Бачорски и златната ябълка - тема 10

  • 54 773
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 218
Шегата настрана, но това с колата е наистина притеснително. Имат бебе, а и Емели е там е някаква част от времето. Надявам се Даниел да оправи проблема, какъвто и да е, за да не стане нещо по-сериозно.

# 62
# 63
  • Мнения: 7 753
Божее колко злобни и лоши хора има .. последният коментар визирам .

# 64
  • Мнения: 2 076
Мен ме потресе Атанаска колко лежерно обявява палежа и даже усмихнато човече е сложила. Не я ли е страх?

# 65
  • Мнения: 2 147
Атанаска винаги прави адски неадекватни влючвания. Нямало да им развалят ваканцията + ухилена емотиконка придружена от снимки на опожарената им кола. Ако това не е просто гаменска постъпка, а опит за сплашване, да се ежиш в интернет пространството е адски глупаво. Ами ако следващия път се опитат да ти взривят колата, докато си вътре с детето или мъжът ти е вътре? Има ситуации, в които човек трябва да замълчи, а не да дърпа дявола за опашката.

# 66
  • Мнения: 180
Високи очаквания имате от Атанаска.
Много излагация ѝ се събра. Загубено бебе в национален ефир с усмивка, сега запалена кола, обявена със смях..
струва ми се, че балона започва да се пука и пак ще го кажа. Karma is bitch.
И ще ползвам “любимата” дума на темата - малко смирение не е излишно.
Освен ако не е инсценировка с цел ПР.

# 67
# 68
  • Мнения: 2 956
Кога са изгубили бебето ?

# 69
  • Мнения: 180
Кога са изгубили бебето ?

На Коледа са го споделили на близките и 2-3 дни след Нова Година са го загубили, според думите на Атанаска в някакво предаване по някоя от националните телевизии.

# 70
  • Мнения: 2 956
Тази година ли , не знам защо си мислех , че тя на нова година като гледах снимките им , че е бременна .

# 71
  • Мнения: 723
Тази година ли , не знам защо си мислех , че тя на нова година като гледах снимките им , че е бременна .
Бременна евентуално в начални седмици.Загубили ембриона.Жена,ако е бременна ще се налива ли като за последно на Нова Година.Как е изглеждала бременна в началните седмици?

# 72
  • Мнения: 328
Атанаска дали се замисля за собсвениците на  съседните коли ,които са пострадали покрай тяхната.Утре тези хора дали ще могат да си закарат децата на градина/училище и да отидат на работа.Или най-важното е,че няма да и развалят почивката,за която и завиждат.И естестено пак усмихнато личице и хилещо се емотиконче.Всичко и е смешно на тази ( както Розалия я нарече).

# 73
  • Мнения: 180
Изобщо не я интересува, но според мен от кумова срама Бачора ще поеме щетите (защото НЕ ни четат тук).
За нея всичко, което хвърчи се яде. Толкова е простичка.
Мисля си, че ако до Даниел беше застанала една жена с акъл той до сега щеше да е наистина доста напред с материала. За мен тя го дърпа назад с антирекламата, която му прави във всеки удобен момент.
Можеше да е някоя, която да го надгражда, че има нужда ама уви, намерили са се.

И естествено - само хубавите коментари са оставени.

# 74
  • Мнения: 723





Те хората им го казаха.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт