Ventus dual tech

  • 3 545
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! Използвали ли сте мобилен климатик Ventus dual tech 5 в 1, в момента върви реклама от Телестар. Уредът се препоръчва за отопление, охлаждане,  пречистване на въздуха, но толкова функции в 1 уред? Ако някой го има да сподели мнение. Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 35 110
Може всичко да е, но за икономия не е чувал.
Харчи като звяр, ползите са му спорни.

# 2
  • Мнения: 3
Имате познати, които са ви споделили или вие сте изпробвали? Майка ми видяла рекламата и се чуди дали да си закупи, но ако е така както казвате, то няма смисъл от покупката му.

# 3
  • Мнения: 11 626
Това чудо е боклук. Всички благини на едно място просто не може. Телешопски боклуци за лапнишарани ( не обиждам никого).

# 4
  • София
  • Мнения: 35 110
Имате познати, които са ви споделили или вие сте изпробвали? Майка ми видяла рекламата и се чуди дали да си закупи, но ако е така както казвате, то няма смисъл от покупката му.
Момичетата в съседния офис се опитваха първо да се топлят, после да се охлаждат, накрая звучно плакаха за сметките.

# 5
  • Мнения: 25 624
Ако климатикът беше читав, щяха да го продават в магазините за климатична техника, а не по телевизията.
Щом майка ти търси климатик, по-добре хванете някой, който разбира, за съвет. Даже в който и да е магазин за климатици да отидете и да си кажете изискванията, консултантите ще ви препоръчат най-подходящия за вас модел.

# 6
  • Мнения: 11 626
Повечето хора го гледат, че е евтино в сравнение с истинските климатици и отоплителни уреди, а пък и въздуха "чисти" и си мислят, че някаква панацея са купили за без пари, но после им излиза пресолено, ако "чудото" на техниката работи/си върши работата все пак.
Най-ми е интересно, когато работи врежим охлаждане, къде му изпускателния маркуч, защото мобилните климатици също трябва да имат изход навън. Явно това духало/вентилатор, в който може да се сложи лед, за да охлажда  (да , с лед работи-видях). Такова охлаждане няма нищо общо с това на един климатик.

# 7
  • Мнения: 3
Благодаря за отзивите. Бяха ми полезни. По - скоро и е влязла мухата от рекламите, които постоянно въртят по телевизията.

# 8
  • Мнения: 19 026
Роднина имаше такова. Вътре се пълни с вода и за охлаждане се замразяват едни четвъртити пластмасови бутилки и, които после се слагат в уреда, докато се разтопи ледът в тях. Не охлажда кой знае колко, а топлещата функция е още по-зле, въобще не го използва в момента.

Общи условия

Активация на акаунт