Защо са толкова евтини тези парфюми?!

  • 43 867
  • 246
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 830
И аз съм ги гледала по сайтовете, но все още не съм си поръчвала. Цените са добри и ще взем скоро да си купя  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 544
Аз също съм поръчвала парфюми по интернет, от donna.bg. може и да не са оригинални, но съм доволна от качеството

# 32
  • Мнения: 338
eh, тези от бол.бг наистина ми се струват наливни. Цените са дадени за всички парфюми еднакви, според грамажа 20 ml -35 lv,
30 ml - 38 lv,
50 ml - 48 lv ,
75 ml - 55 lv ,
100 ml - 58 lv.
което е странно, защото по принцип различните парфюми са с различни цени, независимо дали са един и същи грамаж Thinking

И на мен ми се струва,че тук има измама.Някой взимал ли си е от този сайт,трайни ли са парфюмите им?
Какво ще кажете за мегашоп,мисля че там е най-изгодно,казаха ми че са 100% оригинални и трайни.
А за разликата между парфюм и тестер била само в опаковката,но аз мисля,че тестера ще е по-траен   newsm78

# 33
  • Мнения: 338
Пробвала съм 3 пъти.Няма лъжа и измама.
Какво си взимала от мегашоп?и Траен ли е?

# 34
  • Мнения: 1 339
Аз искам да питам за тестерите, като си поръчам в каква опаковка е ?  Като обикновенните парфюми ли или е с някаква разпокъсана опаковка на която пише "Тестер" ?  newsm78

# 35
Аз пазарувам от www.donna.bg Вярно,че нямат всичко,но като качество са ОК и не е имало проблеми никога.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз искам да питам за тестерите, като си поръчам в каква опаковка е ?  Като обикновенните парфюми ли или е с някаква разпокъсана опаковка на която пише "Тестер" ?  newsm78

Поне тези, които аз съм виждала, са в транспортна опаковка, т.е. в картонена кутия(обикновена). На нея си пише името на парфюма и други неща, както и на стандартната кутия.

# 37
  • Мнения: 263
Аз от един български сайт, няма да казвам кой, че да не им правя антиреклама, си поръчах парфюм миналата година и изобщо не бях доволна. Дори кутията беше различна от оригинала.
Но пък вече три пъти поръчвам от Ягодка и там няма никакъв проблем. Цените са горе-долу същите, чакаш около 2 седмици, но пък със сигурност е оригинал.

# 38
  • Мнения: 13 512
Aз ли нещо не съм наред? Какви са тези тестери по 100 мл? Това си е цял парфюм  newsm78
тестрите са винаги в най- голямата разфасовка, обикновено 100 мл.

# 39
  • Мнения: 13 512
Аз не мога да се начудя защо не си поъчвате от Ягодката, ами се чудите в кой бг сайт  са оригинални парфюмите.

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 17:35 от monda

# 40
  • Мнения: 2 407
Аз си купувам само от спецялизирани магазини или ми ги носят от вън!На тия сайтове не им вярвам

# 41
  • Мнения: 338
как е сайта на ягодка и откаде пристигат парфюмите?
Имали тестери и за чия сметка са разходите при докарването до бг

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 18:29 от lindaaa

# 42
  • Мнения: 338
Аз от един български сайт, няма да казвам кой, че да не им правя антиреклама, си поръчах парфюм миналата година и изобщо не бях доволна. Дори кутията беше различна от оригинала.
Но пък вече три пъти поръчвам от Ягодка и там няма никакъв проблем. Цените са горе-долу същите, чакаш около 2 седмици, но пък със сигурност е оригинал.
Кажини кой е сайта,за да знаем да не поръчваме от там

# 43
  • Мнения: 338
Аз не мога да се начудя защо не си поъчвате от Ягодката, ами се чудите в кой бг сайт  са оригинални парфюмите.
Много е скъпо там,идват по-бавно,а и нямат тестери като гледам,а те са по-евтини.

# 44
Аз не мога да се начудя защо не си поъчвате от Ягодката, ами се чудите в кой бг сайт  са оригинални парфюмите.

Зравейте всички.
Монда първо искам да те попитам след като ти толкова много хвалиш Ягодка имаш ли представа кой е собственик на този сайт?Аз ще ти отговоря КИТАЕЦ който има няколко офиса по света.Главния им офис е в Hong Kong.
След като и малките деца знаят относно за китайските стоки с какво качество са незнам защо мислите че там те са оригинални. 80% от парфюмите в България са оригинални,просто трябва да знаете откъде да пазарувате.По всички лъскави магазини са оригинални,повечето са от представители но имат и много закупени от други места.За тези по интернет: не може заради 3-4сайта които наистина продават турски ментета да казвате че всички са такива.Повечето интернет магазини
продават оригинална стока.Аз мисля че всички трябва да им сме благодарни че не са си сложили големи надценки и че все още(но незнам докога)всеки беден или богат може да си позволи да си купе нещо оригинално за малко пари.Нека спрем да ги плюим защото след извесно време когато няма да могат да ги внасят ще трябва да ходим по тези лъскави магазинчета(не че имам нещо против тях и те  плащат на някой по 5000 евро за100кв.на месец)Относно за тестерите в момента не се произвеждат 12 към 1 а 1 към 1 защото цал свят пазари тестери в момента и никой не е тръгнал да пита  BVLGARI защо правят така, затова нека и ние не се чудим ами да пазаруваме.

Ето няколко сайта на които може да имате 101% доверие:

www.parfumi.net
www.parfumi.bg
www.parfumi-shop.com
www.megashop.bg
www.ivis-bg.com



Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 07:57 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт