, ама хаирлия да е! И живо и здраво да се роди!


А, за мойто позна Simple Smile

# 83
  • Мнения: 6 390
Страхотна новина  Party
Звезди вие по поръчка работите  Wink Hug
честито юначе!!!

# 84
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естито, Звезди   bouquet
Аз съм от позналите  Party

# 85
  • Мнения: 6 390
Св. мъченик Трифон (Трифоновден). Трифон Зарезан - празник на лозарите.

В православния календар Свети Трифон е на 1 февруари (14 февруари по стар стил). Празникът е включен към цикъл от три последователни дни, наречени Трифунци — 1, 2, 3 февруари. Те се празнуват както следва: 1 февруари — Трифоновден; 2 февруари — Сретение господне и 3 февруари — Свети Симеон.
 
честито и на Трифон на Мимката за вчерашния празник   bouquet

Та в този ред на мисли
Мегииии
След малко Монката има имен ден - празнувате ли вече  Wink Party

# 86
  • Мнения: 2 959
Много снежни привети, Момичета!

...Да се метна и аз на това клонче забавно...
Мамунке, добре дошла на клона, дано да Ти хареса има място за всички! Твоят малък мамун Алекс, връстниче на Викича на Дидката ли е или на Емката на Ели?
...казана дума хвърлен камък...
Звездице, права си, както каза така и стана. Аз съм от сгрешилите пола, но важното е здраво бебче, накрая! Погали малкият футболист от нас с Даничка, моля!
Сърфлайн, как мина бирата? Много Ти е млада свекървата? Вие заедно ли живеете или само за празници се събирате?
Зайченце, а таз седмичка пада ли се на Татито да се върне? Ако е така Ти желая да е свеж и отпочинал, за да наваксате липсите!
...засега съм сама в диетатасамо който има нужда...т.е.- аз!...
Джорджа, хайде сага пък и Ти, особено след снимките които ни показа. Гледай да оздравяваш по бързо а диетата не я мисли толкоз. А като си ограничила въглехидратите, как се оправяш в къщи, като готвиш за Борянка и Масимо, сигурно не Ти е лесно да хапваш различно от тях?!
...Видяхме бебо как танцува, мърда ръце крака, всичко,...
Сонитка, ето това наистина е страхотно начало за РД. Как мина празника?
Мимката, честит Ти именник, макар и със малко закъснение! Да е жив и здрав Татито Ви! И поздравления за получените док- ти.
...Ядохме, пихме и веселихме...
Мистик, а на това какво му казваш? Според мен си е чисто описание на вчерашната ви среща, макар и предадена в лаконичен вид- кратко, сбито и ясно, Твой патент, когато ентусиазма ти липсва. И сега отново хран, въздържания ли следват?
Вечернице, а как се е справил 1/2- та в твое отсъствие с двете хунички вкъщи?
...Повод не си търся да посетя седмичната, но любимата ми тема е друга...
Риен, знам че в сърцето ти има място само за една любов, но приятелства много могат да се поддържат, нали?! Как е мъничето Ти, да не се бори за поява някое зъбче?
Набабатихвърчилото, оправили се малчугана Ти?
Амейка, а при Теб как е мъжката половина, оздравяха ли?
Пепеляшчице, оправи ли се кръста, Ти пи ли някакъв АБ или с бабини илачи се лекуваш?
Мамо Щтрумпф, оздравя ли?

Хубав нов ден ви желая!

# 87
  • Мнения: 907
Мегииии
След малко Монката има имен ден - празнувате ли вече  Wink Party

А кога, бе? Аз съм много зле с имените дни. Моят не си го празнувам, а за другите не знам или само приблизително. Нашите обикновено се обаждат да ми кажат кога сa имените им дни - е, и тогава ги поздравявам, разбира се Grinning.

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 01:40 от MegiX

# 88
  • Мнения: 6 390
Мегииии
След малко Монката има имен ден - празнувате ли вече  Wink Party

А кога, бе? Аз съм много зле с имените дни. Моят не си го празнувам, а за другите не знам или само приблизително. Нашите обикновено се обаждат да ми кажат кога съм имените им дни - е, и тогава ги поздравявам, разбира се Grinning.
3 февруари — Свети Симеон
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Хайде със здраве да си носи това прекрасно име   bouquet

http://www.pravoslavieto.com/life/02.03_sv_Simeon_Anna.htm
специално за теб линк  Wink Grinning

# 89
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Мацки, терзая се за нещо, моят татко има след 2 седмици ден рожден, кръгла годишнина(70).
В чуденка съм какво да му изпратя - тениска със снимката на Дребчо или екип на германския нац. отбор по футбол (върл фен им е)..или пък нещо съвсем различно newsm78
Трябва да е малко, за да влезе в макс. плик за писмо; пакет или колет не искам да пращам, защото имам лош опит с пощите Close  За Коледа бях изпратила автографи от футболисти и стикери от световното по футбол и е бил на 7-то небе, сега наистина не знам с какво да го изненадам Thinking Rolling Eyes
Ще съм благодарна за всяка идея Peace



Калида, мина му на кръста, но да видим до кога; лекувах с лежане и топличко, АБ не ми се полага  Mr. Green

# 90
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета   bouquet

Днес моята баба прави Юбилей 80 Години -  почерпете се за здравето на най- сладката баба  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes -  много си я обичам:





# 91
  • Мнения: 1 526
Звездичке, да ти е здрава обичаната бабинка!!! Да се радва на правнукът!

Често ти синьо щъркелче!!! Много, много се радвам за вас!  Heart Eyes  Hug

# 92
  • Мнения: 907
3 февруари — Свети Симеон
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Хайде със здраве да си носи това прекрасно име   bouquet

http://www.pravoslavieto.com/life/02.03_sv_Simeon_Anna.htm
специално за теб линк  Wink Grinning

Мерси - ще го гушкам повече днес, ако това въобще е възможно, ще му пусна песнички от компютъра и ще му дам пак "содед" (сладолед Simple Smile). Тези неща много ги обичаме Simple Smile.

# 93
# 94
  • Мнения: 1 860
 Здрасти, банда! Не съм ви чела, по-късно ще я свърша тази работа.  Blush
 Само да разкажа на бързо как мина вчера. Дечицата са много сладки. Особено момиченцето.  Heart Eyes Пак се размечтах за девойка.  Whistling Приспах ги лесно (трябва и Габи да го науча така - докато кажа и в леглото). Разбрахме се пак да отида и да поддържаме връзка. На връщане си говорихме с мъжа, че в града няма никакви детегледачки и мисля да наблегна да си търся повече ангажименти само с това. Сладка работа е.  Party

# 95
  • Мнения: 382
Здравейте момичета!
Звезди,да ти е жива и здрава бабата!Моя дядо пък тази година ще стане на 90 ooooh! Пожелавам ти хубав синеок мъж(ти си знаеш) Hug
Калидааа,аз че съм си смотана за някой неща съм си,но какво да се прави ThinkingНе съм мислила,че ще стана Тролска любопитка само,защото те питам неща които ти ме питаш всеки път и аз ти отговарям.Щом е толкова страшна тайно това от къде си пази си я Joy
почивни дни на всички newsm51

# 96
  • Мнения: 5 183
Zwezdice mila, 4estita ti sinq novina!!!
CHESTit rojden den na milata ti baba!!!

NIAMA Kredor  Rolling Eyes

# 97
# 98
  • Мнения: 7 914
Как сте, мацки?

 Hug

Аз малко поспах този следобед, че снощи от 3 часа съм се окорила  -  пообиколих къщата.. легнах помятах се на ляво на дясно и така докато не ми се схванаха 3-4 пъти краката...не получих мускулна треска на дупето ( не се майтапя ooooh! ) и сега ходя като пингвин...ама поне малко съм понаспана Mr. Green


mimkata
честит ти именик Hug с малко закъснение Rolling Eyes

rien
Hug Hug

MegiX
Момичетаааааааа

Момче ееееееееееееееееееееееееееее
 

Честито, сватя Simple Smile Да разменяме вече ултразвукови снимки Simple Smile
аз казвам направо за чеизите да се разберем.. ти за снимки говориш Mr. Green


Вечерница

ами като повторим ще имаш шанс пак да познаеш Hug

набабатихвърчилото
мерси Hug ... най на края довечера ще пробвам пилето с праскови... виждаш ли колко съм бърза ooooh!


Kalida
 ха и ти като мъжО -  футболист го пишете.. аз му казвам акробат с тенденция боксьор да става Crazy Mr. Green

pepelyashka
 ами едни щорти на немския отбор и тениска с внука Crazy

Tali Dan
 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes как сте вие ? Hug

ventseslav
много сладко се смее Laughing

nana_cool
 може пък за вбъдеще да си отвориш агенция за детеглечки.. кой знае Hug

Бебинщайн
честит ти нов ник и аватар Hug Hug Hug...аз ще ти викам Бейби да си знаеш Hug Hug

Балалайка
мерси  Hug
 как е малкия красавец? Hug

# 99
  • Мнения: 2 907
Хахах, звезде, звезде! Познах, че ще е момче, браво на мен! Радваш ли се мила? Аз толкова навремето исках момче, че смених трима гинеколози, за да се убедя, че се бъркат за пола.

Тали, все забравям да ти кажа, че снимката на децата ти е страхотна! Супер снимка! И супер сладури разбира се!

А ето и няколко мизи ( идва от думата мизерен...) снимки от културното ни мероприятие s We4ernizata преди два дни. Линк : http://clarimonde.multiply.com/photos/album/1

# 100
  • Мнения: 7 914
mystic
 вече два дена се хиля  за щяло и нещяло.. да не говорим и за таткото Heart Eyes
Много готини снимки - щастливи...ама я издай какво е толкова интересно на псоледната снимка? newsm78 Mr. Green

# 101
  • Мнения: 2 907
Последната снимка е толкова тъпа, но я сложих, защото за мен също е загадка какво толкова гледам така озадачено! И понеже имам такъв странен хумор, затова я сложих, няма общо със срещата ни с Катя. Те последните 3 снимки са от тази сутрин, а последната където гледам като шматка в замръзналата пръст е от майка ми, където и оставихме бебето за цял ден и нощ, така че да можем да излезем тази вечер. Аз съм много щастлива, че за първи път няма да мисля постояяно за бебето  и ще сме сами на ресторант. Вече се радвам на ей такива малки неща, за мен е цял лукс да излезем да ядем сами.

# 102
  • Мнения: 7 914
Пожелавм ви приятна вечеря с много романтика Hug

# 103
  • Мнения: 1 242
Калида, предполагам, че им е връстниче...ама и тая работа ще я видим ние Mr. Green

и то ето пак поредната седмичка се изтъркули...лети времето, не си играе...

Само като гледам децата как растат мога да си сверя наистина часовника колко бързо всъщност остаряваме Mr. Green Мдааа...

# 104
  • Мнения: 2 959
Снежни и сърдечни привети, Момичета!

Звездичко, честит Рожден Ден на милата Ти баба! Да Ти е жива и здрава и да се радва не само на тоз правнук, а и на следващите! А Ти как лекуваш схващанията на краката, много е неприятно и болезнено?
...неща които ти ме питаш всеки път и аз ти отговарям...
Бебинщайн, честито Ти цялостно обновление, и ник, и аватар, и подпис. А колкото до моите питания, аз никога не задавам директни въпроси, Ти писа че чакаш с нетърпение ходенето до БГ заради плажа и морето и аз предположих че си морско Момиче, просто предположението ми се оказа вярно. Какво друго съм Те питала което да Те е накарало да се почувстваш неловко, ако все пак има такова нещо, прощавай?!
...А ето и няколко мизи...
Мистик, ако това е нещото на което казваш "мизи", дано да дойде момента когато ще пуснеш снимки с противоположното определение. И усмивки, и качествено вино, и сирена, които биха били предизвикателство за изискан вкус, и вероятно интересни разговори; какво друго човек може да желае от среща с приятел?! И защо трябва да е "тъпа" последната снимка, на мен ми харесва, вижда се много на нея, и за Теб и за живота на Майчето Ти?!
Вечернице, кой е любимият Ти цвят, бялото ли е?! Ако е така, отива Ти, откроява лицето Ти, а говори за чистота/ някой беше писал за Теб преди време, че си много нежен и раним човек, със сигурност е така, но вече ошлайфана под "шамарите" на живота, умееш да го прикриваш/. Отплеснах се, прощавай, но ми харесаха снимките Ви с Мистик и фемили!
МегиХ, честит Имен Ден на Мони! Празвате или не, е традиция и трябва да се спази! Да Ти е жив и здрав малчугана да бъде добър батко за малката, бъдеща Принцеска!
...Само като гледам децата как растат мога да си сверя наистина часовника колко бързо всъщност остаряваме...
Мамунче, какви са тез мрачни и филосовски мисли, от такъв светъл човек като Теб?! Ние не остаряваме, ние растем и помъдряваме заедно с децата.
Набабатихвърчилото, честит Ти нов аватар!
Ките, няма ли да се прибирате от океанските пътешествия?! Вече имаме резултат от организираните от Теб залагания за футболиста в Звездичка, а Ти се губиш!

Хубава, усмихната и спорна неделя Ви желая!

# 105
  • Мнения: 1 110
Добриутро в последната сутрин на седми4ката, и аз да се вклю4а в теми4ката Grinning

Мистик мно Grinningо са ви хубави снимките, обааа4е малката ви засен4ва вси4ките Hug

# 106
  • Мнения: 7 914
mystic
как мина снощи? dancing

Мамунката
 ха а аз за сега се измервам времето в растежа на тумбака Mr. Green

Kalida
 с виене.. най-вече... Crazy ...ама.. и мъжО помогна с разтриване ( което научих от йогата... и май помага) Thinking


kariluis
докъде я докара с даскалото? Hug

# 107
  • Мнения: 1 110
Звезди, абе върви даскалото, с писнето по добре върви, ама виж с говоренето хи4 не мога да се отпусна още Crazy

# 108
  • Мнения: 7 914
kariluis
 аз още не съм се отпуснала Rolling Eyes
ама ще ни дойде отвътре някой ден Whistling

# 109
  • Мнения: 1 242
...Само като гледам децата как растат мога да си сверя наистина часовника колко бързо всъщност остаряваме...
Мамунче, какви са тез мрачни и филосовски мисли, от такъв светъл човек като Теб?! Ние не остаряваме, ние растем и помъдряваме заедно с децата.
Kalida, и красивеем, и младеем Mr. Green Добре, че късничко го родих, та да минавам за млада мамуна покрай него Mr. Green
За помъдряването... също съм съгласна, ама най-вече се омаймунчваме (в добрия смисъл) Laughing

Мамунката
 ха а аз за сега се измервам времето в растежа на тумбака Mr. Green
звездичке, само така! Да расте здраво и да наддава здраво бебочето! Grinning Мъжът ми по време на моята бременност беше солидарен с мен и наддаде на корем, за да е и той в крак с времето. Simple Smile
Да, ама аз родих, а той "от утре" почва диета Mr. Green

# 110
  • Мнения: 1 110
Даааа и моя уж от солидарност наддаде с мен, ама ве4е година и половина си стои в перманентен 11 месец бременен и маи няма намерение да ги сваля, а ще 4ака аз пак да забременея 4е да сме равни Laughing

# 111
  • Мнения: 1 242
Даааа и моя уж от солидарност наддаде с мен, ама ве4е година и половина си стои в перманентен 11 месец бременен и маи няма намерение да ги сваля, а ще 4ака аз пак да забременея 4е да сме равни Laughing

Аналогичен случай и в наше село, както вече казах, само дето таткото на нашия Алекс ме заплаши, че наистина от утре почва Mr. Green
Ще ви докладвам Laughing

# 112
  • Мнения: 7 914
Ха и моя е солидарен... първите месеци поотслабна с мен... сега качваме и двамата ..ама аз повече ooooh! Tired

# 113
  • Мнения: 382
Привет момичета!Такова гадно време е при нас,че само на спане ме кара Tired
Звезди,казвай ми както ти харесва.Аз на сина ми от както е проговорил му викам Бебинщайн и като намерих тази снимка реших,че това ще е новият ми ник  Joy
Калида,не си ме засегнала с въпроса си и точно поради тази причина те попитах същото.За мен не е проблем да кажа от къде съм,но явно не за всички е така.Прощавай,ако съм се намесила в личното ти пространство.
Мистик,имаш прекрасна дъщеря!!!Да ти е жива и здрава  bouquet
Кате,как си мина ли ти рамото?Мен нещо пак се опитва да ме хваща мигрената ooooh!ама какво да се прави
Айде кукли приятен ден

# 114
  • Мнения: 11 314

Вечернице, кой е любимият Ти цвят, бялото ли е?! Ако е така, отива Ти, откроява лицето Ти, а говори за чистота/ някой беше писал за Теб преди време, че си много нежен и раним човек, със сигурност е така, но вече ошлайфана под "шамарите" на живота, умееш да го прикриваш/. Отплеснах се, прощавай, но ми харесаха снимките Ви с Мистик и фемили!

Ти хубаво се отплесваш, ама дай малко повече. По ми става кеф като пуснеш макар и малко нещо за себе си.
 Naughty Я да си признава бързо кой е тоз психолог, дето ме е определил така. Може и да е вярно, ама не казвам Mr. Green
Между другото пуловера е бледо сив с черни точки. Иначе любим цвят - според сезона е различен. Пролетно време полудявам по зеленото във всичките му нюанси. Лятото и есента по жълтото, оранжевото и цялата земна гама. А зимата ми се мръщи в синьо, лилаво и бяло.
Ха кажи ми ти кои са ми любимите цветове. Whistling
color=red]Кате,как си мина ли ти рамото?Мен нещо пак се опитва да ме хваща мигрената ooooh!ама какво да се прави
Айде кукли приятен ден
Мина, мина, не му простих, ама ме измъчи няколко дена, пущината да опустее Crazy
Пращам ви слънчеви привети!
При нас е едно направо пролетно - опънало се е едно синьо небе, пече ли пече това слънце (дето магаретата мрат от него), а децата не мога да прибера от двора.
Като отвързано стадо бяха Party

# 115
  • Мнения: 3 388
Ето ме в края на уикенда и мен!
Тук, противно на вчера, е ужасно мъгливо и студено цял ден!
Мъжо работи на компютъра, та реших и аз да се включа от моя за малко.
Още веднъж ви благодаря от сърце за милите пожелания  Hug  bouquet Рождения ден мина много добре, в романтично и уютно ресторантче, двамата с мъжо и Беб в коремчето  Heart Eyes
Хайде утре да зпочваме залаганията за пола на бебо, какво ще кажете, а?  Wink Sunglasses Crazy
Приятна неделна вечер на всички у успешно начало на новата седмица!

# 116
  • Мнения: 3 521
Мили дами, добър вечер Mr. Green.

Поzдрави на вси от Щтрумфетката  bouquet.

Звеzди сега вече може да почваш да се оглеждаш zа синя боя zа детската стая Wink.

Калида, много хубаво иzкарахме с Щтрумфет. Има снимк, но са на нейния апарат и като се прибере във Франсето ще покаzваме. С думи 2 ядохме, пихме и клЮкарихме на воля Laughing...женска му работа Rolling Eyes.. Twisted Evil.
Свеки не живеят с нас, но са в съседния град...вождаме се 2 пъти месечно_обикновенно в неделя zа обяд.

Мистик, БЛАЗЕЕЕЕЕЕ ВИИИИИИИИИИ...

Поzдрави на всички, мили мои и утре по_голям обzор, че бебока ръмжи zа манджаре  bouquet Laughing

# 117
  • Мнения: 952
Привет на всички!
Ужас докато успея да пиша отново в темичката дойде края на седмицата. Нищо все пак по-добре късно.
Най-сетне и аз да видя малко сняг тази зима. Тук прехвъркват снежинки, но е топло и се топят. Обаче по Балкана, навсякъде е натрупало доста и чак виелици имало.

Мила Соня честит рожден ден със закъснение. Здраве, късмет, много любов и една лека и красива бременност ти желая. Чудесно е, че преди празника си видяла е бебчето как танцува. А романтичната вечеря е май най-добрия начин за отбелязване на повода. 1dating

Звезди, как си мила бремелинке?
Честито за малкия мъж stork-boy! Радвам се, че всичко е наред и бебока расте.
Да е жива и здрава твоята най-сладка баба. Да се радва на много правнуци.
Щях да забравя да те поздравя и за невероятните кулинарни творения, които предлагаш на всички тук.

Вечерница приеми моите поздрави за успешния концерт. Снимките и разказа ти са страхотно отражение на любовта и артистичноста вложени от теб. А гостуването на Mystic явно е било много приятно и зареждащо.

PetyaL  много ме заинтригува с този курс по мрежи. Искрено ти съчувствам и ти влизам в положението, защото нееднократно съм сядала сама да чета това онова и много се озорвах, но пък след това ми ставаше по интересно. Успех с курса и най-вече с намирането на работа(поне с такова впечатление останах).

surfline малката Симона е голяма красавица. Много, много да ви радва розовото ви слънчице.

Giorgia  страхотно се погрижи за тазседмичната темичка, снимки кафенца. Прочетох, че матурата има 3 изпита при вас. Как се справят децата? Не им ли идва нанагорно.

rien дано бебка се оправя  и бронхита и хремата да минават.

nana_cool   дано наистина си намериш повече ангажименти като детегледачка. Хубаво е, че още първите дечица са те очаровали.

Kalida  Hug, както вече писах видях и аз снежинки най-после. Тази седмичка не успях да се включа активно, почти винаги когато имах време се натъквах на Temporary unavailable.

Целувки  lovekiss и прегръдки за всички, а бъдещите майчета да погалят тумбачетата  pregnant

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 23:42 от Ralfieta

# 118
  • Мнения: 354
Еееееееее, привет на всички ето ме и мен цяла седмица не мога да се докопам до компа тя ще свърши темата а аз да не се разпиша в нея Joy
Такаааааааааа,сега черпя всички с по едно малко/няколко пъти/взехме колата най накрая ураааааааааа newsm68.За бременлийките се полага чаша горещ шоколад от почерпката  Peace
Утре ще кача малко снимки на колата.
звезди познах за момченце бравус Wink
Хайде отивам да ви чета че имам да наваксвам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт