Аз ли съм неграмотна или...

  • 1 548
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
От скоро и при моята дъщеря памперса много често пропуска. Памперса е почти сух, а дрешките са мокри точно над страничната част където няма попиваща част. Досега винаги съм ползвала Pampers, смених с Canbebe, после с Molfix /те са по дълбоки/ и бях доволна, но за кратко - и те пропуснаха. Ще продължавам с пробването на марките.

# 16
  • варна
  • Мнения: 193
със синът ми започнах с памперс и в един момент започнаха да пропускат. и други майки на момчета са ми се оплаквали. тогава минах на либеро и с него си пораснахме. не са ми пропускали.
сега дъщеря ми я гледам с памперс и съм много доволна. мисля, че трябва да смениш памперса. момчетата са по-капризни

# 17
  • Мнения: 5 362
Опитай с друга марка памперси.Може да си попаднала на кофти партида.
Peace

# 18
  • Мнения: 990
Просто смени марката.

# 19
  • Мнения: 5 026
При нас пропускането беше сигнал, че трябва да минем на по-голям размер памперси, може да е от това.
И аз така мисля. Пробвай с по-голям размер.

# 20
  • Мнения: 3 360
Или размера или марката на памперсите не пасват  на детенце.Надали проблема е в поставянето Wink

# 21
  • Хасково
  • Мнения: 726
а защо не опиташ с Либеро? Peace
бебка НИТО веднъж не е била мокра. Може и кройката с ластиче отзад да помага, може и от качеството да е, но Либер са върха. Пък и ясно се вижда дали размера е подходящ и кога е за смяна.

# 22
  • Мнения: 2 952
Не  го стягай да се щипне детето чак.Пробвай  HUGGIES , те са с ластичета  на гърба и от страните на самите лепенки, обхващат добре, вземи по-голям номер от  сегашния.Това е. Pampers нямат ластичета.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 230
Използвам Молфикс, за 6 месеца пропусна веднъж. Даже по погрешка мъжа ми купи 1 номер по-голям размер, въпреки това не пропуснаха. То си зависи и от бебето, дали му прилягат точно. За проба съм купувала Памперс и Либеро. От Памперс се изрина. Защо не пробваш да купуш други марки памперси, от тези, които са на бройка, така поне няма да си даваш парите на вятъра, а и ще разбереш дали проблема е в марката. 

# 24
  • Мнения: 128
На Влади също му пропусна няколко вечери памперса, тогава купихме по голям размер и спря да пропуска.

# 25
  • Мнения: 1 273
Благодаря. И аз си мислех за смяна на марката. Hug

# 26
  • Мнения: 2 952
Най-важно е да са с ластичета, да оплътняват добре на кръстчето.Пак казвам, Памперс  нямат ластичета.Попитай като купуваш.

# 27
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 309
а защо не опиташ с Либеро? Peace

 Peace

# 28
  • Мнения: 1 455
И аз ти препоръчвам да смениш марката.Взимала съм какво ли не,но най доволна съм от Хъджес и на второ място Либеро Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 580
          Блонди е права, че при момчетата много зависи от положението на пишлето. Откакто са се родили са на Памперс / купуваме само от Била и Метро/ и са били мокри само когато пишлето не е било на място или вече има нужда от смяна на номер. На Ицко, който е по слаб и няма коремче събирам лепенките почти една до друга / но да може да ми се мушне пръста /, защото в противен случай винаги е мокър.

Общи условия

Активация на акаунт