?Въпроси всякакви за СО? 2024

  • 208 999
  • 6 055
  •   2
Отговори
# 5 970
  • Мнения: 10 630
Какво се разбира под хубав подарък за спомен? Интересуват ме вариантите и за жена, и за мъж, и за семейство.
Питай chatGPT и Google... Не ги ли познаваш тия хора?
Ей това ми изплю 😁

За мъже: хубав часовник, висококачествен портфейл, комплект стилни копчета за ръкавели, подаръчна кошница за гурме храни или напитки, технологична джаджа, карта за подарък за любимия им магазин или ресторант.

За жени: бижу, луксозен комплект за грижа за кожата или косата, уютно одеяло или покривало, ароматна свещ, дизайнерска чанта или обувки, абонаментна кутия.

За семейства: настолна игра или пъзел, филм или пакет от книги, карта за подарък за подходящ за семейства ресторант или място за забавление, семейна фотосесия, комплект подходящи пижами или персонализирани артикули, комплект за готвене.

# 5 971
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 427
Какво се разбира под хубав подарък за спомен? Интересуват ме вариантите и за жена, и за мъж, и за семейство.

За мъж или жена-има разкошни обеци,гривни,колиета -Пандора и други марки в Моловете
За семейсто-картина,икона ,някой сувенир за над камината

# 5 972
  • Мнения: 5 504
Хубавият подарък е този, който много ще хареса на получателя. Ако не ги познаваш достатъчно добре направо ги попитай, или подари ваучер сами да си изберат нещо. Подарък за спомен, който ще прашасва в някое чекмедже, за мен поне не е хубав, колкото и да струва.

# 5 973
  • Мнения: 2 324
Хубавият подарък е този, който много ще хареса на получателя. Ако не ги познаваш достатъчно добре направо ги попитай, или подари ваучер сами да си изберат нещо. Подарък за спомен, който ще прашасва в някое чекмедже, за мен поне не е хубав, колкото и да струва.

Е, това имах предвид. Не случайно попитах. Ако не познаваш безкрайно добре получаващият подарък шансът да подариш нещо неподходящо е огромен. Категорично комплект козметика или парфюм са голям риск. Часовник също, там личният вкус е много важен. Гривните Пандора за девойки стават, за зрели жени не съм убедена.
Аз лично на икона никак не бих се зарадвала, а е много масов подарък по сватби, юбилеи и подобни. А декорациите, според моята представа са прахосъбирачки. Та така. Подаръците за спомен често завършват в някой шкаф или преподарени на друг.

# 5 974
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Извинявай, тези 1000 лева колко човека ще ги давате на тази сватба?
Двама.
Сватбата е на близки роднини.
Благодаря.
За мен това е доста сериозна и висока сума, но зависи колко са близки роднините.
Аз лично бих дала толкова само за брат/сестра.
Но всеки преценява според собствените си финансови възможности.

# 5 975
  • Мнения: 14 157
В неделя сме на юбилей. Решили сме да сложим пари в плик, букет за съпругата и това е. Мислех за ваучер, но защо да ги задължавам да пазаруват от конкретен магазин? А и те са хора с възможности, и едва ли нещо им липсва. По-добре сам да си купи нещо и да му е за спомен. На ММ от годишнината, с парите си купихме хладилник и пералня за новата къща. А с ваучер за Техномаркет си взехме микровълнова. Но ние обзавеждахме нова къща и беше добре дошъл. А колко излишни и еднакви подаръци получи, не ми се говори. Затова решихме сега - пари в плик.

# 5 976
  • Варна
  • Мнения: 36 771
Ако някой ми подари каквото и да е бижу Пандора, ще го шибам на голо с въпросната гривна или каквото е там. Не разбирам всеобщата истерия по тях, около мен всъщност повечето хора споделят същото мнение.

# 5 977
  • София
  • Мнения: 35 288
Аз ще имам абитуриент и съм предупредила близките, че цветя не искам. На нея да дадат, ако искат, на мен не.

За юбилей бих избрала подарък и го правя. Даже ваучер ми е по- добре от пари в плик за такъв повод.

# 5 978
  • Мнения: 308
Ако някой ми подари каквото и да е бижу Пандора, ще го шибам на голо с въпросната гривна или каквото е там. Не разбирам всеобщата истерия по тях, около мен всъщност повечето хора споделят същото мнение.
Тя тази истерия е при всички тийнейджърки /една от друга гледат/ и 90% са с такива гривни и талисманчета Laughing

# 5 979
  • Мнения: 10 630
Ако някой ми подари каквото и да е бижу Пандора, ще го шибам на голо с въпросната гривна или каквото е там. Не разбирам всеобщата истерия по тях, около мен всъщност повечето хора споделят същото мнение.
Тя тази истерия е при всички тийнейджърки /една от друга гледат/ и 90% са с такива гривни и талисманчета Laughing
Псолютно. Щерката има от 10 годишна (на 12 е сега). Половината клас и разни приятелки имат и си разменят талисманчета да ги "поносят". Детска радост..

# 5 980
  • Мнения: 9 407
Ако някой ми подари каквото и да е бижу Пандора, ще го шибам на голо с въпросната гривна или каквото е там. Не разбирам всеобщата истерия по тях, около мен всъщност повечето хора споделят същото мнение.
И копчета за ръкавели да подарят на моя мъж, ще събират прах до златната игла за вратовръзка, подарена му от тъщата на сватбата.
Просто си трябва познаване на човека.

# 5 981
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 408
И за мен парите са най-ужасния подарък, ама сякаш си стана традиция и хората масово това очакват, така че хич няма да си го слагам вече на сърцето, реално и за мен добре, че няма да се занимавам.

Гривни "Пандора" и аз не харесвам, но за младите момичета явно е добър вариант. Какво правим с момчетата, не ми стана ясно. Един хубав часовник хич не е евтин подарък, пък и си е много до вкус - за мен може да е прекрасен, за младежите - ужасен.

# 5 982
  • Мнения: 1 857
Аз категорично съм за пари или ваучер.Но за ваучера трябва да ги познавате добре,за да подберете магазин,и пак е задължаващо.
Спомням си как подарих на близка приятелка ваучер за маг .за бельо Триумф.Аз съм фен,а тя нямаше тогава възможност да си купи по-скъпо бельо.Е да, ама на нея нищо не и беше удобно.

# 5 983
  • София
  • Мнения: 35 288
Ваучери има от самите търговски центрове, все ще си избере нещо от 200 магазина.

# 5 984
  • Мнения: 13 805
Дали ще дадеш ваучер или пари е все същото, според мен. Само дето ваучерът ангажира по някакъв начин. Затова, щом тъй и тъй са пари, нека поне дареният да има възможност да си ги харчи по свое усмотрение.
За себе си лично аз предпочитам подаръците. Дори и неудачните ме радват. Защото показват отношение, подготовка и желание да зарадват.

Общи условия

Активация на акаунт