РЕФЕРЕНДУМ ЗА ВСИЧКИ СПИСВАЩИ ТУКА ???

  • 3 177
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
сърбят ме ръцете и най-вече ушите за мъжко мнение по сериозен за мен въпрос... но мъже тук почти не останах с малки изключения

Питай. Аз, като новак, ще се опитам да се изкажа компетентно, а не да подхождам сеирджийски.

# 61
  • Мнения: 302
Здравейте,

Подкрепих втория вариант.

Изказвам лично мнение без желание за пореден безсмислен спор:

- Правилата на сайта и форума намирам за достатъчно демократични.
 
- Превръщането на темите във форума в място за свалка и чат не ми допада. За целта има лични и т.н. В процеса на изказването на мнения може да се получи известен диалог между някои от потребителите, но трябва да е в разумни граници.

- Спазването на добрия тон и език е задължително. Не мисля, че трябва да се използва анонимността на регистрацията тук (кой те знае, кой си всъщност), като възможност за изливане на излишна агресия, простотии, обиди и т.н. Повечето ще се съгласите, че в много от темите точно това се случва.
   
- Дали да присъстват теми със силно изразена сексуална тематика? Мисля, че има достатъчно специализирани сайтове, където надълго и нашироко могат да се дискутират и най-деликатните неща. Аз лично посещавам и активно участвам в такива.
 
- Винаги ще има хора, несъгласни с правилата. Всеки може да предложи нещо на Админ, но негово право е крайното решение. Да го уважим! Тези, които не са съгласни могат да си отидат или да отделят време и средства и си създадат виртуална среда, в която да се чувстват комфортно.

- Аз също се учудвам на малкото смислено присъствие на татковци тук. Но-о-о-о, явно такава е ситуацията. Съвсем нормално е въпросите на семейството и отглеждането на деца да бъде засегнато като подфорум в други строго профилирани сайтове.

Та-а-а-а-а, така татковци и мами!  Grinning

Поздрави!    Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт