НОЕМВРИйче в къщи гука и обича си юмрука

  • 10 157
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 591
 newsm51 Честити месечковци на Карил и Чефи, да са ви живи и здрави бебенцата, и да растат безпроблемно! !

Майките, които се разхождат из парка Заимов, от кой квартал са? За Карил знам, че е от Левски. Може някой път да си устроим среща там, и на мене ми е удобно от Сухата река.

За инфарикса някой попита - тя е тривалентна ваксина, за по-малко болести е предназначена. За пентаксима ми казват, че няма странични ефекти - и майки, и лекарки.
Чао! Че и таткото препира да седне на компа... Laughing

# 286
  • Мнения: 591
Забравих да ви кажа, че от 12-ти отменят грипната епидемия в София - за всички, които като нас, си останаха без консултация и ваксина през втория месец от живота си...

# 287
  • София
  • Мнения: 3 064
Карил, и ние бяхме по това време - колоритна компания на едно от кафетата - три майки с три бебета, един татко, едно куче - френски булдог и още една приятелка Laughing Две от бебетата са първи братовчеди с разлика от месец и половина и мойто - абе щура работа Laughing

Маша, мерси! И ние сме от тези! Ваксината чака в хладилника!

# 288
  • Мнения: 483
Здравейте и от мен!

 Честита месечинка на бебе Дани и бебе Ники!Нека да се много послушни, амкащи и поспаливи  Mr. Green

Ние днес с Теа голямо миткане направихме  Joy  Joy Днес я водих до офиса.Офиса стана на 3 годинки и бях поканена.Почувствах се много странно, защото до преди няколко месеца, когато бях аз мениджър, аз канех гости за партитата, а сега мен ме канят  Confused Честно казано малко ми стана мъчно, защото този офис ми е като детенце - аз го открих и разработих и доста си поплаках, когато спрях работа.Но пък сега го посещавам, кгато си искам и то не сама, а с малкото човече.Теа се държа геройски, беше мноооого послушна и много и хареса всички да и се радват и гушкат, а тя да им раздава усмивки.Само дето на края от много мачкане се оповръща  Rolling Eyes След това заспа уморена от емоциии и проспа цялата разходка в парка.
Да се отчета, че май нямам възпаление, но пък не е и много ясно какво ми е, защото продължава да ме боли корема  newsm78
Бубалина, аз харесвам рамката с жълтите цветя  Peace
Карил, страшно заглавие за новата темичка  Hug

Сега отивам да си пасирам крем супата, че скоро тати ще си дойде гладен   chef

Хайде лека вечер!

# 289
  • Мнения: 2 249
за двете мами от БУРГАС-айде в понеделник към 12.30 -13 ако е хубаво времето да се видим Praynig-пишете ми на лични или смс или дръъъън-0898613161
а на софийските фриендки-мнооого прегръдки и целувки-липсвате мииииии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 290
  • Мнения: 2 673
София кучето да не е огромно и черно..

# 291
  • Мнения: 2 274
  Пууууууууу, най-после успях да ви изчета  ooooh!! Ама вие за няма и 3 дни сте изписали темата, бе мацки  Shocked! Кога ви  остава време да пишете? Ние от разходки нямаме време за компа  Mr. Green! Днес като сме излезли в 8:00 за консултация, прибрахме се към 12:30, за да приберем баткото, че му омръзна разходката и после към два и половина излязохме пак с Ема и се прибрахме в 17:30  Crazy! Такива сме миткала  Whistling!
  Да се отчетем от консултацията: момчето вече е 6950 гр. т.е. е качил е 1 кило за месеца и е 67 см  #Crazy, но според мен доки нещо не го измери правилно и е по-скоро 65см!
  Още нямаме никакви ваксини освен НВ от болницата! Бу още има малко хрема, та доки каза като се оправи веднага, ама веднага да отиваме, че много сме закъснели вече с втория прием на НВ, а да не говорим за полио и ДТК!!!
  Сега ще кача малко снимки на Бу на 3 месеца и малко снимки от срещата с гаджето  Wink!
  Марийче, честита месечинка на Дани!   bouquet
  Sofkoooo, железен е Дани, железееееен  superuu! Ако имах мацка, веднага го заплювах за зет  Hug!
  Изабела  bdbaloni, да си жива и здрава, мила и много, много да те обичат и уважават съкровищата ти  baloni!

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 20:40 от benighted

# 292
  • Мнения: 151
Здравеийте на вси4ки май4ета!!!  Simple Smile
Едвам ви смогвам да ви 4ета, много сте бързи Wink
Днес беше много приятен ден, направо не ми се прибираше от разходката ама няма как, стана време за цицата Crazy Като гледам другите майки как си кърмят в градинката и не бързат да се прибират направо им завиждам. Аз не мога така Confused
Ина4е онзи ден и аз купих на Йоаннка мнго як 4орапогащник и сега е издокарана с него и с един дънков сукман Blush Laughing Направо всеки път като я погледна ми идва да я изям....
Искам да ви питам от някъде 10 дни имаме голям проблем с кърменето Sad Зна4и сутрин в 9 си су4и без проблем ама от там на татъка всяко хранене ни е борба голяма. Някой път су4и 1 2 мин. и след това като по4не да се мръщи и така реве, 4е се дави напражо Cry. Друг път пък само като я хвана в позата за ядене и запозва да пла4е. Направо съм се видяла в 4удо ве4е.  Sad Вси4ко което ми идва на ум пробвах. Цедих се 1 2 пъти и от биберон  яде, пробвах да я кърмя докато се разхождам в хола, докато и пея песни4ки, на тъмно...., и няма ефект. А кърма иман.  newsm78 Ще се радвам ако някой от вас има има идея от какво ги прави наща Йоаннка тия магарии. Simple Smile

# 293
  • Мнения: 3 034
Честито на всички месечинки !  bouquet

Sofko, много е сладък малкия металяга. Май станахме доста почитатели на по-твърдата музика. Ваяна спи най-добре на радио Z-rock  Joy

Клюки, много ти е сладко жабето  Heart Eyes

masha
, мерси за инфото за грипната епидемия. Peace

това е засега, Марена иска да седне на компа, така че...отстъпвам  Laughing

# 294
  • Мнения: 815
момичета, съжалявам, че съм ви наплашила.. добре сме всички-благодаря ви, че мислите за нас - Добрева ми трябваше за детенцето на моя добра приятелка - дано и то да се оправи скоро

сега ще пусна нова тема и ще наваксм с четенето

# 295
  • Мнения: 815
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164092.new#new

обещавам след като нахраня Неда да добавя и новите мами и да актуализирам колажа... моята госпожица уж беше спряла протеста- днес стачкува с пълна сила- кърмя само докато спи

май ще оправям темата утре- много се уморих...

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 22:18 от Цветина

Общи условия

Активация на акаунт