За коремчето след раждане

  • 1 493
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 273
Уф как се надявах някой да каже, че става без спорт smile3518
Аз съм от тия дето май коремните преси не  им мърдат, но ще изчакам да минат 40 дена и тогава...ще видим newsm12

# 31
  • Мнения: 270
Нямам никакъв корем.Все едно не съм раждала.

# 32
  • Мнения: 2 159
моето почти изчезна, но не правя още упражнения, родих със секцио

# 33
  • Мнения: 115
Моят корем доста бързо се прибра и като съм с дрехи изобщо не си личи, че съм раждала.Още преди първия месец успях да си взяза в дрехите от преди бременността. Но като съм без дрехи си виждам отпусната кожа. От втория месец започнах да правя упражнения, но не редовно. Надявам се до лятото да успея да се стегна. Не вярвам да стане без спорт, за съжаление.

# 34
  • Мнения: 11
Родих преди четири месеца.Коремът ми също се прибра бързо.Обувам си всички панталони от преди раждането(размер 40 и 42).И въпреки това не се чувствам по същия начин.Ама аз преди това бях плоска като дъска.Сигурна съм, че коремните преси ще помогнат.Но покрай грижите около малкото ми съкровище просто нямам време и сили.

# 35
  • Мнения: 345
 Е, аз така като чета май на мен ми е още много рано. Родих само преди седмица. Вярно,че коремчето ми е много малкота да се притеснявам ама то си е нормално явно.  Peace Ще почакам и ще видя             Crazy

# 36
  • Мнения: 345
Все пак кажете какъв колан е най-подходящ и от къде да си го набавя, от бебешки магазин ли???????? newsm78

# 37
Мили момичета,аз родих преди 6 месеца и още не съм свалила коремчето както трябва.Качих 26 килограма а съм свалила едва 8. Голям кошмар с тези кила,но ще се бориме. Чувала съм,че при момиченцата се свалят по трудно, но понеже аз имам принцеска и може би така ми се иска.

# 38
  • Мнения: 151
Нямам никакъв корем.Все едно не съм раждала.
И аз така Peace Grinning

# 39
  • Мнения: 3 405
От къде си купувате ластични гащи или колани?

# 40
  • София
  • Мнения: 142
доста бързо се прибра, е остава още малко, до така нареченото плоско коремче, но смятам да почвам с леки упражнения (2 месеца след раждане). носех и колан, но и без него можех да мина. сега обаче си хапвам доста добре и незнам как ще ми се отрази.
а да, и в болницата още на втория ден правех едно упражнение - легнала на леглото със свити в коленете крака се хващам за вътрешната страна на бедрата и дърпам навън все едно искам да ги разкрача и всъщото време стягам краката, така се получава доста силно напрежение точно в долната част на корема. мисля, че и това нещо повлия за вида ми днес Grinning аз раждах нормално и нямах никакви оплаквания след това, затова и предприех действия за смъкване на корема Laughing

# 41
  • Мнения: 6 461
Можеш след около месец и половина да започнеш с някакви упражнения .
Например Блонди беше писала ве дана тема за едно упражнение което в никакъв случай не е трудно а е доста ефикасно .От него при мен поне има ефект. Peace
Лягаш на земята повдигат се двата крака едновременно и започваш да изписваш букви във въздуха.Това определено има ефект върху коремните мускули. Wink

# 42
  • Мнения: 8 505
Не съм предприемала нищо.Коремът ми се прибра още в болницата,за 2-3-4 месеца се стегна постепенно не от гимнастики и преси,ч само от ежедневното ми движение.О,щях да забравя-след като родих само си доизмазах крема против стрии.

Общи условия

Активация на акаунт