Малък Сечко се зададе , със сняг ли ще ни изненада

  • 6 749
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 671
Ох, момичета, дойде ред и аз да се оплача Sad

Малкият изкара 24 часово разстройство, тъкмо го стегнах днес, цял ден не е дрискал, зарадвах се, отпусна ми се душичката ... и айдеее, големият почна - повръщане много, а след това и разстройство. Сега заспа омаломощен, страхувам се да не продължи да драйфа и да дриска, че съвсем ще се обезводни.

Утре ще го водя сутринта на лекар, но дотогава...  Rolling Eyes

Стискайте палци поне през нощта да не повръща и ходи до тоалетната Praynig

# 61
  • Мнения: 4 181
Гери, стискам палци да се оправяте бързо  Praynig

Момичета да ви се похваля Алекс проходи  Heart Eyes
Вече се пусна сам, от което баща му е безмерно щастлив  Mr. Green нали не ходи той по цял ден след него  Laughing

# 62
  • Мнения: 2 534
Ооо , честити ходещи крачета   bouquet  bouquet  bouquet

Гери , много лошо , грип ли върлува в Пловдив , ние миналата година изкарахме такъв с повръщане и разстройство ... или , да не са се натровили децата нещо  newsm78

# 63
  • София
  • Мнения: 6 215
Гери, дано се оправят бързо дечицата. А и ти се пази, че ако те хване и теб този вирус  Thinking


Е, Хриси, честито! Подготвяй си удобните обувки.  Grinning

# 64
  • Мнения: 1 272
Честити ходещи крачета на Алекс!
Момичера, да ви се оплача, моята Катерина се разболя с много висока температура до над 40 градуса и нищо друго. Сега се стабилизира, но е на АБ. Ще го пие поне още 2 дни, а явно той е доста тежък и тя се чувства некомфортно от него - газове, безпричинно лошо настроение (много нехарактерно за нея). А след 2 дни има РД. Вече съм организирала всичко -торти, гости.... ooooh!
Пожелавам и на другите болнички да оздравяват бързо  Hug

# 65
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Лелеее момичета, пак го обърнахме на лазарет тука. Сега като гледам Гери и Лили направо няма какво да се оплаквам, че моя е сополив! Със сравнение вашите патила на моя нищо му няма!

Хриси, честито ти търчане до полудяване след неуправляем, без чувство за самосъхранение, способен да ходи прав под масата миниатюрен човек! Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 671
На Алекс честито прохождане, на майка му - много нерви и търпение оттук насетне, дупе да ти е яко, Хрис  Mr. Green Laughing

Момичета, и мен ме тръшна. Децата са стабилизирани, спряха да драйфат, сега само другото ... Бяхме на лекар, вирус някакъв ентероколитен. Ще си пазим къщата три дни поне, пък после ще видим баткото дали ще ходи на училище до края на седмицата.

Лили, бързо оздравяване и на вас желая. Praynig

# 67
  • Мнения: 934
Моли кажи какво дава ти за разстройството???? Че Веси е на село, и майка ми сега каза, че има разтройство

# 68
  • Мнения: 1 671
Влади, по съвет на педиатърката на децата, на която имам абсолютно доверие, ударна доза ентерол - за Трифон 4 капсули наведнъж, а след това по едно сутрин и вечер. Аз дадох три капсули в ранния следобед, сега дадох една.

За Ицката - давох две капсули надвечер, утре ще дам една сутринта и една следобед.

Но... всичко зависи от състоянието на децата.

За нас с татко му /който също се включи в оркестъра/ капсули не останаха Rolling Eyes, та се тъпчем с бабини лекове.

# 69
  • Мнения: 2 534
Ей , не са само децата , да знаете , тази нощ и аз се включих в бодуването   smile3550
Дано това да е било , сега съм добре

# 70
  • Мнения: 4 978
Момичета, това е новия грип (Хамерикански щам), тръгнал от Боровец.
От лекарите в МА чух, че нарочно криели за епидемията, за да не се провали ски-сезона  #Cussing out
Пазете се, а болните - да оздравяват!

# 71
  • София
  • Мнения: 6 215
Момичета, това е новия грип (Хамерикански щам), тръгнал от Боровец.
От лекарите в МА чух, че нарочно криели за епидемията, за да не се провали ски-сезона  #Cussing out
Пазете се, а болните - да оздравяват!

Не знам колко успешно го крият, защото онзи ден пишеше за него по вестниците.
Ама бяха обещали да не го пускат извън Боровец. Cry

# 72
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ох, значи да очаквам и ние да се  smile3550 Toilet

# 73
  • Мнения: 934
Веси след терапия е спряла да  Toilet smile3550, обаче пищи детето, глад го гони, нали си е змей горянин и майка и дала да яде кремче, резултата е пак Toilet smile3550 . Уф виждала съм дете да яде, ама като мойто дето само набива не бях.
Пу пу все така да си яде

# 74
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Уф и аз да се оплача! Преинсталираха ми компютъра най-сетне ама сега ми няма всички връзки, само на кю са още там, ама фейвъритс - всичките ми важни сайтове и тн, скайп абонатите и всякакви др. неща - фиуууууу - няма ги! Сега ще трябва да си търся всичко наново. Някои неща си ми трябваха, ама като съм патка!

Оплаках се, не ми олекна още ме яд, но ще го преживея.

Общи условия

Активация на акаунт