Разград-2, Среща на кафе и още нещо

  • 6 542
  • 218
  •   1
Отговори
# 180
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ние също предпочитаме по-здравословните храни,но не винаги спазваме правилата,освен едно -не пържа.

# 181
  • Мнения: 441
И ние сме така.Никога не пържа ,защото Рени я боли стомаха после.Много рядко си позволяваме пържени картофки.

# 182
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Току що набързо направих преглед на здравословните рецепти.Само тях не бях разгледала.Има много хубави,ще почна и от там да готвя.

# 183
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
аз в момента пека - свинско месо+пилешки плешки с лук, мед,сметана и вино Mr. Green Стават трепач.
Гарнитурата ще е ориз със зеленчуци ,  а десерта печена тиква с мед

# 184
  • Мнения: 11 547
Момичета здравейте и от мен! Laughing Надявам се някой път да успея и аз дойда до новият театър,за да се видим.Ние за сега се разхождаме в квартала.Аз също черпя идеи за готвене от Готварския.Най-редовно следя постовете на Leo,Pep-4o,Marabu,Natalyna и Джемма.В интерес на истината обаче не съм разглеждала още здравословните рецепти.

# 185
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аз много често правя за десерт млечен крем с бисквити и негови варианти-карамелов,с нес кафе,с плодове.Става супер.

# 186
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Момичета,моят малък готвач се събуди,отиваме да готвим.После пак ще се включа,засега ЧАО.

# 187
  • Мнения: 3 219
Здравейте,мами!Два дена ме няма,а вие сте изписали темата вече.Да ви се оплача-имахме някакви вируси из компа,няма нет,няма форум. #2gunfireНосихме го да го . лекуват , е добре,че вече мога да си побъбря с вас.Някои саходили на разходки,пък аз тука шетам и готвя,че ще имаме гости довечера.
Дани има малка температура и ме съмнява,че е от зъбите.
И да ви питам нещо :някой случайно да продава излишна запазена проходилка newsm78
Приятелка преди време ми беше предложила нейната,но аз по принцип никак не съм привърженик на паяците/баткото си проходи сам/ и и отказах.Но това малкото чудо все  иска да стои право и някой да го води за ръце.Оказа се обаче сега,че я  е подарила.И сега търсим.аАко някой има някаква идея да пише.В краен случай ще купувам нова,но предпочитам с разликата да му купя нущо друго

# 188
  • Мнения: 441
ако искаш ще ти дам проходилка.Само трябва да си купите 1 колело,казаха ми че тия за фотиойлите(къде е ермалък незнам) стават.Пари не искам и без друго само ми пречи

# 189
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ако искаш ще ти дам проходилка.Само трябва да си купите 1 колело,казаха ми че тия за фотиойлите(къде е ермалък незнам) стават.Пари не искам и без друго само ми пречи
ако пишеш на фонетична "Ь" се намира при "Х"-а

# 190
  • Мнения: 3 219
Ще питам моя дали може да намери колелце ,и да я поправи/нали е майстор в крайна сметка/.Ер малкия при мен е на латинско А hahahaаз пиша на БГ

# 191
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ще питам моя дали може да намери колелце ,и да я поправи/нали е майстор в крайна сметка/.Ер малкия при мен е на латинско А hahahaаз пиша на БГ
тъкмо това щях да пиша , че на БГ е там Joy

# 192
  • Мнения: 441
 ooooh! (ь) голям зор беше.Аз по принцип пиша на латиница,но заради форума ползвам кирилицата и някой букви не мога да ги намеря.

# 193
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
майкоууууууууууууууу забравих месото............
ма съм фитка заспала

# 194
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
уф без малко да почна да готвя нещо друго
 ама така е кат се заплеснах по форума.......добре , че поне навреме се сетих че щеше да има smile3511

Общи условия

Активация на акаунт