Спечелете комплект натурална израелска козметика Mommy Care

  • 5 298
  • 194
  •   1
Отговори
# 30
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Да, по-трудно е през зимата, защото децата ми имат много чувствителна и суха кожа. Предизвикателство са и постоянно напукващите се устни.

# 31
  • Мнения: 13 547
Трудно ли се справяте с грижата за кожата на децата през зимата?
Трудно не, но през зимата е нужно повече внимание и хидратация. С удоволствие ще пробвам тази нова за мен козметика.

# 32
  • Мнения: 109
Беше ми трудно да намеря най-добрата козметика за кожа през зимата, тъй като децата ми да с различна по тип кожа. След доста случаи на "проба-грешка" успях да се справя.

# 33
  • Пазарджик
  • Мнения: 725
Трудно да,защото през студените месеци кожата се зачервява и изсъхва. Нужна е ежедневна грижа и с удоволствие бих пробвала Вашите продукти.

# 34
  • Мнения: 16
Да! Дори в момента се бори с определено състояние на кожата на едното дете. С радост бих изпробвала тази непозната за мен марка козметика.

# 35
  • Мнения: 83
Имаме момченце на 3 месеца и все още не сме се изправяли пред проблем с кожата на личицето, но като цяло кожата му е изключително чувствителна и много ще трябва да внимавам какви продукти ще използвам. Естествено ще предпочитам такива само с естествен състав.

# 36
  • Мнения: 80
Да, трудно се справям. Освен, че пубертета оказва влияние върху порцелановата кожа на дъщеря ми има и наследствена студова алергия. Още не мога да открия трайни и ефективни козметични продукти.

# 37
  • Мнения: 76
Зимата полагаме повече грижа, тъй като от студа кожата се нуждае от допълнителна хидратация.

# 38
  • София
  • Мнения: 514
Да, детето ми е с много чувствителна и суха кожа, която лесно се зачервява. Задължително слагам крем при излизане навън и хидратиране след баня.

# 39
  • Мнения: 178
Зимните условия определвно ме затрудняват.Търся богата хидратация,естествени съставки и надеждни био продукти за кожата на бебка. Винаги нанасям и защитен крем против вятър и студ на бузките,кскто и слънцезащитен продукт.

# 40
  • Мнения: 999
Децата ми са с чувствителна кожа, но най-голям проблем през зимата имам аз с моята студова алергия.

# 41
  • Мнения: 1 135
Зимата е доста по- трудно, мазане всеки ден сутрин преди излизане и вечер след баня, защото кожата много се изсушава. Ако излизаме задължително с детето ползваме и Колд Крем.

# 42
  • Мнения: 917
Понякога е трудно , особенно когато кожата изпръхва.

# 43
  • Мнения: 2 476
То вече няма кой знае каква зима... Не правя нищо по-различно от другите сезони.

# 44
  • Мнения: 313
Да, естествено е през зимата да хидратираме нежната детска кожа и също напуканите детски устни

Общи условия

Активация на акаунт