ФИНАЛЪТ - Шоуто на Слави от 20.00ч.честито на Метин!

  • 7 722
  • 203
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 425
Моите фаворити бяха Самоел, Лили и Евгени и тримата са мнооого добри. Метин не ми хареса, защото всичките му танци бяха доста еднакви, все едни и същи, еднотипни движения.
Радвам се, Че есента ще има 2ри сезон.  Laughing

# 196
  • Мнения: 2 616
Мен пък много ме е яд, че дадоха наградата на турчина. Само, защото Кирчо е българче трябваше той да спечели. Не мога го забравя това робство и всичките им изверщини и това, не мога да ги харесвам турците пък каквото ще да става.

# 197
  • Мнения: 544
Мен пък много ме е яд, че дадоха наградата на турчина. Само, защото Кирчо е българче трябваше той да спечели. Не мога го забравя това робство и всичките им изверщини и това, не мога да ги харесвам турците пък каквото ще да става.

???!!! newsm78 Къде тук е ролята на Метин? Не на място е това изказване! Sick #Crazy #Crazy

# 198
  • Мнения: 4 371
Да, наистина не е честно само за някои да има награди Thinking
Казах ли, че ме е яд за Самоел? Най-добрия.
Един колега от университета ми каза, че Метин работи като аниматор на Дюни лятото. Бил добър!

# 199
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
метин живее над майка ми,на горния етаж.идва от проблемно семейства,евала ,че успя да стане най добрия брейкар в българия.спомням си колко нощи не съм спала заради неговите влудяващи електронни музики.направо ме влудяваше,стаята му беше точно над моята.
майка ми сега се обади и каза,че доста комшии и негови приятели го чакали пред блока.нещо и мъжа ми взе да се чуди дали да ходи да го види.

# 200
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Мен пък много ме е яд, че дадоха наградата на турчина.

Не мога да повярвам, че има още хора, които биха се изразили така..  ooooh!

# 201
# 202
  • Мнения: 15
Мен пък много ме е яд, че дадоха наградата на турчина. Само, защото Кирчо е българче трябваше той да спечели. Не мога го забравя това робство и всичките им изверщини и това, не мога да ги харесвам турците пък каквото ще да става.

Ами какво се чудиш. Че то беше повече от ясно. Само дето няма още официално обявено ново робство.

# 203
  • Мнения: 139
Тоя Метин ми приличаше на хората от компютърните игри.Движеше се като в триизмерна игра и седеше като изкуствен.Най-ми хареса Самоел.

Самоел беше най-добрия! И като танци, и като интелект, свиреше на китара, пееше...Всестранно надарена личност....Много ме е яд че не спечели той! Защото за разлика от Метин всеки път танцуваше различно....

Общи условия

Активация на акаунт