Звездни Компромати - Април'24

  • 237 464
  • 2 087
  •   44
Отговори
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687




Скрит текст:
В интервю за Vogue Анджелина Джоли споделя :
„Целият ми живот се промени.“, каза тя. „Да имам деца ме спаси – и ме научи да бъда различен в този свят.

„Щях да загина по много мрачен начин, ако не исках да живея за тях.“, добави тя.

Едно от най-големите осъзнавания, които Анджелина сподели с всички, е, че родителите не правят услуги на децата си, като се опитват да изглеждат перфектни. Това поведение създава нереалистични очаквания за бъдещето на децата и никой не печели от това. Тя каза: „Чудесно е да откриеш, че децата ти не искат да си перфектен. Те просто искат да си честен. И правя всичко възможно. Всъщност, колкото повече място имат те, за да бъдат страхотни там, където вие сте слаби, толкова по-силни могат да станат. Те ви обичат. Те искат да ви помогнат.“

Джоли вярва, че е добре да проявявате уязвимост от време на време и да позволявате на децата си да бъдат до вас. Това само ще укрепи семейството ви: „Така че в крайна сметка изграждате екипа. И по някакъв начин те издигат и вас. Вие растете заедно.”

Преди това Анджи вече беше споделила мислите си за опитите си да бъде перфектен родител и това е нещо, което всеки трябва да чуе: „Вероятно всички имаме тази идея – знам, че я имах, преди да имам деца – че за да бъдеш перфектна майка, трябва да бъдеш перфектен човек, а това просто не е вярно. Трябва да дадете всичко от себе си и да сте готови да поставите детето си пред вас.“

За желанието да предпазим децата си от лоши неща: „Да познаваме истинската си същност е много важен въпрос за всички нас. Особено дете. Мисля, че децата трябва да могат да кажат: „Ето кой съм аз и в какво вярвам.“ Не можем да им попречим да изпитват болка, сърдечна болка, физическа болка и загуба. Но можем да ги научим да живеят по-добре чрез това.“

Относно обучението на децата да бъдат земни: „Доброта – към другите и към себе си. Важно е да бъдете смирени – познавайте свободите си и това, с което сте били благословени, и се уверете, че помагате на другите. И винаги помнете мястото си – всички сме хора и имаме много недостатъци. Ние сме малки парчета в един много по-голям свят.







Царят на шегите и най-известните му номера Stuck Out Tongue Winking Eye




Стикерът на бронята
Скрит текст:
Историята започва от снимките на първия от серията филми "Бандата на Оушън". Преди да се съберат на снимачната площадка, Брад Пит изпраща имейл до целия екип, в който ги подвежда, че Джордж Клуни се е потопил в "метода" за ролята.

По тази причина - продължава да лъже Брад - Клуни настоява колегите му да се обръщат към него само с името на героя му от филма - Дани. Не минава дълго преди Джордж да се усети, че Пит му е спретнал номер, но не му отвръща веднага, а изчаква старта на прес обиколката за "Бандата на Оушън".

Докато делят един хотел, няколко дни поред, Клуни залепя различни стикери на колата на Брад като "Аз съм гей и гласувам", "Внимание! Малък пенис на борда" и т.н.

"Хората му подсвиркваха и му махаха, а той си мислеше, че го поздравяват, просто защото е Брад Пит и им махаше в отговор", разказа Клуни.



Непоисканото извинение
Скрит текст:
Когато Ейми Полър и Тина Фей се пошегуваха, че докато съпругата на Джордж Клуни - Амал Аламудин - разследва насилието в Ивицата Газа, нейната половинка получава "Златен глобус" за професионални постижения, актьорът извади най-доброто от остроумията си, за да им го върне.

Клуни изпраща имейл до двете актриси, подписан от Мат Деймън, в който ги порицава, че са нарекли звездата от "Марсианецът" "човекът-боклук" на същата церемония по раздаването на глобусите. "Искам да знаете, че децата ми вече ме наричат така", пише Джордж, преструвайки се на Мат.

Така Клуни ги кара да съжаляват за солените си майтапи, но намесвайки Дейман.

На следващия ден звездата от "Марсианецът" получава извинение, без да знае откъде му е дошло.

"Седя си вкъщи и си гледам моята работа, когато на вратата ми се появява гигантска кошница с плодове с прикрепено писмо. В него Ейми и Тина ми се извиняваха дълбоко за шегата по време на Златните глобуси", споделя Мат Деймън.



Мерил Стрийп
Скрит текст:
Джордж Клуни и Брад Пит обичат да си погаждат номера, а в един от известните им майтапи въвличат Мерил Стрийп.

Отново през имейл Клуни се свързва с най-добрата актриса на своето поколение и от името на Брад Пит ѝ дава съвети как да влезе по-автентично в роля.

"Написах: Скъпа Мерил, разбрах, че ще играеш в "Желязната лейди", и имам опасения как ще се справиш с акцента. Давам ти контактите на няколко души, които ми помогнаха в "Троя". С обич: Брад Пит", разкрива Клуни.

В крайна сметка той признава пред Стрийп за шегата си, а тя през смях му разкрива, че заради този имейл с години е избягвала да разговаря с Брад.



Горкият г-н Кайнд 
Скрит текст:
Малко преди 40-ия си рожден ден Джордж Клуни намира изхвърлена картина на боклука - ужасно нарисувана - взима я, поставя я в скъпа рамка, подписва се в единия ѝ край и я подарява на актьора Ричард Кайнд

На Кайнд му е неловко да каже какво мисли за платното, а именно, че картината не струва, и я поставя в хола си. Две години грозната картина виси в дома на актьора, а за да поддържа заблудата, от време на време Клуни лъже Кайнд, че не може да играят голф с него, защото има урок по изкуство.

"Не спираше да ми повтаря, че ме подкрепя и че се гордее с мен", разказва Клуни.


Сватбата на Бранджелина
Скрит текст:
През 2006 г. приятел позвънил на Клуни и му съобщил, че вилата му на езерото Комо в Италия е обградена от папараци, привлечени от упоритите слухове за женитба на Брад Пит и Анджелина Джоли.

„Преди време, когато снимах филм, ми позвъни приятел от Италия. Беше през февруари и по това време на годината климатът бе студен и влажен. Приятелят ми каза, че пред къщата ми са се събрали стотици папараци, защото били чули, че Брад и Анджелина ще се женят там. Това беше смешно, тъй като валеше и беше студено - никой не би се оженил в такова време. Ето защо аз се обадих по телефона и поръчах 15 маси, които ги подредих в градината. Папараците направо полудяха - на другия ден над къщата ми летяха огромно количество хеликоптери“,  разказва Клуни.




Добре дошли в Новата Тема! Gift Heart
Да я изпишем с интерес и настроение! Wink
Flowers Four Leaf Clover Flowers Cherry Blossom Coffee

# 1
  • Мнения: 7 753
Благодаря за новата тема! 🤗
Винаги много съм се смяла с шегите около Клуни и приятели. Получава им се да се забавляват very  небрежно. 😊

# 2
  • Мнения: 18 478
Благодаря за темата!

Не знаех, че Джордж Клуни също е известен с шегите си. За мен най-известните шегобийци винаги са били триото Мат Деймън, Джими Кимъл и Бен Афлек.

# 3
  • Мнения: 15 033
Добро утро.
Много се смях на шегите на Клуни. Благодаря за темата.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 045
Ах, този Клуни. Някои от шегите му са на границата на добрия тон, но важното е тези, за които са били, да са ги приели с усмивка.

# 5
  • Мнения: 9 193
Много хубава тема започва, нека така да продължи.
Кърт Ръсел и Голди Хоук- 42 +год. заедно много готини.
Скрит текст:



# 6
  • Мнения: 24 349
42г заедно? Дай Боже всекиму

# 7
  • Мнения: 1 919
Е много забавен и тематичен първи пост. Малко отвъд границата някои шеги на Клуни, но поне с извинението за Мат Деймън добре му се е получило.
Аз попаднах на новина във фейса за бременна Ан Хатауей.

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 09:51 от galia_m

# 8
  • Мнения: 1 257
Много хубава тема започва, нека така да продължи.
Кърт Ръсел и Голди Хоун- 42 +год. заедно много готини.

Пускам линк към статия в PEOPLE с хубави снимки на синовете и внуците им. Имат един общ син - Уайът Ръсел, но са отгледали заедно четири деца - двете деца на Голди от Бил Хъдсън - Оливър Хъдсън и Кейт Хъдсън, както и сина на Кърт от първия брак - Бостън Ръсел. Общо взето са голямо и забавно семейство, подкрепят се и имат хубави отношения.
Съжалявам, че статията е на английски, не намирам подобна на български.

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 09:24 от АнаИва

# 9
  • софия
  • Мнения: 25 474
Много хубава тема започва, нека така да продължи.
Кърт Ръсел и Голди Хоун- 42 +год. заедно много готини.

Пускам линк към статия в PEOPLE с хубави снимки на синовете и внуците им. Имат двама общи синове - Уайът и Бостън, но са отгледали заедно и двете деца на Голди от Бил Хъдсън - Оливър и Кейт. Общо взето са голямо и забавно семейство, подкрепят се и имат хубави отношения.
Съжалявам, че статията е на английски, не намирам подобна на български.
Хубава статия. Не знаех за всичките деца.
Всъщност имат един общ син - Уайът. Бостън е син на Кърт от предишната му съпруга: Born on Feb. 16, 1980, Boston is Kurt's son whom he shares with actress and ex-wife Season Hubley.
Simple Smile

Благодаря за новата тема 🤍

# 10
  • Мнения: 1 257
Много хубава тема започва, нека така да продължи.
Кърт Ръсел и Голди Хоун- 42 +год. заедно много готини.

Пускам линк към статия в PEOPLE с хубави снимки на синовете и внуците им. Имат двама общи синове - Уайът и Бостън, но са отгледали заедно и двете деца на Голди от Бил Хъдсън - Оливър и Кейт. Общо взето са голямо и забавно семейство, подкрепят се и имат хубави отношения.
Съжалявам, че статията е на английски, не намирам подобна на български.
Хубава статия. Не знаех за всичките деца.
Всъщност имат един общ син - Уайът. Бостън е син на Кърт от предишната му съпруга: Born on Feb. 16, 1980, Boston is Kurt's son whom he shares with actress and ex-wife Season Hubley.
Simple Smile

Благодаря за новата тема 🤍

Да, извинявам се, ще коригирам.

# 11
  • Мнения: 9 057
Благодаря за темата,Кактусче!
Тематично започваме на днешния ден.Simple Smile
Макар да не си падам от типа шегички на Клуни(зад гърба и с неприятни изненади понякога)предпочитам шега в реално време.

# 12
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
Благодаря за темата. Кобилкина в женска компания, Атанасия само разпознавам (автокорект упорито поправя на Анастасия 🙄)
Скрит текст:

# 13
  • Мнения: 4 519
Ех, че забавно начало на темата! 👏 Ще гласувам за нея през декември 😊 (не е първоаприлска шега).

Много ми е чудно като се съберат такива... дами... като на Ирини сбирката и особено пък на Кобилкина - за какво си говорят? Какви теми обсъждат...? Сигурно имат някаква тема, инициирана от организаторката, но другите какво - просто седят и им слушат философиите ли? Много скучно ми се вижда.

# 14
  • Мнения: 5 341
Благодаря за темата, 🌵!
Джордж Клуни, ех. Исках да се омъжа за него като ученичка. Много го харесвах в Спешно отделение;)

Общи условия

Активация на акаунт