Айде сега си признайте

  • 1 933
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Запишете и мен като привърженик на теорията за кармата и на книгите на Лазарев, макар че за мен това не е езотерика.

# 16
  • Мнения: 3 447
Леле, леле, Мю как веднага ми лепна етикет "развенчала мистицизма"  Simple Smile Що така, бе Мю, щото  отказвам да разцъквам някои теми на кафе и Бейлис във форума ли  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 629
Доне, късно е за теб, кака  Grinning
Не може хем кокичета, хем кармата  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 447
Не може хем кокичета, хем кармата  Laughing
А, ти ше каеш... Ошо как може хем кундалини, хем бел мерцедес  Laughing

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
  Shocked Знаех си, че all не е този, за който се представя. Мю, а къде са останалите досиета до 20?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не съм се занимавала и чела такава литература, но съм контактувала с хора, които се интересуват. Аз съм залязващо слънце за последен път се прераждам  Cry
 

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Сетих се за една колежка от университета, която определено беше доста ку-ку та тя ми препоръча езотерична терапия за изтънялата ми аура. Всяка вечер трябваше да пия водя, която е седяла до прозореца и е поемала слънчевата енергия. По този начин аз зареждам моята енергия благодарение на силата на слънцето  Crazy

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нямала е ефект, значи. Щом залязваш... Laughing

# 23
diagnostika na karmata na lazarev-v na4aloto smiatah 4e e porednia 6arlatanin(tui kato v ezoterikata e pulno s takiva)no tezi knigi promeniha misleneto mi do goliama stepen

# 24
  • Мнения: 6 167
нищо не признавам!
за момента се интересувам от графичен дизайн и анатомията на грей.
ако де ваня е с изтъняла аура, моята е като конец.
ако кастанеда е езотерик - айде, от мен да мине - чела съм нещо. признавам.
винаги съм си мислила, че е токсикоман тоя човек....

# 25
  • София
  • Мнения: 3 421
 Недей така, бе Лени...ДЕ Ваня никъде не е казвала, че й е изтъняла аурата...що й вадиш име(всъщност беше ДЕяна3) Grinning

# 26
  • Мнения: 6 167
ох да бе... де ваня, зло да те забрави, както казват бабите! Laughing
деяна3 и аз сме с изтънелите аури Mr. Green

# 27
  • Мнения: 14 490
Не съм се занимавала и чела такава литература, но съм контактувала с хора, които се интересуват. Аз съм залязващо слънце за последен път се прераждам  Cry
 

че достигнала си божественост значи Simple Smile

# 28
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз съм екзотична, не съм езотерична.

Въпреки някои мои интереси, не ми достига търпение и нагласа понякога... А и може би съм и малко арогантна в отношението си към езотериката. Смятам, че някои неща идват от само себе си и от събитията в живота Simple Smile

# 29
  • Мнения: 15 619
Отворена съм към всичко тайнствено и нелогично за материалистичната човешка нагласа.

Общи условия

Активация на акаунт