.:: Предложения/самопредложения за модератор ::..

  • 4 209
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 6 743
Лео и Биляна   bouquet

# 106
  • Мнения: 3 098
Подкрепям Биляна и Лео. Peace

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Аз за не знам кой път се самопредлагам за модератор на Клюкарника, ама някак чувствам, че няма да ме огрее Laughing

# 108
  • Мнения: 27 524
Аз за не знам кой път се самопредлагам за модератор на Клюкарника, ама някак чувствам, че няма да ме огрее Laughing

Не разбрах  newsm78 Клюкарникът няма модератор, там имат права всички модератори. Тук говорим за Готварския  Peace

# 109
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз за не знам кой път се самопредлагам за модератор на Клюкарника, ама някак чувствам, че няма да ме огрее Laughing

Не разбрах  newsm78 Клюкарникът няма модератор, там имат права всички модератори. Тук говорим за Готварския  Peace


Тъй де, ако я огрее тук - ще има права и за Клюкарника Mr. Green
Блонди, лягай си, не ти спори мисленето Heart Eyes

# 110
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
На мен впечатление са ми направили Лео и Биляна и предлагам тях.
Предлагам и Донибони, харесва ми ентусиазма и.  Grinning

# 111
  • Мнения: 27 524
Тъй де, ако я огрее тук - ще има права и за Клюкарника Mr. Green
Блонди, лягай си, не ти спори мисленето Heart Eyes

Я, бре, как не съм си легнала в 9  Stop  Laughing

Коки, не се знае дали новите модератори ще имат права и за Клюкарския, това тепърва ще решават Мамма и Татти  Simple Smile
Да искаш да станеш в някой форум, само за да се вихриш в Клю-то, ми се струва несериозно  Rolling Eyes

# 112
  • София
  • Мнения: 6 011
Лео!

# 113
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Лео и Биляна   Peace Peace Peace

# 114
  • Мнения: 6 323
Заключвам темата с предложения.
Анкета за гласуване ще публикувам, когато получа на ЛС потвърждение/отказ от хората, които са предложени за модератор, но не по-късно от 9-ти февруари (петък).

Предложените за модератор, от които не съм получила отговор до 8-ми февруари включително, няма да бъдат включени в анкетата и ще считам, че нямат възможност и/или желание да участват.



не се знае дали новите модератори ще имат права и за Клюкарския, това тепърва ще решават Мамма и Татти

Мисля, че и по-горе писах.
Новите модератори ще имат права само върху форума, за който са избрани.
Надали помните, но и сегашните модератори, т. нар. Джедаи получиха права над останалите форуми доста по-късно след избирането им за модератори на конкретни подфоруми.

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 08:57 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт