Февруарчета 2024 - Тема 8

  • 26 332
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Хора не мога си купя проклетите UGG. никъде , това е някав абсурд няма моя номер никъде.
Иначе Е колито е факана история , трябва да я лекуваш задължително.
Не бих чакала да ти отговори по празниците защото може и да не ти , кофти е яе колите и нее зле да звъннеш

# 691
  • Мнения: 484
Криси,за Ешерихия коли ще се наложи да пиеш антибиотик,това е по-малкото зло.На микробиологията би трябвало да има антибиограма и да пише кои АБ  са подходящи.Свържи се с АГ и го почвай,за да има време да се изчисти преди раждането.

# 692
  • София
  • Мнения: 487
Изписа ми антибиотик и веднага почвам да го пия. Хубавото е, че бактерията е чувствителна към всички антибиотици от антибиограмата. Дано да се овладеят нещата до раждането. Благодаря, момичета!

# 693
  • Мнения: 2 276
Не мога да си намеря хубава нощница за болницата и за кърмене след това. Искам нещо с по-дълги ръкави 3/4 или нещо подобно, тъй като винаги спя с ръцете навън.

Всичко е или с презрамки или с къси ръкави. Според вас ще ми трябва ли халат за болницата?

# 694
  • Мнения: 353
Не знам в твоята болница как е ,но при мен беше адска жега. Чак отварях вратата на стаята. Явно държат топло заради бебчетата. А покрай хормони,кърмене доста се потим и без да е топло. Моя халат напразно го носих и ми беше добре по къс ръкав.

# 695
  • Мнения: 352
И аз се чудих за тоя халат. После си помислих че през целия си съзнателен живот не съм имала и не съм искала да имам халат, който да нося, та надали ще изпитам рязка нужда от него в болницата. Иначе и в болницата в която съм решила да раждам беше адската жега като ходихме, та за там съм нагласила нощница с къс ръкав. Чудя се дали да не наглася още една, въпреки че от там давали, ще му мисля още. За вкъщи си взех пижама с дълъг ръкав от шейн, ама още не е дошла и не мога да дам мнение.

# 696
  • Мнения: 1 326
Много е топло в болницата и при мен. До сега бях на отворен прозорец и съм си с нощница с къс ръкав и надолу боса.

# 697
  • Мнения: 2 276
Като цяло ми се иска да я ползвам и след болничния престой, а ние спим на 20-21 градуса и мисля и бебето на толкова до научим да спи. Но в такъв случаа може да метна една с къс ръкав или презрамки и една с 3/4 ако намеря.

# 698
  • Мнения: X
аз ползвам само къси не ме кефят дългите а халат си нося за да слизам до долу , кафета мафета , асансьори ама и някаква жилетка тип халат става

# 699
  • София
  • Мнения: 8 594
Вчера поръчах две нощници от Vienetta - имат доста, цените стават, а ношниците не са прекрасни, но вършат работа (имам една тяхна на два сезона вече). Едната, която поръчах май беше с 3/4 ръкав, другата е с къс.
Днес решихме и за име на човека, като се роди веднага ще ви го кажа 🙃

# 700
  • Мнения: X
това ли е прословутото коледно име от мъжа ти ?

# 701
  • Мнения: 343
Еййй измрънкала си го предколедно да ти го каже името значиии хахох и аз го чакам вашето име 🤣

# 702
  • Мнения: 333
Момичета, не знам как сте вие, обаче аз до 5я месец бях с брутално всекидневно гадене и съответно бях като парцал. Тъкмо 6-ти и 7-ми месец се зарадвах, че мина и ей го на ...от около 2-3 седмици, демек от как влязох в 8-я месец се завърна с пълна сила. Гадене, от там пак съм като парцал, снощи не можах да вечеряме от гадене, само една ябълка. Сутринта пак мисе гадеше и колкото да не пия хапчетата на гладно изядох 3-4 кръгчета Бейк Ролс. Просто е някакъв ужас. Бебчо пък такива шутове ми раздава, че на моменти си боли яко особено от дясно под ребрата, където са му крачетата.
Та има ли някоя от вас, която пак да е с гадене?

# 703
  • Мнения: 3 640
И аз съм с гадене. Особено сутрин и до обяд е ужас.
А по-лошото е, че ми пада рязко кръвното. Днеска докато бях в банята, пред очите ми черно петно и само съумях да клекна на земята и извиках мъжа си, който ми каза, че съм призрачно бяло. Мерих кръвно - страшно ниско. Мислех, че ще е еднократно, но два пъти още ми се случи ...
Направо гадене, задух, световъртеж много сериозен.. 😪 Аз съм няколко дни преди 8 месец.

# 704
  • Мнения: 333
Анастасия, да забравих да кажа, че аз по принцип съм с 90/60 , а сега е още по зле и по ниско, както беше лятото. И на мен ми причернява и съм на път направо да припадна на моменти и при мен забелязах, че това се случва най често, когато примерно се застоя права на едно място обаче, на мивка, печка, нещо такова, ако се движа няма проблем. Отделно и кръста ме боли , та картинката е пълна....и вечер и аз като повечето спя разпокъсано и по малко., когато спя настрани като се обърна там където съм лежала ме болят ужасно краката.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт