Високата талия идвала на мода?

  • 4 021
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 455
Напоследък все на тая мода се натъквам по списанията.Харесват ми роклите и палтата с висока талия,гледам,че ги комбинират със широк колан и стои супер,но не мога да си се представя в такъв панталон Thinking Вие как мислите,бихте ли носили?

# 1
  • Мнения: 27 524
Рокля - да, панталон -  Naughty

# 2
  • Мнения: 1 455
Ето тук си харесах страхотни неща.http://www.zara.de/i06/index.html

# 3
  • Мнения: 27 524
Страхотни снимки и модел в стил Бриджид Бардо, ама за тези полички, панталони рокли трябва перфектно тяло  Confused

# 4
  • Мнения: 1 216
Панталоните и дънките с ниска талия излизат от мода. Такива са тенденциите, но гледам дори разни звезди още ги носят.
Палтата и роклите с висока талия винаги са били актуални. Класика.

# 5
Здравей Simple Smileоф, да ти кажа никак не ме зарадва с тази модна новина Wearyна мен най-ми харесваше ниската талия,малеееее направо не се виждам с висока smile3518но бих пробвала да се видя с висока талия,но...попринцип обичам да сам  в крак с модата Blush

# 6
  • Мнения: 2 386
Абе те са си на мода още от колекциите есен-зима 2006..
Аз дори очаквам скоро да бъдат изместени....
От широките крачоли.Проверена ми е информацията  Wink

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз такова нещо нямам намерение да нося  Naughty
Най-мразя да ходя загащена до под мишницата и смятам да бойкотирам таз годишната, минало годишната и коя да е мода с висока талия, ще си ходя демоде пък  Whistling

# 8
  • Мнения: 537
Аз си мисля, че още тази зима си бяха на мода, но хората си носят с ниска. Аз предпочитам висока талия, по-удобни са ми а и те издължават крака. Ще видим какво ще пуснат по магазините, почти никъде не съм срещала с висока и дори нормална талия.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 798
Не харесвам високата талия и никога няма да облека. Някои неща ми допадат заради големия колан на талията, стои някак много хубаво. Но ако пуснат навсякаде дънки с висока талия, ще се гръмна.  Stop

# 10
  • Мнения: 1 546
И слава Богу! Харесвам ниска талия, но ми писна от тия бодита и вечно да се притеснявам дали не ми се е подал потникът...А и ниската талия не е за всеки, мен ме прави късокрака.

# 11
  • Мнения: 2 926
Да, наистина високата талия е пак на мода.Вече дрехите с ниска талия са демоде.Аз набавих някои модни нещица с висока талия - харесва ми.

# 12
  • Мнения: 2 152
Ами да ви кажа , то си е до свикване.Аз в началото не приемах ниската талия, но после много ми захареса LaughingСега ще е така и с високата, сигурно...


А сайта на Зара, все едно гледам модно списание от 70-те години, от времето на мама. То май всичко се връща newsm78

# 13
  • Мнения: 15 619
Винаги съм си харесвала рокли с висока талия и си нося такива и без да са на мода.
Панталон - не.

# 14
  • Мнения: 7 186
И аз харесвам рокли с висока талия, но панталони- не.

# 15
  • Мнения: 7 723
Айдееееее, остава и мъжете да почнат да се обличат отново в пирамид- ки  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 663
Харесвам палтата,  роклите и полите и бих носила, но панталони- никога

# 17
СУПЕР! Най-сетне да помисли някой и за мойте бъбреци newsm44
Честно казано харесвам панталони с ниска талия, но не мога да нося такива, защото все си пазя кръста. Пък и като видя някоя мацка с ниска талия и с коремче дето се провисва като козунак отгоре.... Е, всеки си има предпочитания, но аз определено ще се радвам, че високата талия се завръща. ВЪПРОС НА ВКУС И ПРЕДПОЧИТАНИЯ. smile3503

# 18
  • Мнения: 2 407
Зависи от модела,но панталон въобще не ми харесва.

# 19
  • Мнения: 1 734
Много елегантно стои, удължава силуета. Но не мога да си се представя с такива панталони. Не знам как ще свиквам

# 20
  • Мнения: 5 103
Полите и палтата и роклите ми харесват как седят , а и на мене ми отиват имам много тънка талия , но панталон  Sick

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами аз се харесвам и с ниска, и с висока талия. Някои панталони и поли стоят по-красиво с висока талия.
Сега си доизносвам дънките с ниска талия, много са ми удобни - коремът си расте ли, расте отгоре, пък все още си закопчавам гащите. Кеф.  Laughing

# 22
  • Мнения: 5 140
Рокля - да, панталон -  Naughty


На същото мнение съм и аз.

Нещата в сайта на Зара са супер, аз и преди ги бях гледала, а детските моделчета са убийствено сладки.

Аз такова нещо нямам намерение да нося  Naughty
Най-мразя да ходя загащена до под мишницата и смятам да бойкотирам таз годишната, минало годишната и коя да е мода с висока талия, ще си ходя демоде пък  Whistling

То сигурно и аз ще си ходя демоде.

# 23
  • Мнения: 3 479
Пък и като видя някоя мацка с ниска талия и с коремче дето се провисва като козунак отгоре.... Е, всеки си има предпочитания, но аз определено ще се радвам, че високата талия се завръща. ВЪПРОС НА ВКУС И ПРЕДПОЧИТАНИЯ. smile3503


Е, аз съм от тези с коремчетата.  Wink Радвам се на новата мода. Най-после и за мен сте има подходящи панталони newsm44

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Полите и палтата и роклите ми харесват как седят , а и на мене ми отиват имам много тънка талия , но панталон  Sick

 yes Peace

Лоши новини за големите дупета - изглеждат още по-зле в такива панталони... Sick
Трябва да имаш перфектно тяло, за да се решиш в панталон с висока талия и даже и тогава нещо не ги възприемам... Thinking
Май ще си ходим демоде... Wink

# 25
  • Мнения: 5 103
Полите и палтата и роклите ми харесват как седят , а и на мене ми отиват имам много тънка талия , но панталон  Sick

 yes Peace

Лоши новини за големите дупета - изглеждат още по-зле в такива панталони... Sick
Трябва да имаш перфектно тяло, за да се решиш в панталон с висока талия и даже и тогава нещо не ги възприемам... Thinking
Май ще си ходим демоде... Wink

Ти пък къде ще си демоде, хем си висока, хем си слаба ще си си супер.
Дайте линкове и към други моделчета де Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 352
Aз  харесвам панталони с висока талия и се радвам ,че идват на мода!
По- пълничките дами изглеждат страшно секси с тази кройка.
Дънки с висока талия стоят добре само на слабичките дами.

# 27
  • Мнения: 5 622
Супер. Точно ще си скрия паласките във високата талия. Сега лъсват изпод "талия", която едва прикрива ос пубис....

Лошото е, че високите талии на панталони/дънки и прочие, правят дупето да изглежда по-голямо. И който си има по принцип голямо дупе, не знам какво ще прави...  Thinking

# 28
  • Мнения: 2 220
Може би сме отвикнали от високата талия при панталоните и за това сега ни се струва гадна идеята. Но ако напускат навсякъде такива просто няма да имаме избор. Но поне за сега - и аз съм от тез дето ходят демоде!

# 29
  • Мнения: 1 383
Каквато съм консервативна, едва свикнах с ниската талия. Сега напаки ooooh!

# 30
  • Мнения: 2 811
Аз обожавам висока талия- аз съм с тяло тип пясъчен часовник и ми стои много добре- ниска талия панталон ми е много турдно да нося, защото или ми е тесен на бедрата и таман на корема или ми е таман на бедрата и торба на корема. бих осила и нося с голямо удоволствие. освен това не ти изтиват яйчниците!

# 31
  • Мнения: 1 455
Абе то със сигурност по магазините трудно ще се намират дънки с ниска талия вече.При нас модата като,че ли винаги изостава и очаквам чак другата година да започне масово тази мода.Иначе аз след две последователни раждания с това коремче не бих могла да си нося любимите ми дънки с ниска талия,но пък и за високата талия се изисква тънка талия май newsm78 След малко ще потърся снимки.

# 32
  • Мнения: 2 936
Айдееееее, остава и мъжете да почнат да се обличат отново в пирамид- ки  Mr. Green

  hahaha е-е-е те си бяха много модерни навремето!!!!!

по темата ...на мен си ми харесва ниската талия  Crossing Arms и аз ще бъда демоде  Mr. Green
саката и роклите не са лоши,но панталон  с висока талия Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 38
Смятам, че тази мода ще е много шик! Най-после нещо различно след толкова години!  Simple Smile

# 34
# 35
  • Мнения: 15 619
Жълтото рокленце ми е най на сърце.

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 2 381
Ами да ви кажа , то си е до свикване.Аз в началото не приемах ниската талия, но после много ми захареса LaughingСега ще е така и с високата, сигурно...


А сайта на Зара, все едно гледам модно списание от 70-те години, от времето на мама. То май всичко се връща newsm78
Оф, само като го видя този пепит, и ми призлява. Напомня ми за социализма. Иначе нямам против високите талии, защото аз и досега не носех много ниски, особено през зимата, защото бъбреците ми почват да ме приболяват.  Confused

# 38
  • Мнения: 2 229
Точно панталони с висока талия не ми харесват особено...роклите обаче ми харесват! Flutter

# 39
  • Мнения: 5 317
Относно дънките и панталоните,май ще съм демоде.

# 40
  • Мнения: 156
Ами аз това за високата талия още миналата зима го четох някъде,но все още си има ниска талия,така че не мисля,че ще е някакъв световен бум.
И аз харесвам рокли и палта,но определено панталоните и полите не ми допадат

# 41
  • Мнения: 4 053
Рокля - да, панталон -  Naughty

мдаа,и аз ще съм от старомодните Rolling Eyes

# 42
# 43
  • Мнения: 1 813
Ох тези високи талий,никога не ми е харесвало как стоят. Дупето изглежда толкова голямо. ooooh!

# 44
  • Мнения: 2 936


тези дънки изглеждат ужасно  Sick

# 45
  • Мнения: 4 053

тези дънки изглеждат ужасно  Sick

даже много ужасно smile3555

# 46
  • Мнения: 8 505
Рокли не нося.Панталон и пола с висока талия не бих обула Stop

# 47
  • Мнения: 1 734
Мисля, че за висока талия се изисква идеала фигура  Thinking , хм... който може да си го позволи да носи, аз не мога...

# 48
  • Мнения: 7 723
Е, поне можем да сме спокойни, че мъжете ни ще спрат да гледат по чуждите д*пета  Laughing

# 49
  • Мнения: 803
Хич не ми харесва високата талия при панталоните. И само защото излизат на мода, няма да си купувам. Все пак човек първо трябва да се съобразява с тялото си. Генетично имам по-широк таз. Слаба съм (171/57), обаче няма как да изглеждам добре в панталон с висока талия. Така че, ще си нося дънките с ниска талия и ще си свиркам с кеф Sunglasses

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Много се радвам Grinning! Така и не ми хареса модата с ниската талия ooooh!...

# 51
  • Мнения: 2 229


тези дънки изглеждат ужасно  Sick


Ама ризата е страхотна! Crazy Само не така "загащена" де. Laughing

# 52
  • Мнения: 2 529
Ми да заповяда тази мода, все ще намеря нещо с което да се харесвам  Laughing  Party

# 53
  • Мнения: 565
Някои неща ми харесват с висока талия. Имам пола с такава талия от миналата пролет(горе долу тогава излязоха на мода) - тясна, до под коляното. Много стилно стои и си я харесвам. За дънки - не.  Peace  Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
Ти пък къде ще си демоде, хем си висока, хем си слаба ще си си супер.

Демоде ще съм, поне засега, защото нещо не ми се носят такива панталони... ooooh!


тези дънки изглеждат ужасно  Sick

 Stop

# 55
  • Мнения: 7 186

Хем дълбоки, хем широки Shocked

# 56
  • Мнения: 4 473
Аз такова нещо нямам намерение да нося  Naughty
Най-мразя да ходя загащена до под мишницата и смятам да бойкотирам таз годишната, минало годишната и коя да е мода с висока талия, ще си ходя демоде пък  Whistling

Това е и моето мнение. Peace Да идва каквото ще - аз панталон/дънки с висока талия няма да сложа. Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 6 618
И аз май трудно ще свикна с панталоните с висока талия ,но не се заричам ,че няма да нося.

# 58
  • Мнения: 154
Тук още от миналата пролет високите талии са на мода. Според мен първо трябва да пробвате такава дрешка, ще останете изненади от невероятния силует, който придава. Пък после отсичайте дали ви харесва или не.  Аз миналата година си купих разкошен панталон с висока талия, широк колан и широки крачоли и мнооого си харесвам. Не съм с идеално тяло, но съм висока и дългокрака и по всеобщо мнение панталонът ми седеше адски елегантно. Жалко, че тази година няма да мога да нося такива дрешки, защото съм с бременно коремче  Grinning
P.S. Ето ви например един look с висока талия, който бих носила с удоволствие:
http://www.clubmonaco.com/012007/w1.asp

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 23:42 от In4

# 59
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ура! най-после; аз с ниска талия съм ужасна;
конструкцията на тялото ми е такава, че
дрехи с ниска талия не ми стоят добре. А и честно казано не ми и харесва.

хи-хи, искам да ги видя тез мацки, които се заричат какво няма да сложат - дали няма да са едни от първите, закупили си и облекли таквиз одежди Mr. Green

# 60
  • Мнения: 891
О-оооооо Не !  ooooh!
С дънки или панталони с висока талия няма да ходя. Crossing Arms

# 61
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Днес видях на една мама цялото голямо, бяло дупе в розови прашки, докато се навеждаше да си оправя детето. Ами грозна гледка.
А често ми се случва в парка да виждам големи, бели дупета.  Laughing
Абе, радвам се че се връщат високите талии.  Joy

# 62
  • Мнения: 1 111
 И защо трябва да се влияем от модите.На всеки каквото му отива.Аз например висока талия невър  Laughing, колкото и модерна да е!

# 63
  • Мнения: 2 386
Днес видях на една мама цялото голямо, бяло дупе в розови прашки, докато се навеждаше да си оправя детето. Ами грозна гледка.
А често ми се случва в парка да виждам големи, бели дупета.  Laughing
Абе, радвам се че се връщат високите талии.  Joy


Да си дойдем на думата. Peace
Мисля,че повече тук влагаме грешен смисъл в израза 'висока талия'- повечето си мислим,че тя загащва до под мишниците един вид  Mr. Green , а това съвсем не е така..
За мен висока е всяка талия,която покрива паласките и сланинките на някоя мацка.А ако може да се наведе без да и се види марката на прашките-значи е супервисока  Simple Smile

# 64
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И защо трябва да се влияем от модите.На всеки каквото му отива.Аз например висока талия невър  Laughing, колкото и модерна да е!


Не съм чак такава жертва на модата, че да обличам неща и цветове, които не ми харесват само и само защото са "модерни". Нека съм демоде.  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 211
Днес видях на една мама цялото голямо, бяло дупе в розови прашки, докато се навеждаше да си оправя детето. Ами грозна гледка.
А често ми се случва в парка да виждам големи, бели дупета.  Laughing
Абе, радвам се че се връщат високите талии.  Joy


Да си дойдем на думата. Peace
Мисля,че повече тук влагаме грешен смисъл в израза 'висока талия'- повечето си мислим,че тя загащва до под мишниците един вид  Mr. Green , а това съвсем не е така..
За мен висока е всяка талия,която покрива паласките и сланинките на някоя мацка.А ако може да се наведе без да и се види марката на прашките-значи е супервисока  Simple Smile
Точно. И аз първо като прочетох висока талия си представих точно под бюста, а то всъщност си е нормалната талия. Като разгледах сайтовете си е точно нормалната мода, преди да дойде модата на ниската талия. Нормалната талия ми харесва Peace

# 66
  • Мнения: 184
аз също харесвам нормална и висока талия ... стоят перфектно на хубава фигура... и издължават краката, докато ниската Sick прави краката на жената два пъти по-къси, което не е мн естетично, като се наведе и й изкачат "дръжките" отзад (да не говорим за прашки и гащи, бляк), а отпред три ката шкембенце - от-вра-ти-те-лно

нормална талия  Peace

на по-пълните момичета им съветвам именно нормалната, защото ако имате голямо дупе и сложите ниска или ултраниска талия режете 1/3 от дължината на краката си и ще изглеждате несъразмерни, късокраки и трътлести в голямата част от случаите

# 67
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Нека идва, ще я носим!

# 68
  • Мнения: 1 058
Определено високата талия на панталоните не ми стои добре. Дупето изглежда доста голямо.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Ох тези високи талий,никога не ми е харесвало как стоят. Дупето изглежда толкова голямо. ooooh!
по-скоро седи женствено
Мисля, че за висока талия се изисква идеала фигура  Thinking , хм... който може да си го позволи да носи, аз не мога...
стига една след друга сте повтаряли едно и също, според мен високата талия изисква само  ТАЛИЯ Peace

# 70
  • Мнения: 565
Ами, тази висока талия която е на мода в момента не е ли по-висока от "нормалната"?  Thinking
Аз като казах 4е имам пола с висока талия и харесвам такива имах предвид не нормална висока талия, а  нещо такова: http://www.style.com/slideshows/fashionshows/S2007RTW/PSCHOULER/ … KSTAGE/00150m.jpg

Елегантно стои според мен.   bouquet

# 71
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
[
Оф, само като го видя този пепит, и ми призлява. Напомня ми за социализма.

Нещо не хващам връзка между Коко Шанел и социализмът. Sick

И аз съм от доволните по отношение на високата талия. Heart Eyes

# 72
  • :)
  • Мнения: 337
На мен доста ми допада, изглежда много женствено Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 2 386
Ами, тази висока талия която е на мода в момента не е ли по-висока от "нормалната"?  Thinking
Аз като казах 4е имам пола с висока талия и харесвам такива имах предвид не нормална висока талия, а  нещо такова: http://www.style.com/slideshows/fashionshows/S2007RTW/PSCHOULER/ … KSTAGE/00150m.jpg

Елегантно стои според мен.   bouquet
Tук си права.Аз говоря за нормалновисока талия,а ти-за модерната в момента (която пък аз лично не харесвам)...А какво е имала предвид авторката можем само да гадаем  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 455
Tук си права.Аз говоря за нормалновисока талия,а ти-за модерната в момента (която пък аз лично не харесвам)...А какво е имала предвид авторката можем само да гадаем  Simple Smile
Ами авторката има предвит,че ниската талия е най-вече демоде.А пък на мен лично този тип поли,с много висока талия ми харесват,обаче за тях се иска перфектна талия. Не вярвам да се носят такива панталони Wink.По-скоро панталони с нормална талия,които и според мен стоят красиво,няма от къде да ти стърчат излишъка от кожа и тлъстини.Мисля,че ще се чуствам по-удобно,с таз нова мода. Peace

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 23:35 от gery gerry

# 75
  • Мнения: 1 045
Мен ми харесват рокли с висока талия или прави със широк колан под гърдите  Peace Жалко че това лято ще пропусна  Grinning

# 76
  • Мнения: 1 100
Yes! Много се радвам, най накрая Ще престана да се натъквам на тлъстинки и Шкембенца, оголени под път и над път Mr. Green

# 77
  • Мнения: 4 076
С огромно удоволствие ще се върна към нормалната талия.Ниската стоеше приемливо само на 12-13г.анорексични момиченца,а колко скъсява краката и прави задника да изглежда увиснал..все на ток трябва да си  NaughtyПанталоните бяха два крачола,некомфортно прикрепени към тялото,а задължителното боди е най-неудобната дреха,която съм пробвала, с това закопчаване и още един чифт прашки/боксери към него.Аз съм 180/60 и нормалната талия ми стои елегантно и удобно.Мога и да си похапвам,без да си пръсна колана  Wink

# 78
  • Мнения: 625
      Аз съм доволна общо взето, наистина не ми е удобно с тея ниски талии ,но по трудно възприемам промените сякаш newsm78 Помня като излезнаха острите обувки как се възмущавах и се заричах ,че не бих обула подобно нещо  Laughing

# 79
  • Мнения: 5 539
Много се радвам, крайно време беше. Толкова сме свикнали с тези ниски талии, че сме забравили колко е удобно да носиш дреха с нормална талия.
 Grinning

# 80
  • София
  • Мнения: 3 679
Yes! Много се радвам, най накрая Ще престана да се натъквам на тлъстинки и Шкембенца, оголени под път и над път Mr. Green
Joy Joy Joy
Това много ми хареса- и си е така.Както се казва:куцо и сакато тръгнало модерно...а не се поглежда в огледалото
Аз трудно свикнах с ниската талия,а преди да забременея бях....без коремче Confused
Имам доста дрехи-поли,панталони с "нормално"висока талия,които не съм преставала да нося и.....май ще съм в крак с модата  Laughing

# 81
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Аз предпочитам "нормалната талия", а не ниската. Намирам, че ми стои по-добре, а и на повечето хора, изключая тези без тлъстинки на и от страни на коремчето  Mr. Green
Виждала съм мнго фрапиращи случаи на ниска талия в комплект с голямо коремче и дупе  Stop

Общи условия

Активация на акаунт