Защо са толкова евтини тези парфюми?!

  • 43 871
  • 246
  •   1
Отговори
# 15
ами тестери, които нареждат в магазина, на рафта с парфюмите...
аз съм си взимала тестери, но не от този сайт, супер са си, само дето понякога пише ТЕСТЕР на шишето, а понякога са без капачка и в едни такива опаковки от картон, като този дето правят кашоните. взимала съм си също и съвсем опаковани, а качеството смея да твърдя е дори по-добро от тези на "нормалните" парфюми, нали целта е да те зарибят с тях...

Да и аз съм на такова мнеие..... от 2 месеца си купувам от тук:  http://free.bol.bg/perfumes/   още по-евтини са Wink 2 пъти си купих по 3 парфюма и даже ми подариха по един, че хванах някакви коледни промоции...та така на бърза ръка се сдобих с 8 парфюма, някои от които  съм ползвала  многократно, защото са ми любими и нямам никакви забележки Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз съм доволна!  Peace

# 17
  • Мнения: 6 904
Наистина ли продължавате да вярвате, че тестерите се произвеждат в такива количества, че да могат да ги продават??

# 18
  • Мнения: 2 492
Наистина ли продължавате да вярвате, че тестерите се произвеждат в такива количества, че да могат да ги продават??

Прафюмите по тези сайтове се наливни ... в дира едно момиче , обесняваше как точно стой въпроса ...
А това , че ги докарват толкова добре , че чак неможе да се различат от оригинала съм съгласна .
И аз си поръчах един - просто за проба . Сравнихме го с такъв купен от място където няма начин да е фалшив - разлика първоначално никаква . Но след около час миризмата се измени доста , на единия ... Това трудно може да се установи , ако не разполагаш с оригинала на парфюма за сравнение . И по трайност ги докарват , но естествено оригинала си е оригинал !
А поръчания парфюм бе от гет бг - просто за сведение .
Найстина , приятно е да имаш постоянно нови парфюми , на по ниска цена - но да се заблуждаваш , че са истински ...  Laughing
Някак си немога да се примиря да купувам боклуци и затова предпочитам да си купя по скъпото , но поне знам за какво си давам парите .
Пазарувам главно от магазини извън България - какво да се прави , нашата родина си остава рай за ментетата . Crossing Arms
А и още нещо доказващо , че имат доста ментета - някой от тези сайтове предлагат разфасовки , които по начало определени марки просто не предлагат !  #Crazy

# 19
  • Мнения: 578
eh, тези от бол.бг наистина ми се струват наливни. Цените са дадени за всички парфюми еднакви, според грамажа 20 ml -35 lv,
30 ml - 38 lv,
50 ml - 48 lv ,
75 ml - 55 lv ,
100 ml - 58 lv.
което е странно, защото по принцип различните парфюми са с различни цени, независимо дали са един и същи грамаж Thinking

# 20
  • Мнения: 1 999
Ами евтин ми се стори, защото мъжа ми тестера на XS 100 мл. го купува за 60 лева, а тук беше май 48 или 42....Което ми се стори много малко. А и други парфюми, които сравнявам с други сайтове - примерно "Конкорд" и парфюми-бг......Затова се усъмних.... newsm78

Аз точно такъв си взех от мегашоп и съм супер доволна  Hug

# 21
  • Мнения: 578
По повод на това, че са наливни.....направосе втрещих #Crazy
В този сайт http://parfums-bg.com/ под всеки продукт отдолу пише, че е оригинален и в оригинална опаковка...Човек вече на нищо не може да вярва. Каква ли тогава ми е гаранцията, че като си го купя с 20 лева по-скъп, няма да е същия, тоест наливен #2gunfire

# 22
  • Мнения: 2 673
Една колежка си беше купила Very irresistible на Живанши. Случайно го носех в чантата си и сравних шишето с нейното. Имаше разлика в цвета на стъклото и в пулверизатора. Нейния беше в кутия, която не беше като кутията на моя..
Въобще не вярвам в парфюмите он-лайн. Ако лично познавам някой служител на фирмата, да ми гарантира, че са истински- ще купя...
Предпочитам да дам повече пари и да взема нещо сигурно.

# 23
  • Мнения: 2 085
По повод на това, че са наливни.....направосе втрещих #Crazy
В този сайт http://parfums-bg.com/ под всеки продукт отдолу пише, че е оригинален и в оригинална опаковка...
Не под всеки пише така, за тестерите е "в транспортна опаковка".Купих си тестер от там и е страхотен-и като миризма, и като трайност

# 24
Това, че някой е доволен, не означава, че парфюмът е оригинален.

Аз искам да попитам някой, който пазарува от Конкорд - реалния магазин, дали парфюмите са от официалния вносител?

# 25
  • София
  • Мнения: 3 328
Това, че някой е доволен, не означава, че парфюмът е оригинален.
Както и това, че някой е недоволен, не означава, че парфюмът не е оригинален  Wink

# 26
  • Мнения: 1 100
А и още нещо доказващо , че имат доста ментета - някой от тези сайтове предлагат разфасовки , които по начало определени марки просто не предлагат !  #Crazy
Да, има нещо подозрително. Примерно този парфюм - Angel - на Thierry Mugler  http://megashop.bg/cshop/product_info.php?products_id=464&os … 94086431a38fd4bac, в сайта не се предлага 15-милилитрова опаковка, а аз имам точно такава, но хайде това нищо не значи Wink Странното е по-скоро, че моите 15 мл струваха 72 лв /в реномиран парфюмериен магазин в Будапеща/, а тук предлагат 25 мл за 83 лв!!! newsm78 Освен това показаното шише на картинката е само за най-големите разфасовки, т.е. ако си поръчате 25 мл, няма да е в такава опаковка /ако е оригинален Wink/, в случай и че това е критерий за избора!

# 27
И аз съм много доволна от parfums-bg.com. Поръчвам вече за 3-ти път от там и тъй като също имам 2 парфюма от чужбина - от Швеция - мога да направя сравнение. Няма разлика - нито като аромат, нито като трайност. Цените са дотса добри, но не са съмнително ниски, разнообразието е голямо.   baby_neutral

# 28
  • Мнения: 3
Здравейте на всички,

аз редовно си купувам от www.parfumi.net и съм доволен. И тестерите и парфюмите са им на добри цени и са си оригинални...

Успех с избора!

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
Мъжът ми си взе 2 на Bvlgari, съвсем наред са си...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт