Всичко за всички марки гел лакове - тема 53

  • 27 079
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 860
Тоз "Маратон или нищо" ми е като "Джена или смърт!"! В кръга на шегата е това-всеки има право на мнение, а и все пак на професионално ниво работи да работи с която марка прецени. Аз се правя у нас и пилата от али ми върши работа и не ми задълбава, прескача и тем подобни с хубава фреза и правилна техника.
Днес трябваше една пратка да ми дойде, щото не пазарувам, но съм хоум офис - надявам се да са я доставили в офиса а колегите да не я зафичат като стока, че ще има изненадани клиенти с бази и гелове от DNKa JoyJoy
Заповядайте в новата тема!

Последна редакция: ср, 24 яну 2024, 01:25 от karmilla

# 736
  • Мнения: 138
Здравейте. Започвам и аз сама да правя ноктите си вкъщи. От много години ходя на поддържка на гел и съм много доволна от build it up gel, който момичето използва, но пропускам някои от стъпките, които прави

След като ми изпили гел лака и част от гела, почиства със спирт и слага директно много тънък слой продукт, който изпича и след това започва с build it up gela. Не мога да си спомня какъв е този продукт.

Веднага след пилене мога ли мина със спирт и да сложа quick base основата на коди, build it up gel на коди и да започна да лакирам или трябва на сложа фрешъра или ултрабонд преди това. Решила съм всичко да взема от бг сайт на коди

Последна редакция: ср, 24 яну 2024, 02:13 от Caseyxx

# 737
  • Мнения: 223
Добре дошла в отбора Simple Smile
Слага се тънък слой безцветна база, която се пече преди гела. Аз слагам фрешър и бонд преди нея, защото иначе не ми държи. Питай в новата тема. Има по-запознати по темата от мен Simple Smile

# 738
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета!

Преди седмица си поръчах от БГ сайт - официален представител на Фокс - три лака от намалените им.
Флаш 10 и двата им сфинкс котешко око.
Само дето не си отворих пратката в офиса на куриера, а директно газ към вкъщи, че бях нощна смяна. И вкъщи като ги отворих един по един и трите ме лъхнаха много силно с миризма подобна на "остаряла химия". Не знам как иначе да го опиша. Наистина много зловонно. Не си представям да работя с тях.
На опаковките им пише, че са произведени 2021 година. Единия през април, другите два през ноември.
Та въпроса ми е дали са безопасни? Миришат странно, а бе направо гадно, ама бих се прежалила, ако няма да ми направят беля на пръстите.

Аз иначе направих опит да комуникирам с обявения контакт в сайта, ама те си знаят тяхното и не признават за възможно продуктите им да са дефектни, ама съм толкова заета, че честно казано ми е изключително тъпо, никога повече няма да поръчам от тях, ама не ми се и занимава да ги връщам. Нямам нито сили, нито време за подобни разходки напред-назад.

# 739
  • Мнения: 7 607
Момичета, има нова тема, пишете в нея.

https://m.bg-mamma.com/?topic=1623251.msg47519026#new

Фокс като цяло имат гадна сладникава миризма, но и тези са на края на срока на годност. Обикновено е 3 години от датата на производство. Тези, които са със срок до ноември, бих ползвала. Този със срок до април - ако изглежда добре като консистенция.

Общи условия

Активация на акаунт