Фиброаденом и болка

  • 439
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте!
Имам фиброаденом, който ми откриха преди известно време. Доктора тогава ми каза, че няма нужда от премахване за момента. От известно време обаче започна да ме боли гърдата. Записах си час при същия лекар за понеделник. Много съм притеснена, моля ако някоя от вас и се е случвало това да сподели. На 26 години съм.

Благодаря.

# 1
  • Мнения: 818
Не се тормози излишно, може да те боли или защото си в овулация, или трябва да ти дойде менструацията.
Моя го премахнаха преди близо 2 години, но си спомням, че в определен момент от месеца (някои от горе изброените) усещах болка в гърдата. Все пак това е образувание на хормонална основа.
Дано успях да те успокоя Simple Smile

# 2
  • Мнения: 52
Не се тормози излишно, може да те боли или защото си в овулация, или трябва да ти дойде менструацията.
Моя го премахнаха преди близо 2 години, но си спомням, че в определен момент от месеца (някои от горе изброените) усещах болка в гърдата. Все пак това е образувание на хормонална основа.
Дано успях да те успокоя Simple Smile


Здравей, благодаря за отговора. Не съм в овулация, тъй като правим опити за бебе и я следя. Но пък остават 4 дни до менструация. Лошото е, че не си спомням кога започна да ме боли. Боли гърдата и зърното на допир.

# 3
  • Мнения: 818
Нормално е да те боли поне седмица преди да ти дойде, поне при мен беше така. Но всяка жена е различна и процесите протичат различно. Няма причина да се притесняваш според мен.

Общи условия

Активация на акаунт