Юлски Бебета 2023 - Тема 3

  • 17 862
  • 721
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 444
Отидете в Южния парк. Има много поляни за пикник и игра. Simple Smile Ако си бях още в София, всеки ден щях там да ги водя!  Борисовата градина ми е по-известна с 1 куп криминални новини.

# 616
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Аз съм в Южния по цял ден, ако се организира нещо може да се присъединя! Grinning
Благодаря за мненията за столчетата, дами.

# 617
  • Мнения: 164
Здравейте, слагате ли обувчици на малките вече? Не говоря за декоративни, а за буйки и подобни. От кои сте доволни? За баткото взимах К&К , сега се чудя за малчо какви да взема. Вече обикаляме площадките и парковете и има голямо желание да ходи.

# 618
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Момичета, имате ли представа това прилича ли на алергичен обрив:

Сутринта яде авокадо с банан, не беше ял авокадо досега. Другото предположение ми е, разбира се, дерматит, но буквално преди 12 часа нямаше нищо на крачето. Само на него е, за момента няма другаде, не дава признаци да му пречи. Не знам до колко време трябва да отшуми, ако е алергия..
🥲🥲🥲

Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 20:32 от Rapunzzell

# 619
  • Мнения: 1 758
Не мога да съм полезна, но, ако е алергична реакция не би ли следвало да има и по други места на тялото? Чела съм да се гледат за обриви сгъвките на колената, ръцете, под мишниците, около устата, на бузите и на врата.
Също така повръщане.
Нека обаче някоя по-компетентна мама да пише.


Момичета, имате ли представа това прилича ли на алергичен обрив:

Сутринта яде авокадо с банан, не беше ял авокадо досега. Другото предположение ми е, разбира се, дерматит, но буквално преди 12 часа нямаше нищо на крачето. Само на него е, за момента няма другаде, не дава признаци да му пречи. Не знам до колко време трябва да отшуми, ако е алергия..
🥲🥲🥲

# 620
  • Мнения: 1 444
Ние официално влязохме в регресия на съня в 8м... И то дни преди да станем на 8м. Не съм спала от 5 дена. Цяла нощ при 10 минути буден 20. И кой умник е решил, че се пести Ел. Енергия с тази смяна на часовника?! Новина за този умник - все тая, едно и също е. Слънцето изгрява и залязва по едно и също време, само си фантазираш че е различно защото местим часовника...

# 621
  • Мнения: 389
И нашия кара някакъв такъв период. Спи непробудно от 21 до към 02:00 и после е свежа репичка.

# 622
  • София
  • Мнения: 328
Момичета, само ще ви посъветвам в никакъв случай не си играйте с тях ! Аз се възползваха от регресията в 8я месец (мазохистка) и я преместих в детската, започнах да я оставям сама да заспива и о! чудо - съня драстично се подобри ! Цялата драма със заспиването сама продължи 3 вечери, сега пак понякога се сърди, но много елегантно, в повечето случаи заспива веднага. Започнах и през деня да я оставям и горе долу се получава .
Сега драмата е кога да върна каката в стаята, че сега спи на дивана в плейрума.
Не смея да се похваля,  но наистина нощните събуждания спряха, рядкост е да се събуди повече от веднъж и да се наложи да стана да й подам бибата и отмърква веднага .
Не чакайте със самостоятелното заспиване. Опитайте !

# 623
  • Мнения: 389
Плаче ли, мрънка ли?
При мен ще е зор, защото категорично отказа залъгалки /биби /, всъщност не ги е и почвал. И успокоенито за сън ми е, люшкане по дупето и ме стиска за пръстите. Заспива много бързо, но така си мечтая да го оставя в леглото и да заспи сам 😅

# 624
  • София
  • Мнения: 328
Плаче ли, мрънка ли?
При мен ще е зор, защото категорично отказа залъгалки /биби /, всъщност не ги е и почвал. И успокоенито за сън ми е, люшкане по дупето и ме стиска за пръстите. Заспива много бързо, но така си мечтая да го оставя в леглото и да заспи сам 😅
Примрънква от време на време, някой път се разплаква през нощта, тогава ставам да я видя.
Исках и бибата да махна, има един слон, чийто хобот смуче като луда, ама почнаха да й избиват два горни зъба и реших, че много ще й дойде вече.

# 625
  • Мнения: 1 758
Регресията на съня между 8 и 10 месец е нещо кошмарно. 😭Ние на 9++ вече започнахме плавно да излизаме от нея, но с тези нови умения е ужас. През деня я слагам да ляга, тя става и сяда, макар, че на 3 часа заспива, защото се уморява. Това пък ми създава често проблеми със закуската, ако примерно е пила мляко в 06ч00. Съветите са 9-месечно да се храни на интервали от 3ч30  или дори от 4ч00. Е, как да стане като тя на 3-ия час вече иска да спи?! Ако имам късмет да се събуди за млякото по-рано и да си доспи 1ч00-1ч30 се получават нещата, но иначе...
Аз да питам междувременно Вие какви летни чувалчета планирате да вземете? С крачета или без крачета?

# 626
  • Мнения: 4 964
Аз купих с крачета. Това дете страшно мрази да са му завити краката.

# 627
  • Мнения: 1 758
Благодаря ти.
Хахаха, и аз съм така. Отгоре съм завита до през глава, но краката отвити. 😂

Аз купих с крачета. Това дете страшно мрази да са му завити краката.

# 628
  • Мнения: 1 444
Това дете от ръцете ми не слиза. Откачам. До мен го слагам и не, в мен да седи. От седмица не ми дава да ям през деня. Ям като заспи, пък то един сън....

Какъв е този кошмар не знам обаче вече прякора му е Кошмара  .. .

# 629
  • София
  • Мнения: 328
Това дете от ръцете ми не слиза. Откачам. До мен го слагам и не, в мен да седи. От седмица не ми дава да ям през деня. Ям като заспи, пък то един сън....

Какъв е този кошмар не знам обаче вече прякора му е Кошмара  .. .
И ние имахме поне 10 дни такъв период и да ти кажа от тогава все иска на ръце, ама я оставям да си реве

Общи условия

Активация на акаунт