В скреж скована е красивата Монтана!

  • 11 228
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 123
Eй, много сте несериозни, направо съм възмутена!!!! Как така не можахте да намерите 1 час...тцтцтцтц....нищо, следващия път-но да знаете, че няма да ви се размине!!!!  Laughing
Ами Петя, аз си изкарах много добре, но за 3 дни нали се сещаш че всичко е набързо... Wink Кажи ти как е работата? Доволна ли си? Справяш ли се?  Simple Smile

# 271
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Ей направо ни умря темата.

# 272
  • Монтана
  • Мнения: 499
дайте тема за обсъждане

# 273
  • Мнения: 1 858
след няколко дни ще ви дам тема за обсъждане! Само да видя какво ще стане.

# 274
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Какво стана няма ли никой да пусне нова тема тази вече е на 14 -та страница.Аз нямам време да направя нека някой друг да поеме инициативата.

# 275
  • Мнения: 3
Вярно че и аз не съм писала отдавна,но сега бием рекорда,стопли се времето и всички сме някъде навън.Е аз не се сърдя   Nature Sunny sohappy

# 276
  • Мнения: 123
Ами аз като гледам с какво темпо запълваме последните страници от тази тема, скоро няма да ни е необходима нова...а то вече и скреж няма, цветята цъфнаха, хората почнаха и на море да ходят  Laughing
Я, кажете какви са ви плановете за това лято? Вече трябва да сте намекнали на мъжете си за предстоящата жега и къде ще се разхлаждате  Laughing

# 277
  • Мнения: 416
Сега пък вече може да ни живне темичката!
Ето ги нашите планове за почивка - през юни сме на Анталия  grinning039,септември на Сандански  Nature Sunny(заради алергията на малкия),целия август на Монтана 1swing.Може и да отидем по женски с дечица на море някъде family,но организацията нещо  куца...За сега съм пуснала теми за Португалия(остров Мадейра и Азорските острови smile3509 - но нещо няма отзиви -май никой от форума не е ходил там) и за един хотел в Балчик(на брега на морето,до Ботаническата градина,идеално за малки деца  bigdance2).Та се чудим сега с другите момичета - кой кога е свободен,чужбина или БГ и т.н.А колкото до другите две почивки - всичко ми е резервирано още от сега newsm08,нищо че има доста време(особено до втората).Предпочитам всичко да ми е сигурно,с малко дете сме все пак!
Ами това е засега!Поздрави на всички! newsm51 newsm51 newsm51

# 278
  • Мнения: 1 858
zorii  искам да ти кажа, че организацията е плод на общи усилия и желания!!! За голямо съжаление на първата организирана среща отидохме само аз Ели и Полирал...
Да не би на нас и на моето детето не ние било студено?! Беше ни студено но се видяхме запознахме се и изкарахме чудесно! Всички други тогава мрънкаха, че имало грип, че било студено, че не било за разкарвана и какво ли още не! Тогава нито аз нито някое от другите момичета не казахме нищо. Но защо, когато Ели организира среща преди Велик ден (когато времето беше прекрасно) пак никой не отиде, че и даже всички се покриха!

Та така, че както вече казах организацията е плод на общи усилия и общи желания! На думи всички искат да си спретнем среща но когато се стигне до там всички се покриват. За едно се радвам обаче , че създадох чрез тази тема едно невероятно и истинско приятелство с Ели. И поради това всички вие останалите не знаете какво губите и изпускате като по една или друга причина се дърпате!

п.п. Говоря общо а не в частност за някой!

# 279
  • Мнения: 123
Тъй дами, след като нямаше никаква инициативност за нова тема, направих аз една набързо...не може да се сравнява с тези на Лили и Петя, но поради липса на време, толкоз!  Grinning
Маатете, ти го удари на реклама направо!  Hug Благодаря за милите думи!...Надявам се, че не ти е голям хонорара и мога да си го позволя!  Laughing  Hug

Новата тема ще намерите на: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184147.new#new
Надявам се на по-голяма инициативност оттук натам!   bouquet  Hug

Общи условия

Активация на акаунт