Бебето ми плаче вечер около 21:00 или 22:00 ч.

  • 548
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,  бебето ми е  на 3 месеца момиченце всяка вечер около 21:00ч или 22:00ч започва да плаче ужасно много едва заспива мисля, че я боли коремчето свива си краката забелязах и че ги испъва възможно ли е да е от коликите тя и преди това имаше колики давах й капки обаче си помислихме, че са спрели и спрях да й давам капки вече около седмица откакто плаче толкова много започнах да й давам еспумизан но никакъв ефект мисля си вече, че я боли нещо карах я на спешна помощ оставиха ме под наблюдение и казаха, че й няма нищо но аз се притеснявам вече така до сега не е плакала чак толкова много и е не спокойна храня я с адаптирано мляко на 3 часа вечерта не се буди да яде..
Някой имал ли е такъв проблем??

Последна редакция: вт, 26 дек 2023, 13:59 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 28 571
На мен това ми звучи като класически колики. И при сина ми бяха най-тежки по това време. А и щом са прегледали детето и не са открили нищо...

# 2
  • Мнения: 12 018
Здравейте,  бебето ми е  на 3 месеца момиченце всяка вечер около 21:00ч или 22:00ч започва да плаче ужасно много едва заспива мисля, че я боли коремчето свива си краката забелязах и че ги испъва възможно ли е да е от коликите тя и преди това имаше колики давах й капки обаче си помислихме, че са спрели и спрях да й давам капки вече около седмица откакто плаче толкова много започнах да й давам еспумизан но никакъв ефект мисля си вече, че я боли нещо карах я на спешна помощ оставиха ме под наблюдение и казаха, че й няма нищо но аз се притеснявам вече така до сега не е плакала чак толкова много и е не спокойна храня я с адаптирано мляко на 3 часа вечерта не се буди да яде..
Някой имал ли е такъв проблем??
Моята дъщеря беше на около три години и половина, когато започна вечер по това време да реве, че я боли коремчето. В дежурния кабинет я гледаха като симулант, защото показваше различни места около пъпа. Педиатърката изписа някакъв сироп, който успокои нещата за месец докато го пиеше и започна отново. Тогава ни насочи към детски гастроентеролог, който постави диагноза тих рефлукс (без повръщане), изписа лекарства и диета, тъй като ставаше въпрос за голямо дете на обща храна.
Обърнете се към детски гастроентеролог.

Общи условия

Активация на акаунт