Дразнят ли се жените от щастието, споходило приятелките им ?

  • 2 304
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 619
Аз лично не се дразня даже напротив радвам се заедно с тях.Щастието независимо чие ми вдъхва оптимизъм и ме зарежда с енергия.

# 31
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не,защо нали и аз съм щастлива!

# 32
  • София
  • Мнения: 2 079
Аз лично не се дразня, даже напротив радвам се заедно с тях.
Щастието независимо чие ми вдъхва оптимизъм и ме зарежда с енергия.

 Абсолютно съм съгласна с горенаписаното!  smile3521
Браво, Илияна! smile3501 newsm10
 Все едно, че аз съм го писала! newsm10     

# 33
  • Мнения: 4 555
Какъв е смисълът на тази тема  newsm78

# 34
  • Мнения: 2 792
 По-добре си кажи, коя твоя приятелка се  е издразнила  и за какво, така пак що-годе ще получиш реални мнения.     Иначе тука всички сме не раздразнителни и великодушни  Laughing

# 35
  • Мнения: 4 451
Имам много приятелки, но само една ми е истинска и много я обичам. Ама истински (тя не пише тук). По принцип е голяма късметлийка и аз много и се радвам. Даже все се шегуваме , че аз затова все съм до нея та и мен да ме огрее hahaha
Но по принцип хора всякакви - едни се радват, други злобеят... Въпрос на характер и до някъде на възпитание...

# 36
  • Мнения: 2 386
Aз пък се дразня..кво да правя,че съм си недоклатена  Mr. Green  Crazy

# 37
  • Мнения: 1 400
Ако има такива филми в отношенията между двама - то значи там няма приятелство или каквото и да е от рода. Така мисля аз.
Много "приятелки" съм разчистила по такива причини, мда..

# 38
  • Мнения: X
 Имам 2 най-близки приятелки. Когато на някоя от тях се случи нещо , което от доста време е искала - се радвам заедно с нея. Party Когато и се случи нещо което и аз искам но не съм постигнала - завиждам благородно! Stop И им го казвам. Peace Апък аз тайничко се комплексирам. smile3518

# 39
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз мисля, че в по-голяма част да, каквото и да говорим.

# 40
  • Мнения: 391
Ако са истински приятелки ,сродни души и т.н. ,често подкрепяли се взаимно  - не се дразнят .Ако са просто познати ,които имат общи теми за разговор - може би .

# 41
 newsm78 Аз не мисля,   че е така. Малко ли са "приятелките", които се надпреварват  да са по-красиви и  по-представителни  пред погледа на   приятеля... Поне  живота е доказал с много примери това.

# 42
Е, за този контакт става дума! Как едни добри приятелки се разделят  завинаги  и то .....за какво представете си, за един МЪЖ!

# 43
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Никога не може да ме подразни чуждо щастие, независимо дали ми е приятел или просто познат.

# 44
  Не,че защо да се дразня,ако са ми истински приятелки.Не съм такава.javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);

Общи условия

Активация на акаунт