Разделно Хранене- част 5

  • 38 774
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 724
Нели ,аз това жито го правя за прочистване на кръвта и не бива да се слага галета, брашно или бисквити. Виж ,мед си слагам за разнообразие ,защото 10 дена да ядеш само жито ,орехи, ябълки и мед е меко казано скучно, можеш да го оставиш на кърпа и тя да попие излишната вода .  Grinning

# 46
  • Мнения: 194
            Здравейте на всички!
От днес ще пробвам житният режим. Надявам се да успея.
Поздрави!

# 47
  • Мнения: 513
От доста време не съм се отчитала, само дето вчера  влязох със запитването  за вареното жито. Причината не беше от мързел, а два тири дни  ми беше лош нета и не можех да вляза дори да ви чета, а после пък няколко дни въобще не можех да вляза защото нали в къщи сме три компютърни спеца-аз, сина и 9 годишната Вили, та някой/ама никой не си признава/е вкарал вирус и докато го изчисти баткото едва късно снощи, ама викам си първо ще ви прочета,пък после ще се отчитам.
Калида, мъжо  държи фронта и е доста пред мен-една дупка навътре/според кантара  5кг/, а аз едва 3. Embarassed Не да се оправдавам, но той има повече движение от мен. Отказа се от служебния им транспорт и ходи през три дена 10 км отиване и 10км връщане,  newsm78 а аз как да се откажа от служебния транспорт като работя на 40км и то всеки ден не като него. Даже и денем когато аз съм на работа е наразходка преди обяд 2 часа и пак 4-5км ги навърта. Отказа хляба на 100%, а аз Embarassed все още не мога е понамалих пред 2 дена, но това не е достатъчно.

# 48
  • Мнения: 231
ЗДРАВЕИТЕ МОМИЧЕТА Hug
Много сте изписали за житния режим,но не е ли много 10-дена?И на мен ми се иска но няма да устискам толкова време. Tired
Искам да ви попитам какво ви е мнението за киселото зеле?Аз го обичам много.
Вчера ядох за обяд и за вечеря кисело зеле на салата +2-кюфтета на скара а към вечерята 1-ракия.
Днес на обед салата кисело зеле а за вечеря готвено такова.
До колкото знам то е с наи-малко калории.
Аз прегреших в четвъртък с ГОЛЯМ черен шоколад #2gunfire Embarassed
Втора седмица от РХ не съм смъкнала повече,но не се отчаивам-сезона е гаден.Чакам с нетарпение пролетта-този прекрасен и богат на плодове и зеленчуци сезон. Wink
АЛЕКС-пубертета е взел връхна точка,но съомяваме да се разбираме.Макар и маика на тинеиджър аз си оставам едно непораснало дете. Grinning
                          bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета! Днес съм много уморена и физически и психически   Cry.Станала съм в6 .30 ч. и чак сега сядам, и то за малко. Стига с оплакванията  Naughty.Ани ,и аз съм мама на тинейджърка, моята гони 15 лета и става все по трудно   #Cussing out,на приливи и отливи сме, но -това е положението  Wink. За шоколада не се коси толкова ,едно малко удоволствие от време на време всеки трябва да си позволява  Grinning.За житото- не е чак толкова дълъг период, всичко е до психическа нагласа ,но пък после... ще полетиш  Joy. Киселото зеле е с малко калории ,но не е добра комбинация с месо.На всички които са решили да се чистят с жито-успех  Peace. Ками ,аз май нещо съм повредена ли, опак човек ли   newsm78,/уж не съм зодия рак /,но с годините ставам все по крехка фиданка, дано само да не се загубя ...  LaughingПоздрави на всички   Hug!Калида,къде потъна   Thinking?

# 50
  • Мнения: 422
Здравейте ,момичета  bouquet
Нека и аз да се пресъединя към вас.Изчетох всичко, което сте изписали и реших, че това е единствения начин да се отървя от 25кг натрупани по време на бременността ми.Навих и половинката ми да спазва същия хранителен режим заедно с мен, а и той понатрупа откакто се оженихме  Sad.Аз кърмя детенцето си/на 1 месец и 9дни е/ и се надявам колкото се може по дълго да имам кърма.От една седмица сме на разделно хранене и мъжът ми е с -4кг, а аз само с -1кг, което за мен е постижение.Преди години четох Сила за живот спазвах доста от правилата на РХ, като не вях съвсем наРХ.Има пак резултат.Ще се включвам от време на време да давам отчет.

Приятна вечер от мен.

# 51
  • Мнения: 2 950
Момичета, таблицата не се отваря  Rolling Eyes

# 52
хех, тялото може да не държи сметка, но все пак държа ако го тормозя да е минимално и оправдано, а не да се храня безразборно
примерно днес имах страхотен обяд, хапнах в Тропс къща една спаначена супа с едно кебапче, стана ми такова лежерно на стомахчето, вървях по улиците и си мислех - леле, ако знаят какво изпускат хората, които само набиват храна в Макдоналс и прочие

# 53
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте момичета.А защо до обяд трябва да се ядат само плодове?

# 54
  • Мнения: 2 959
...Час и половина пяха славейчетата на мама, бяха невероятни...
Алексче, дано само подобни положителни емоции преобладават при Теб. В подобна еуфория беше когато разказваше за проекта на Тишко! Талантливи деца имаш, но то е благодарение на Теб която винаги открива подхода към тях!
Дас, поздравления за резултата, това е страхотен стимул за продължаване на борбата! Деян оздравя ли вече, нали не стигна до АБ?
...Вече на знам какво да предприема...
РеГе31, незнаеш ли, спортна и амбициозна Мамо?! Според мен това което трябва да направиш е да се успокоиш, да престанеш да преследваш нещо, което Ти бяга като химера, и резултата сам ще дойде. Правила си и правиш достатъчно, единственото което Ти убягва е вътрешното удовлетворение от това което виждаш в огледалото. А то е прекрасно отражение на една млада, енергична и работеща върху себе Си жена, със стил и чар. Усмихни се на себе си, поздрави се за успехите, колкото и малки да са и скоро Тялото Ти ще се отблагодари! Успех с тренировките! Много забавна предистория имат имената на Грета и Дени, да са Ти живи и здрави съкровищата!
Дани Дженкова, как беше при Маминка, с какво те изкуши тоз път?
Туйг, пилето с гъбките е страхотно, предполагам че и със сметаната е станало добре, аз просто не използвам. Поздравления за изчезналият кг, съчетани по разделният начин храните по- лесно се преработват и не се товари прекалено стом. чревният тракт така че след като се чувстваш добре и за бебето е добре!
...След още 5 години може би ще са 54-55...
Ками, младостта е божи дар, радвай й се, но се съмнявам след още пет години така спокойно да приемеш 3-4кг в плюс, особено като Те знам каква стриктна и държаща на външният си вид красива млада жена си! Как е Калоян, как му разпределяш храната през деня?
Уондърфул, успех с житното прочистване! И не просто се надявай, Ти ще успееш, 100% съм сигурна! Но да знаеш че ще ни липсваш, нали няма да ни загърбиш?
...мъжо...една дупка навътре/според кантара  5кг/...Отказа се от служебния им транспорт...Отказа хляба на 100%,...
НелиВБ, поздравления за съпруга Ти! Какъв по- добър стимул от него Ти трябва! Ние си говорим, споделяме опит, но 1/2 Ти показва реален резултат. Успех Ви желая и на двамата. А студента и Вили решиха ли се да опитат и те?
Ани33, Алексчето Ти е отговорила за киселото зеле/ месо и киселини не е желателно/, но само по себе си кис. зеле е страхотен продукт, богат на пробиотици, така че в малки кол- ва, защо не?! Успех с тинейджърката, с Алекс ще намерите много допирни точки по тоз въпрос, Тя е страхотен родител- психолог по природа.
lst , добре дошла сред нас! Успех в съвместяването на кърменето и РХ, получава се добър резултат казвам Ти го от личен опит! И не само включвания от време на време, а винаги когато имаш възможност ще се радваме на мненията Ти!
Десси, и при мен не се отваря, явно нещо сървъра има проблеми!
...хапнах...една спаначена супа с едно кебапче, стана ми такова лежерно на стомахчето, ...леле, ако знаят какво изпускат хората, които само набиват храна в МкДон...
Махарет, малка, но вече с правилна ориентация, поздравления за което! Дано повече млади хора са с Твоите разбирания и предпочитания, много здрав. проблеми биха и разрешили!
...А защо до обяд трябва да се ядат само плодове?...
Калинка, не зная точното му обяснение, но бих Ти казала моето виждане. Организма сутрин и до обяд е отпочинал от нощният сън и няма нужда от силна и тежка храна и затова плодовете/ от които ябълката, богата на пектин и банана, поддържаш и спомагащ за чревната перисталтика/ са идеален старт- свеж и енергиен старт за деня. Всяка по тежка храна би трябвало да се заработи от мускулите/ това ти го писах преди, извинявам се за повторението/ и за това белтъчинит и карбсовете ги отлагаме за по- късен етап от деня. Дано съм Ти била полезна!

# 55
  • София
  • Мнения: 3 787
Момичета, таблицата не се отваря  Rolling Eyes

Защото я махнах от страницата с личните ни снимки.Ето я отново,в друг сайт:
Разделно хранене-таблица

# 56
  • София
  • Мнения: 3 787
Калида,мерси за хубавите думи  love001
Калоян хапва като нас.Вчера правих доматена крем супа/от рецептите не участниците в Перфектната вечеря Laughing/и много я одобри дечко eat
Днес им готвих на мъжлетата Соева салата с праз/със соеви кълнове,пресни моркови и праз/и пилешко филе във фолио със моркови,червени чушки и праз.Много им хареса и на двамата.Особено салатата Калоян половината я изяде сам   Laughing
Та така,засега ми одобрява манджите Grinning
За разпределението на храната:закусква в 9.00 часа,обядва в 13.00,следобедна закуска,която се състои от 1 банан,към 16-16.30 и вечеря към 18.30.Между храненията му давам фрешове от портокал,лимон или грейпфрут.Понякога хапва и разни болкучета-солетки,бисквитки,особено когато сме навън.Но то и без тях не може на тяхната възраст Mr. Green

# 57
  • Мнения: 285
Момичета, аз не съм особено редовна тук. Ама нищо де.
Вече от 10 дни съм на разделно хранене. Свикнах съвсем, дори започнах да "мисля разделно" Simple Smile Абсурдизират ме комбинации картофи+месо, дори не ми се иска да опитам кекса, който направих сутринта за децата...
Не съм отслабвала повече, явно първите 2-3 кг са били нещо като гранични и лесно-свалящи се. Но аз не се отказвам, очаквам да имам резултати през и след втория месец.

Ками, ти знаеш, че писах на модератора да ми даде права да обновявам готварската книга. Модераротът ми отговори, че няма как да направи това и че е препратила на Мамма моето писмо. От Мамма ни вест, ни кост нямам. Та явно няма да имаме обновяваща се книга... Друг вариант е самият модератор на подфорума тук да се заеме с това де Simple Smile  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 3 787
Надинка,те имат толкова много работа по форума,че не смогват.Дори търсят нов модератор за Готварските рецепти.Не вярвам на някой да му се занимва с нашата книга сега  Sad
Другият вариант е,като се съберат повечко рецепти,да ги прибавяме отдолу.Пак ще са в категории,както ти си ги направила,под останалите рецепти.
Трябва да измислим нещо.Може пък и Мамма да вземе да отговори,знаеш ли Laughing

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 576
Здравейте момичета!
Четох, четох и реших да се присъединя към вас. Малко трудно ми е да загрея, но от прочетеното до тук май не съм единствената! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт