До каква възраст легло с решетки?

  • 1 401
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз съм се замислила сериозно над този  въпрос  Thinking
Сегашното й легълце е с решетки,  отдавна е свалено на най- нисикото ниво, но тя като се изправи, на мен пък ми се изправя косата да не се прекатури през него с главата надолу. Това е и причината все още да спи в нашата стая. И така, опасенията ми стават две: 1. кога да й сменя легълцето и с какво; 2. да не стане късно да я отделим и да го преживее по- тежко.
Това, че се върти като за световно просто няма нужда да го споменавам.
Единствения вариант, за който се сещам е ниско креватче с изправена преградка, която около 40-50 см. от единия край я "няма", оф, не знам дали ме разбрахте...
Така че ще следя темата с интерес.

# 16
  • Мнения: 2 952
Имаме съвсем бебешко лелго, което отесня на сина ми доста  Confused
Следващото, което сме купили си е нормално, голямо легло. Мъжът ми настоява да изтраем още малко и да го прехвърлим в голямото. Но аз идея си нямам до колко годинки се ползва решетката? В смисъл, хем да не пада, хем да разбира и да си легне сам, иначе сега ще допълзи обратно в хола  Tired
Да мога да му кажа и да го навивам да купим някакво следващо легло, междинен етап между бебешкото и голямото.
Мерси   bouquet

И нашия хубавец ще  го местим след някой друг месец в обикновено голямо легло (а бебето ще е в неговото сегашното като стане на няколко месеца....дотогава  в онези малките кошари до няколко месеца дето се ползват).Та  за голямото легло сме купили от тези пластмасовите прегради , които се слагат от външна страна на леглото да не се претъркули като спи.Имаме и друг вариант - леглото голямото е от онези , дето отдолу като чекмедже се издърпва още  един матрак, който може да си остане на ниско или да се вдигне  нагоре , та да стане леглото двойно , на 1 ниво с горния матрак.Та може да го оставим на долното ниво , на ниското да спи.Ако ще купувателегло, купете може би такова.

# 17
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
И нашето легло е като показаното на линка. Решетката сме я монтирали само за периодите, когато се учеха да се изправят и набират (и за двамата важи). Иначе вечер я подпирах на леглото - стърчи над матрака около 10-тина см и е достатъчно да не пада детето. После слагах възглавници за всеки случай. Големият е падал 2-3 пъти, малкия - още не е. Не си спомням кога Радо започна да разбира и да си ляга сам, но Гого от около месец и нещо започна да си ляга сам в леглото.

Можеш да пробваш, от опит глава не боли Wink

# 18
  • Мнения: 891
На 2 г махнахме решетката на кошарата, а чак на 3 г и 6 месеца я преместихме на голямо легло  Blush

# 19
  • Мнения: 4 621
На леглото на малката съм махнала една част от решетките, за да може да излиза и влиза. (преди се катереше и прескачаше леглото). Все още обаче, не мисля да махам изцяло решетките, защото се върти на сън и предполагам, че постоянно ще пада.

# 20
  • Мнения: 2 952
Става  въпрос , че самото легло му е тясно.Не решетките са проблема.

# 21
  • Мнения: 1 425
Дъщеря ми беше около 2 годишна, когато смъкнахме решетката на кошарата. В началото доста падаше, но всяка вечер слагахме одеала, за да пада на меко  Mr. Green Когато свикна и спря да пада я преместихме на детско легло.
По добре е и вие да махнете решетката и детенцето да свикне да не пада и след това да го местите, защото кошарите са по ниски и така падат от по малко разстояние.

Общи условия

Активация на акаунт