U2 in Sofia!? It depends on you!

  • 1 625
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 202
Депеш мод ще идват още веднъж до края на годината. Поне Фънки от "София мюзик", който ги доведе първия път така твърди. Crossing Arms

Ай стига бе, верно ли?
Ако е така, този път ще си взема възможно най-хубавите места.

# 31
  • Мнения: X
Депеш мод ще идват още веднъж до края на годината. Поне Фънки от "София мюзик", който ги доведе първия път така твърди. Мадона И Майкъл Джексън ще си ги зяпаме само по клипове. Хонорарите им са с 6 нули отзад и няма спонсор у нас, който да им ги плати. Crossing Arms

Аз лично не мисля че е възможно.. И не ме разбирайте погрешно, от всичко най-много ще се радвам да бъда опровергана.
Но.. такова голямо турне едва приключи, всички говорят за почивка, специално ще се вдигнат и ще кацнат тук за един единствен концерт - няма логика. А за никакви други събития и участия не се чува..

# 32
  • Мнения: 6 417
Аз не успях да отида миналия път, но този път няма да пропусна. Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 374
и аз неможах щот бях прясна родилка щях да се разшия от кеф сигурно Joy
ама доидат ли.......................съм наи отпред и аз Peace

# 34
  • Мнения: X
Аз не успях да отида миналия път, но този път няма да пропусна. Rolling Eyes

Добрееееееее, Шушоне, оптимизма ти ми дава надежда  Grinning
Разчитаме, че когато се чуе за дати и продажба на билети първа ще ни алармираш thumbsup

# 35
  • Мнения: 434
Не ми звучи нито сериозно, нито интересно. Досега около 300 души са проявили интерес към проявата, да не говорим, че България никога не е била дори и част от турнето на U2. Досега единственото, което България е мернала от групата, са камионите с техниката им през 97 година на път от Сараево към Солун, както и доста голямо количество пиратски и бутлег копия по нашите пазари.
Не мисля, че има в момента промоутърска агенция, която може да им осигури комфортно и успешно пребиваване. Май единствено стадион "Васил Левски" в София има капацитет за подобен концерт, но ако решат на следващото турне да пеят в закрити театри, както по време на Elevation Tour, май можем да им предложим  - какво? - музикалния театър "Стефан Македонски" или зала "Универсиада".
Впрочем една от причините, поради която не дойдоха да пеят през септември 1997 година - на път им беше все пак - беше ненормално високият ръст на музикалното пиратство.

П.С. ОФФ за Жоро - човекът е с алергия, затова носи очила. Не му завиждай.

# 36
  • Мнения: 6 417
А когато Депеш получиха офертата да дойдат в BG, от "София мюзик" първо им отказали, защото не можели да им осигурят техниката, с която ще свирят, а те ги успокоили, че всичко си носят  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 374
ми аи пак да си го донесат....а колкото до U2 може би просто хората не вярват и затова не се регистрират....и аз съм скепти4на де.ама както казах по горе Надеждата-последна Naughty

Общи условия

Активация на акаунт