Съвет за балсами за коса

  • 489
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 156
Здравейте,

Моля за съвет за балсами за момче с гъста и къдрава коса, които да използва по време на къпане за разресване и след къпане. Доста е взискателен и не знам какво да взема. Дали може да ми препоръчате марка или конкретни балсами?

# 1
  • Мнения: 25 750
Вземето го подстрижете това момче, като нормалните момчета. Иначе, да ползва дамски балсами. Има много на пазара.

# 2
  • Мнения: 2 110
SoLucky, що за отговор е това.
Момчето има право да се харесва с дълга коса. Коя сте вие пак да казвате какво да прави с нея?
Аз съм доволна от серията балсами на CHI Kératine, хидратират и помагат за разресването.

# 3
  • Мнения: 10 431
Всякакви балсами вършат работа. Има и без изплакване след къпане.
Дъщеря ми е с много гъста и "рошава" коса, аз също. За разрешаване ползваме пръскала разни и масла. Конкретно не мога да препоръчам марки, защото не обичам да повтарям и винаги взимам нови 😁 Но всичко върши работа. Не съм видяла уау ефект от нещо скъпо, примерно.

# 4
  • Мнения: 538
Здравейте,

Моля за съвет за балсами за момче с гъста и къдрава коса, които да използва по време на къпане за разресване и след къпане. Доста е взискателен и не знам какво да взема. Дали може да ми препоръчате марка или конкретни балсами?
За след къпане препоръчвам маслото на Мароканойл леката версия за по добро оформяне на къдриците и заглаждане.

# 5
  • Мнения: 1 928
Вземете му кристали . След като се изкъпе и след това косата се реше лесно .

# 6
  • Мнения: 4 156
Благодаря за идеята за кристалите. Ще пробвам.

# 7
  • Мнения: 275
С чуплива коса съм, но ползвам продуктите на Cantu https://www.cantubeauty.com/.
Ползвам шампоана, балсама се маската без отмиване. Балсама разресва косата чудесно, а шампоана е дълбоко почистващ. Харесва ми това, че са пълни с масла (ший, кокосово, пантенол).
Принципно серията се използва за къдрава коса (тип B и C).

Общи условия

Активация на акаунт