Игри

  • 15 148
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 94
А на мен някой може ли да ми препоръча някоя приятна игра, която да има multiplayer и да може да се играе в мрежа?

WORMS WORLD PARTY   Simple Smile

# 61
  • Мнения: 6 910
А на мен някой може ли да ми препоръча някоя приятна игра, която да има multiplayer и да може да се играе в мрежа?

WORMS WORLD PARTY   Simple Smile
Това вече толкова ми е омръзнало Laughing Нещо друго?

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
А на мен някой може ли да ми препоръча някоя приятна игра, която да има multiplayer и да може да се играе в мрежа?

WORMS WORLD PARTY   Simple Smile
Това вече толкова ми е омръзнало Laughing Нещо друго?


Sirious Sam 2. Аз я харесвам заради гледките и даже не участвам в битки ами се мотая из хълмовете.

# 63
  • Мнения: 150
За любителите на тайкуните - онлайн версия Simple Smile

http://en.game.industrie-tycoon.de/

# 64
  • Мнения: 2 229
Хммм, някой случайно да е играл Chicken Invaders 3 - Revenge of the Yolk ? Че от 2 дена ме мъчи нещо и имам нужда от помощ!! Laughing #Cussing out

# 65
  • Мнения: 2 677
А почитатели на бързите скорости има ли?
За Need For Speed говоря. Сега съм подхванала да изиграя наново Most Wanted, ама бая зор виждам де.
Иначе Carbon-а нещо не ми допадна.

# 66
Куейк 2 и все не мога да я превъртя Embarassed цяла година на най-лесното.

# 67
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Как се инсталират игрите, които си свалил от Замунда-та, например?

# 68
  • Мнения: 2 677
Как се инсталират игрите, които си свалил от Замунда-та, например?

Лесният вариант: инсталират се е програма, наречена Deamon Tools. Нея също можеш да я намериш в Замундата.
Трудният вариант: разархивираш файловете, които си свалила и инсталираш от *ехе файла. Но този вариант не си струва.

# 69
  • Мнения: 1 400
А почитатели на бързите скорости има ли?
За Need For Speed говоря. Сега съм подхванала да изиграя наново Most Wanted, ама бая зор виждам де.
Иначе Carbon-а нещо не ми допадна.
Аззз, аззз, давам газзз. Сега се мъча с Карбона Tired

# 70
  • Мнения: 2 677
WILD_cat, Карбона я изиграх почти цялата. Стигнах до последния съперник. Ако го пребориш, свирни да те почерпя, щото аз не можах.  Sad

# 71
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Как се инсталират игрите, които си свалил от Замунда-та, например?

Лесният вариант: инсталират се е програма, наречена Deamon Tools. Нея също можеш да я намериш в Замундата.
Трудният вариант: разархивираш файловете, които си свалила и инсталираш от *ехе файла. Но този вариант не си струва.

Благодаря. Ще трябва първо да намеря тази програма, пък тогава ще пробвам!

Потърсих програмата в Замунда-та, ама - уви! Няма нищо подобно. Къде на друго място мога да я намеря?

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 10:28 от MiRa_55

# 72
  • Мнения: 2 677
MiRa_55, и Deamon Tools я има в торентите.  Wink

# 73
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
MiRa_55, и Deamon Tools я има в торентите.  Wink

Открих програмата. Но прочетох и коментарите към торента. В някои от тях се казва, че във файла има вирус. Няма да я тегля. Ще се опитам да я инсталирам по втория начин. Трудно ли е?

# 74
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
мира 55 ако не става има още една програма Алкохол 120  ... на същия принцип и по същия начин става с нея ... аз работя и с двете  Mr. Green 

Общи условия

Активация на акаунт