Българска филология ЮЗУ задочно

  • 565
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,

Дали има някой в ЮЗУ задочно българска филология?
Ще кандидатствам догодина, но ми се иска да започна да се подготвям от сега, защото съм с малко дете и времето може да не ми стигне ако оставя всичко за последния момент.
Опитах се да намеря информация за учебници и материали, но не успях, само програмата открих. Даже не успях да намеря и групи във Фейсбук, където се обсъжда тази информация, затова се надявам тук да имам късмет.
Много благодаря предварително 😊

# 1
  • Melmak
  • Мнения: 3 022
Не се ли кандидатства с матура?

# 2
  • Мнения: 2
Да, с матура се кандидатства.
Аз питах за учебниците и материалите от учебната програма първи семестър, защото ще ми е по-лесно да започна по-рано да се подготвям за сесията, а не да разчитам на късмет, защото вкъщи ми е било натоварено и не съм могла да уча за сесията Simple Smile Май не бях обяснила достатъчно добре.

# 3
  • Melmak
  • Мнения: 3 022
Извинявам се, не съм разбрала!

Честно казано не знам дали тук ще намерите инфо. Вариант е да потърсите контакти на второкурсници, които да ви пратят материали. Като гледам хартиени учебници почти не четем вече. Аз също съм студентка и всичко ни пращат в електронен вариант.

Друго, което ми хрумва е да видите учебната програма, да се свържете с преподавателите и да ги помолите за конспект.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Аз ли неправилно чета или вие искате да се готвите за сесия преди да сте кандидатствала?

Първокурсниците в задочна форма на обучение в избраната от вас специалност още не са започнали летен семестър:
https://tt.swu.bg/PartTimeSchedule/ViewStudentSchedule/71/1
Зимният е минал.
https://www.swu.bg/bg/studentsbg/accalendarbg/78-studentscat/1207-calbgart24

Последна редакция: сб, 23 дек 2023, 21:18 от Мира Иванова

# 5
  • Мнения: 403
Здравейте,
Има ли някой ,който се е явявал тази година на предварителен изпит по БЕЛ?
Интересува ме как протича изпита.
Знам ,че е електронен, присъствен , но нещо по-конкретно. Може и на лични.

Общи условия

Активация на акаунт