Бебешка количка

  • 2 077
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 228
Здравейте пак.
Купих току що ето тази количка: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1846
Червеното е реално доста по - тъмно, много хубаво. Става за новородени - на най - ниско положение нивото не е 0 градуса, ами примерно 10, което нищо не е ... все едно си е хоризонтално.
Тежи 5.5 кг, супер лека и компактна. Отговаря на всичко без въртящата се дръжка, която не беше задължителна, така че направих едно много добра покупка Simple Smile
Ще я подарим довечера, надявам се родителите да я харесат  Simple Smile
Продавачката каза, че меже да се закрепя само столче Пег Перего, за колани не беше чувала .... Купих друго столче, понеже ми се видя необосновано столчето да е на цената на количката. Моля, ако някой знае дали и къде има такива колани, да драсне  Praynig

Чико Кортина нямало в Чико България (вносителите). Чак април щели да внасят нови.

# 31
  • Мнения: 4 428
Ей, браво, много хубава покупка! Ами мамите, които си я купиха казаха, че наклона бил 30 градуса  Rolling Eyes Ако е 10, наистина може да се преглътне. Особено, ако сложиш и нещо отдолу  Peace
Значи дефакто и това е новост в модел 2007. В стария мисля, че наистина си беше наклона 30 градуса

# 32
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте пак.
Продавачката каза, че меже да се закрепя само столче Пег Перего, за колани не беше чувала .... Купих друго столче, понеже ми се видя необосновано столчето да е на цената на количката. Моля, ако някой знае дали и къде има такива колани, да драсне  Praynig
Аз писах на Симеонови /Кикиморско царство/. Отговориха ми, че принципно има такива колани, но не съм се интересувала изрично дали са налични. пиши им. Много са коректни - отговориха ми в рамките на 30 мин.
 http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/contact_us.php

# 33
  • София
  • Мнения: 1 228
Веселина, може и 15 или 17 градуса да е, не знам, аз на око, но визуално е "почти" легнало. Доста повече от кошниците за кола примерно.
А и дори не знаех, че е модел 2007  Embarassed
Лекси, благодаря, ще ги питам  Simple Smile

# 34
Мое мнение е , а може би и на други, че Пег Перего са по-висока класа от Джордани. По принцип по-качествени са тези, които са на по-високо ниво. В кръга на шегата , но е нормално три картофа да струват по-евтино от една пържола  hahaha Joy.Разбира се, че трябва да се гледа и качеството. Аз затова одеве писах, че има намаление и   можеш да си вземеш хубава количка даже и със столче за кола на много сносна  цена,  зависи и какво  им е останало всъщност. Може да ги питаш. Ако искаш ще ти дам и телефона им.  bouquet

Здравей Вери!
Интересува ме модел количка  Centro Completo на Пег Перего!Споменала си за някакво намаление в Пловдив-можеш ли да ми изпратиш координати(телефон или адрес)..благодаря предварително!!!

Общи условия

Активация на акаунт