Бебето ми не иска да спи

  • 754
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте, вече се чудя какво да правя.. Детето ми е точно на 2 месеца. От близо седмица не иска да спи изобщо и под това разбирайте през деня никакъв сън, стане ли 7 вечерта до 10 има колики и след това седи будна до 1-2 и пак трудно я приспиваме… Личи и, че им се спи постоянно се отпуска, прозява. Опитваме се да я приспиваме много пъти, заспи и се буди след 2-3 минути. Моля ви някакви съвети или поне от какво се дължи това? Чудя се вече различни неща, дали от еспумизана за коликите нещо я държи будна, дали е урочасана, дали се е уплашила от нещо… Просто не знаем какво да правим вече. Трябва ли да съобщим на педиатърката ми или да се обърнем кум консултант по детски сън?

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 09:15 от AnnaVasileva7

# 1
  • Мнения: 1 403
За едно дете ли говорите или за няколко, че много не става ясно?

# 2
  • Мнения: 23
За едно дете ли говорите или за няколко, че много не става ясно?
За едно

# 3
  • Мнения: 25
Прочетете за скоковете в растежа.  Относно коликите, пробвали ли сте пробиотик и капки, които разграждат лактозата?

# 4
  • Мнения: 23
Махнете го този еспумизан. По-добре био амика - не ги лекува особено, но пък радва бебето, понеже капките са сладки.

На нас срещу колики и за успиване помогна висене на гърда - много успокоява. А през будните часове разнасяхме бебето насам-натам за разсейване. Също много "танцувахме" с нея на бърза народна музика.

# 5
  • Мнения: 397
Да, към консултант по сън се обърнете.

# 6
  • Мнения: 1 050
Урочасана? Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 23
Да от притеснени родители вече всичко си мислим, няма смисъл да се чудите и вайкате😀

Общи условия

Активация на акаунт