Малък Сечко се зададе , със сняг ли ще ни изненада

  • 6 729
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 934
Иха и аз да се похваля.
Най сетне биха на Веси първата ваксина. Разгеле каква епопея беше не е истина, първо се борих 6 месеца с глупавата бюрокрация да я освободят от полиомелита, от ДТК-то си беше освободена. Исках направо петвалентната да слагам. Накря им теглих една карах се с докторката и устисках фронта.После ваксината изчезна намерих я с 300 зора и куп връзки, после пък грипна епидемия, но важното, че се започна с ваксините, засега няма реякция, но утре като ходим до докторката ще видим окончателно.
Сега остава и да минеме всички конторлни прегледи 5 на брой и ще си отдъхна, че Весето се развива нормално.
Та така похвалих се.Simple Smile

Раде аз едно време направих глупоста да си сложа керамичен мост когато не си бях избелила зъбите и после като си ги избелих, ако знаеш как лъсна разликата hahaha  Mr. Greenлошото е че са тояно предните зъби. Но всяко зло за добро сега си имам оправдание да не посещавам зъболекара за избелване, не че за друго посещавам, ей изпитвам направо паника като чуя за зъболекър.

Деси и ти си се насинила хубаво. Аз съм голям майстор на паданията, миналата година 3-4 пъти се трепах, единия даже и крак си счупих. Вече се замислям да направя и за мен прощъпулник отново заедно с този на Веси. 

# 31
  • Мнения: 2 534
Момичета , някоя от вас ще идва ли на форумското парти
Аз ще съм там

# 32
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз няма да идвам, че съм по-бедна и от църковна мишка този месец.

Щях да пиша още нещо, но забравих какво - добре, че съм руса и ми е простено  Mr. Green

# 33
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Здравейте! Честити празници txtloves 1dating luvbed! Бъдете много обичани и също така силно обичайте и вие!
Преди малко се прибрах от фетална морфология при Димитрова в МЦ Фемина. Всичко с бебчето е ОК и се развива според възраста си. Каза че е сигурна че е момиче. Много се радвам, защото и двамата искахме момиче и това ни е най-прекрасния подарък за днес.

Лина пак е болна и си е в къщи. Дано утре да може да ходи на ясла, че ме побърква - иска да си играе с деца.

Поздрави от нас с много целувки  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 671
Здравейте! Честити празници txtloves 1dating luvbed! Бъдете много обичани и също така силно обичайте и вие!
Преди малко се прибрах от фетална морфология при Димитрова в МЦ Фемина. Всичко с бебчето е ОК и се развива според възраста си. Каза че е сигурна че е момиче. Много се радвам, защото и двамата искахме момиче и това ни е най-прекрасния подарък за днес.

Лина пак е болна и си е в къщи. Дано утре да може да ходи на ясла, че ме побърква - иска да си играе с деца.

Поздрави от нас с много целувки  Heart Eyes

 smile3501

# 35
  • Мнения: 2 534
Стига бе , бях сигурна , че щом те мъчи толкова ще е момче  Mr. Green
Радвам се , че всичко е наред с бебчо , надявам се и ти вече да се чустваш по-добре

# 36
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ейййй, браво, браво - още една дама в редиците ни! Ха да ви е честито!  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 6 171
Стига бе , бях сигурна , че щом те мъчи толкова ще е момче  Mr. Green
Радвам се , че всичко е наред с бебчо , надявам се и ти вече да се чустваш по-добре

Момчетата мъчат после.  Wink
Чудесно е, че всичко с бебето е наред. А ти как си?


От няколко дни почти съм изчезнала  Confused, но ви чета редовно.
От понеделник най-накрая Виктор започна да посещава ясла.
Първия ден му е трябвал 1 час докато се сети, че аз не съм там.
Втория ден заплака като го отведоха.
Днес започна да мрънка още като влизахме в яслата.
Какво ли ме очаква утре?  Rolling Eyes

Другото, което беше много странно за мен е храната.
До скоро взимах храна от детска кухня, която се води за деца от 10 м. до 1 г. 6 м. и беше почти пасирана, заради което и се отказах от нея.
Тук в яслата всичко е нарязано много едро. Парчетата месо големи 2-3 см  Shocked

За сега Виктор стои там по 2-3 часа. Казаха ми, че ще го задържат по-дълго, когато започне да се храни при тях. Но кога ще стане това нямам никаква идея. Аз и в къщи не мога да го накарам да яде. Порцията основно ястие, което ми дадоха днес го мъчихме на обяд, после на вечеря и накрая си легна гладен, защото отказа да го яде  Twisted Evil. А аз пък отказах да го храня само с мляко и бисквити.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 534
Евче , вие сте били на Млечна кухня , а сега в яслата са ви дали от преходната храна
Затова е такава разликата
Честито ти ясленче , скоро ще свикне , ще помрънка още няколко дни  ooooh!

# 39
  • Мнения: 472
Ох Евче, нас това ни чака от май месец...Надявам се на факта, че обича много децата и играчките, но да видим какво ще излезе....

# 40
  • Мнения: 1 272
Момичета, къде и как се случват тези "хубави неща" - да ви вземат децата на ясла "по никое време"? Тук, в Дружба, категорично ме отрязаха  Sad Моята бебка я записах чак за септември 2008, а исках да я пробвам от февруари-март 2008

# 41
  • София
  • Мнения: 6 171
Ох Евче, нас това ни чака от май месец...Надявам се на факта, че обича много децата и играчките, но да видим какво ще излезе....

Наси, и Виктор обича много децата и играчките, но се оказа, че това е само в градинката или когато им е на гости.
За съжаление в яслата не е така. Днес е плакал през цялото време докато беше там.  Cry
Но дано при вас не се получи същото. Все пак дъщеря ти е по-малка и може  да свикне по-лесно.


Момичета, къде и как се случват тези "хубави неща" - да ви вземат децата на ясла "по никое време"? Тук, в Дружба, категорично ме отрязаха  Sad Моята бебка я записах чак за септември 2008, а исках да я пробвам от февруари-март 2008

Лили, яслата в която тръгна Виктор е в "Лозенец". А това е квартал, в който от години има три заведения, които са си само ясли и съответно приемат повече деца. Иначе и тук където живея сега няма.
А за това, че го приемат сега и ти можеш да провериш там където си си подала молбата в началото на 2008 г. какво е положението, защото може да се освободи място "по никое време", както е в нашия случай.

# 42
  • Мнения: 2 070
Мацки, някой има ли желание да водим децата на куклен театър?
Има "Маугли" в сградата на Гурко от 10:30 и 12:00ч и "Къде ти е съкровището?" от 11:30ч в сградата в парка Заимов, на Янко Сакъзов...
Ние май ще се класираме за 12, аз и без това не съм чела или гледала за Маугли, макар че парка Заимов ни е на пет крачки...
Пица Хът я отписвам тая седмица, не ми се дават пари за ядене и искам детето да разнообрази и да види истинско представление.
Вчера бяхме на еко-протест в защита на отложените за решаванае да влизат или не зони... Ако някой се интересува в закованата ми тема в клюкарника има линкове с последна информация около решенията за натура 2000
Ако някой реши - дом тел - 947 97 71

# 43
  • Мнения: 4 978
Мацки, някой има ли желание да водим децата на куклен театър?
Има "Маугли" в сградата на Гурко от 10:30 и 12:00ч и "Къде ти е съкровището?" от 11:30ч в сградата в парка Заимов, на Янко Сакъзов...

Дес, ако имаш възможност поинтересувай се колко места има салона, има ли вариант за откупуване на цяло представление и каква е отстъпката.

# 44
  • Мнения: 2 070
Сори, ама чак сега го прочетох това. Иначе мисля, че това трябва да се пита в работен ден /административен/, евентуално директора на кукления театър. Има две сгради - на Гурко и на Янко Сакъзов, отделно може в Младежкия театър.
Не беше лошо, цялата зала беше пълна, явно си има интерес.

Общи условия

Активация на акаунт