🍀Градината на Демет Йоздемир - Тема № 7 за обсъждане🍀

  • 46 249
  • 372
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 278
Испанките много са плакали на сцената с Демет и Растин в ледената вана в AF.

Аз виждам публикацията на 15-тата минута, Енгин Акюрек вече я е харесал.



Все по-интересно става.

# 331
  • Мнения: 3 220
И той се показа най-накрая Sunglasses



Още от Испания:











# 332
# 333
  • София
  • Мнения: 532
Ах,тази Демет.Публикува си снимките когато си реши,Подлъга ме с тези снимки че в Мадрид е лято,но не е. Измръзнах има и вятър и е една идея по студено от София.Струва ми се заслужавам заради мръзненето да ни покаже порция нови слънчеви,весели снимки и поне намек дали се е спряла на бъдещ проект.Приятна  седмица.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 00:17 от Leddel

# 334
  • Мнения: 1 278
Leddel, ти все пак хубаво се оглеждай из Мадрид! Laughing

# 335
  • Мнения: 3 220
Leddel-че, хубаво да си изкараш в Мадрид People Dancer Да видим дали Демет ще се появи тази вечер в HOL-а:



Интересно е какво имаха предвид вчера с тази публикация за американското турне на Шакира Thinking



И още един "фръц" ресторант отбелязва присъствието на Демет сред гостите им.

# 336
  • Мнения: 2 333
Leddel .
 Приятно изкарване в Мадрид. Никога не се знае  кого можеш да срещнеш, света е малък.
Феновете са доста креативни. Енгин най-после показа една загадъчна  снимка...Прихванала е нещо от него Демет Joy Не можеш да му хванеш  статиите. 

И понеже,гледам Ибо в Гадар, се затъжих за хубавото им партньорство  през 2020. Да споделя и снимка с него. Никога не се знае дали няма да са партньори  отново. Тогава развалиха  образа на Мехди, но на мен си ми остана любим.

# 337
  • Мнения: 1 278
Нина, нали Катето спомена за възможно партньорство наесен на Демет, Ибо и Бурджу Бириджик, може да ти се сбъдне желанието.

Списъкът за Мадрид е актуализиран. Satisfied Ама на хотела най-голяма реклама му направиха. Погледнах го, хареса ми, само стаята, в която отсяда Демет /миналия път я беше снимала/ е някаква специална и е доста скъпа.
От @copurs:

Аз съм се приготвила за клуб тази вечер.

# 338
  • Мнения: 3 220
Противно на очакванията ни обаче - клуб нямаше вчера Joy

Някои фенове вече предприеха мерки Animal See No Evil

# 339
  • Мнения: 2 333
Чакаме снимките да се заредят със закъснение...  Шегувам се.

Florale Относно новината тя беше разпространена  от блогър или греша? Чакам я официално обявена.  До тогава на нищо не вярвам..

# 340
  • Мнения: 3 220
Поради липсата на други информации, да отбележим пристигането на Алев Кая и Серхат Шенгюл от приятелския кръг на Демет в Мадрид.



Явно ще се застои повечко там.

# 341
  • Мнения: 1 278
Значи снимки няма да липсват, даже вече знаем къде и какво е вечеряла Алев Кая. Laughing
Нина, засега са само слухове, но както знаем и подготвени проекти се отменят /Между света и мен 2/, така че гаранция няма.

# 342
  • Мнения: 3 220
Ох, тези ще ми останат рана Broken Heart



В Мадрид всичко е наред. Обикаля се по ресторантите Joy

# 343
  • София
  • Мнения: 532
Няма да са само снимки.Ще изскочи нещо ама да видим.И все пак за Демет е изстинска благодат да се  разходи където поиска  без  шпалир от нахални журналисти   пред които каквото и да каже  все ще го преиначат.
  Не очакваме ли още някого в Мадрид,

# 344
  • Мнения: 1 278
Очакваме! Laughing

Интересно какво я задържа толкова само в Мадрид? Аз се надявам, че ще свършат и някаква работа.

Общи условия

Активация на акаунт